Gezenbilir 6. Geleneksel Maltepe Karavancılar Buluşması 13-14 Aralık 2014

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan fsirin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 104
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 41,228
Ynt: Gezenbilir 6. Geleneksel Maltepe Karavancılar Buluşması 13-14 Aralık 2014

.

IMG 6699

IMG 6700

IMG 6701

IMG 6703

IMG 6704

Etiketler

Güzel resimler, neşeli karavancılar. Benim sorunum, sadece gezi notlarında resimlerini gördüklerimi isimleriyle tanıyabiliyorum.

Yusuf Bey teşekkürler.

Çok güzel resimler, güzel bir ortam. Hava da buluşma için çok güzeldi
İnşallah önümüzdeki sene yapılacak olan buluşmaya aktif olarak bende aranıza katılabilirim.

Herkese teşekkür ederim emeklerinden dolayı.Rüzgar ın da varlığını hissetmek çok güzeldi.

Bu kış mevsiminde maltepe buluşması sayesinde bize sıcacık bir hafta sonu yaşatan güzel insanlara teşekkürler.orda olmak bir ayrıcalıktı

Bu etkinlikte emeği geçen, özellikle Maltepe Gurubuna ve katılımcılara teşekkür ederiz.

Saygılarımla

Erdal Ötügen

Biz de çok teşekkür ederiz; güzel insanlarla tanıştık. Ama Levent Bey herhalde bir daha karavana sohbete gelmez. Bizim Yorkie'nin barsaklarını bozacağı tutmuştu; 8m3 hacimde az miktarda bir gazın ne kadar hızlı yayıldığını bizzat test etmiş olduk. Yoksa o kadar az değil miydi? Özür dileriz sevgili Levent Bey

Emeği geçenlere, katılımcılara ve fotoğraflar için Yusuf Bey e teşekkürler. Güzel bir buluşma oldu. :smiley:

Yine güzel bir buluşma oldu. Klasikleşdi artık. "El Clasico" diyebiliriz :smiley: Her sene daha da kalabalıklaşıyoruz. Katılan, emeği geçen herkese çok teşekkürler. Özellikle fotoğraflar için Yusuf'a çok çok teşekkürler.

Tühhh Yusuf seni unutmuşuz ben sana ayırmıştım olsun seneye saklarım.

Güzel bir etkinlik olduğu hepinizin yüzündeki tebessümden belli oluyor. Oldukça büyük bir grup oluşmuş, bu aile her geçen gün büyüyor. Ama ne yazık ki katılanların bir çoğunu sima olarak tanıyamadım. Yusuf yine sanatçı kimliğiyle grubumuzun profesyonel fotoğrafçısı sıfatıyla harika fotolar paylaşmış. Çorba çok iştah açıcı görünüyordu, belki bir gün bize de nasip olur...
Paylaşımınız için teşekkürler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri