Gezenbilir; 8 Geleneksel Bolu Kış Kampı (25-26 Şubat 2017)

sokmeno

Kamp I
Mesajlar
153
Tepkime puanı
2
Konum
İSTANBUL
Web sitesi
www.bolgehastanesi.com
1.Murat Albayrak karadeniz Ereğli
2.Sedat Akkaya karadeniz ereğli
3.Fatih Akyüz karadeniz ereğli
4.Ahmet yaman karadeniz ereğli
5.Mert ekici karadeniz ereğli
6.Selahattin mukyen istanbul
7.Cengiz-Şebnem yıldırım istanbul
8.Erdinç çelik (+2 kişi) istanbul
9.Emir Aşkın Güvendi Gölcük
10.Alkım Özden +1 Ankara
11. Dogancan Bengu kefeli istanbul
12. Ferhat Gürel - Zonguldak / Merkez
13. Yasin Özkazanç - Zonguldak / Merkez
14.Aslan Henden -İstanbul
15-Ufuk Ozcelik- Ankara
16-Arda Ozcelik - Ankara
17- Levent Sığırcı, Çetin Yarlıgan İstanbul
18.M.emin aydın. Ankara ( cuma günü )
19. Emre Yıldız +1 - Ankara
20- Adnan AKGÜN + Kdz Ereğli
21- Murat Kesin - Kdz Ereğli
22- Cihan Çakır - Kdz Ereğli
23-Ali-Funda Yılmaz-İzmit
24-Mine Ece-İstanbul
25- Recep Baykal (Niğde)
26-Sedat Açıl +3 (istanbul)
27-Erdal Çiftçi +2 yada +4 olacağız 2 kisi kesin değil (istanbul)
28-Burak Özkocacık ( Sakarya )
29-Enes Albayrak ( Sakarya )
30- Atilla Cagla Burcu Suleyman (Bursa)
31-Serkan Eren (1 kişi - istanbul)
32-Hilal Hatip (İstanbul)
33-Murat Erdoğan - Kdz.eregli
34-Rangers oto grubu+4
35-Betül-Begüm Semerciler +1
35- Ayberk Ekesan , istanbul +1 veya 2
36 - Oğuz Yılmaz, İstanbul
37 - Elif-Aytaç Çakan , İstanbul
38- LOW2 TEAM 6 defender 15 kişi istanbul
39- Serkan Kudeşçi +1, İstanbu
40-Atilla & Gül BOSTAN (Ankara Batıkent)
41 Ömer &Selma SÖKMEN (İSTANBUL) Cumrtesi akşamı katılacağız...
 

mohawk

Kamp II
Mesajlar
319
Tepkime puanı
19
Konum
istanbul
1.Murat Albayrak karadeniz Ereğli
2.Sedat Akkaya karadeniz ereğli
3.Fatih Akyüz karadeniz ereğli
4.Ahmet yaman karadeniz ereğli
5.Mert ekici karadeniz ereğli
6.Selahattin mukyen istanbul
7.Cengiz-Şebnem yıldırım istanbul
8.Erdinç çelik (+2 kişi) istanbul
9.Emir Aşkın Güvendi Gölcük
10.Alkım Özden +1 Ankara
11. Dogancan Bengu kefeli istanbul
12. Ferhat Gürel - Zonguldak / Merkez
13. Yasin Özkazanç - Zonguldak / Merkez
14.Aslan Henden -İstanbul
15-Ufuk Ozcelik- Ankara
16-Arda Ozcelik - Ankara
17- Levent Sığırcı, Çetin Yarlıgan İstanbul
18.M.emin aydın. Ankara ( cuma günü )
19. Emre Yıldız +1 - Ankara
20- Adnan AKGÜN + Kdz Ereğli
21- Murat Kesin - Kdz Ereğli
22- Cihan Çakır - Kdz Ereğli
23-Ali-Funda Yılmaz-İzmit
24-Mine Ece-İstanbul
25- Recep Baykal (Niğde)
26-Sedat Açıl +3 (istanbul)
27-Erdal Çiftçi +2 yada +4 olacağız 2 kisi kesin değil (istanbul)
28-Burak Özkocacık ( Sakarya )
29-Enes Albayrak ( Sakarya )
30- Atilla Cagla Burcu Suleyman (Bursa)
31-Serkan Eren (1 kişi - istanbul)
32-Hilal Hatip (İstanbul)
33-Murat Erdoğan - Kdz.eregli
34-Rangers oto grubu+4
35-Betül-Begüm Semerciler +1
35- Ayberk Ekesan , istanbul +1 veya 2
36 - Oğuz Yılmaz, İstanbul
37 - Elif-Aytaç Çakan , İstanbul
38- LOW2 TEAM 6 defender 15 kişi istanbul
39- Serkan Kudeşçi +1, İstanbu
40-Atilla & Gül BOSTAN (Ankara Batıkent)
41 Ömer &Selma SÖKMEN (İSTANBUL) Cumrtesi akşamı katılacağız...
42- Kartalgözü Team: Savaş Pekaçar + 3 kişi (Defender+Jeep Cherokee)
 

buzbağ

Yeni Üye
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Merhaba,
Biz de eşimle ilk gezenbilir etkinliğinizi gerçekleştirmiş olacağız inşallah. Ankara'dan toplu hareket edebilirsek çok güzel olacaktır. Görüşmek üzere.

1.Murat Albayrak karadeniz Ereğli
2.Sedat Akkaya karadeniz ereğli

3.Fatih Akyüz karadeniz ereğli
4.Ahmet yaman karadeniz ereğli
5.Mert ekici karadeniz ereğli
6.Selahattin mukyen istanbul
7.Cengiz-Şebnem yıldırım istanbul
8.Erdinç çelik (+2 kişi) istanbul
9.Emir Aşkın Güvendi Gölcük
10.Alkım Özden +1 Ankara
11. Dogancan Bengu kefeli istanbul
12. Ferhat Gürel - Zonguldak / Merkez
13. Yasin Özkazanç - Zonguldak / Merkez
14.Aslan Henden -İstanbul
15-Ufuk Ozcelik- Ankara
16-Arda Ozcelik - Ankara
17- Levent Sığırcı, Çetin Yarlıgan İstanbul
18.M.emin aydın. Ankara ( cuma günü )
19. Emre Yıldız +1 - Ankara
20- Adnan AKGÜN + Kdz Ereğli
21- Murat Kesin - Kdz Ereğli
22- Cihan Çakır - Kdz Ereğli
23-Ali-Funda Yılmaz-İzmit
24-Mine Ece-İstanbul
25- Recep Baykal (Niğde)
26-Sedat Açıl +3 (istanbul)
27-Erdal Çiftçi +2 yada +4 olacağız 2 kisi kesin değil (istanbul)
28-Burak Özkocacık ( Sakarya )
29-Enes Albayrak ( Sakarya )
30- Atilla Cagla Burcu Suleyman (Bursa)
31-Serkan Eren (1 kişi - istanbul)
32-Hilal Hatip (İstanbul)
33-Murat Erdoğan - Kdz.eregli
34-Rangers oto grubu+4
35-Betül-Begüm Semerciler +1
35- Ayberk Ekesan , istanbul +1 veya 2
36 - Oğuz Yılmaz, İstanbul
37 - Elif-Aytaç Çakan , İstanbul
38- LOW2 TEAM 6 defender 15 kişi istanbul
39- Serkan Kudeşçi +1, İstanbu
40-Atilla & Gül BOSTAN (Ankara Batıkent)
41 Ömer &Selma SÖKMEN (İSTANBUL) Cumrtesi akşamı katılacağız...
42- Kartalgözü Team: Savaş Pekaçar + 3 kişi (Defender+Jeep Cherokee)
43- Ahmet ve Tuba ÇOBAN, Ankara
 

eozturk2

Ana Kamp
Mesajlar
38
Tepkime puanı
4
1.Murat Albayrak karadeniz Ereğli
2.Sedat Akkaya karadeniz ereğli
3.Fatih Akyüz karadeniz ereğli
4.Ahmet yaman karadeniz ereğli
5.Mert ekici karadeniz ereğli
6.Selahattin mukyen istanbul
7.Cengiz-Şebnem yıldırım istanbul
8.Erdinç çelik (+2 kişi) istanbul
9.Emir Aşkın Güvendi Gölcük
10.Alkım Özden +1 Ankara
11. Dogancan Bengu kefeli istanbul
12. Ferhat Gürel - Zonguldak / Merkez
13. Yasin Özkazanç - Zonguldak / Merkez
14.Aslan Henden -İstanbul
15-Ufuk Ozcelik- Ankara
16-Arda Ozcelik - Ankara
17- Levent Sığırcı, Çetin Yarlıgan İstanbul
18.M.emin aydın. Ankara ( cuma günü )
19. Emre Yıldız +1 - Ankara
20- Adnan AKGÜN + Kdz Ereğli
21- Murat Kesin - Kdz Ereğli
22- Cihan Çakır - Kdz Ereğli
23-Ali-Funda Yılmaz-İzmit
24-Mine Ece-İstanbul
25- Recep Baykal (Niğde)
26-Sedat Açıl +3 (istanbul)
27-Erdal Çiftçi +2 yada +4 olacağız 2 kisi kesin değil (istanbul)
28-Burak Özkocacık ( Sakarya )
29-Enes Albayrak ( Sakarya )
30- Atilla Cagla Burcu Suleyman (Bursa)
31-Serkan Eren (1 kişi - istanbul)
32-Hilal Hatip (İstanbul)
33-Murat Erdoğan - Kdz.eregli
34-Rangers oto grubu+4
35-Betül-Begüm Semerciler +1
35- Ayberk Ekesan , istanbul +1 veya 2
36 - Oğuz Yılmaz, İstanbul
37 - Elif-Aytaç Çakan , İstanbul
38- LOW2 TEAM 6 defender 15 kişi istanbul
39- Serkan Kudeşçi +1, İstanbu
40-Atilla & Gül BOSTAN (Ankara Batıkent)
41 Ömer &Selma SÖKMEN (İSTANBUL) Cumrtesi akşamı katılacağız...
42- Kartalgözü Team: Savaş Pekaçar + 3 kişi (Defender+Jeep Cherokee)
43-Emre Öztürk, İstanbul
 

Derinderin

Kamp II
Mesajlar
300
Tepkime puanı
99
Konum
istanbul
1.Murat Albayrak karadeniz Ereğli
2.Sedat Akkaya karadeniz ereğli
3.Fatih Akyüz karadeniz ereğli
4.Ahmet yaman karadeniz ereğli
5.Mert ekici karadeniz ereğli
6.Selahattin mukyen istanbul
7.Cengiz-Şebnem yıldırım istanbul
8.Erdinç çelik (+2 kişi) istanbul
9.Emir Aşkın Güvendi Gölcük
10.Alkım Özden +1 Ankara
11. Dogancan Bengu kefeli istanbul
12. Ferhat Gürel - Zonguldak / Merkez
13. Yasin Özkazanç - Zonguldak / Merkez
14.Aslan Henden -İstanbul
15-Ufuk Ozcelik- Ankara
16-Arda Ozcelik - Ankara
17- Levent Sığırcı, Çetin Yarlıgan İstanbul
18.M.emin aydın. Ankara ( cuma günü )
19. Emre Yıldız +1 - Ankara
20- Adnan AKGÜN + Kdz Ereğli
21- Murat Kesin - Kdz Ereğli
22- Cihan Çakır - Kdz Ereğli
23-Ali-Funda Yılmaz-İzmit
24-Mine Ece-İstanbul
25- Recep Baykal (Niğde)
26-Sedat Açıl +3 (istanbul)
27-Erdal Çiftçi +2 yada +4 olacağız 2 kisi kesin değil (istanbul)
28-Burak Özkocacık ( Sakarya )
29-Enes Albayrak ( Sakarya )
30- Atilla Cagla Burcu Suleyman (Bursa)
31-Serkan Eren (1 kişi - istanbul)
32-Hilal Hatip (İstanbul)
33-Murat Erdoğan - Kdz.eregli
34-Rangers oto grubu+4
35-Betül-Begüm Semerciler +1
35- Ayberk Ekesan , istanbul +1 veya 2
36 - Oğuz Yılmaz, İstanbul
37 - Elif-Aytaç Çakan , İstanbul
38- LOW2 TEAM 6 defender 15 kişi istanbul
39- Serkan Kudeşçi +1, İstanbu
40-Atilla & Gül BOSTAN (Ankara Batıkent)
41 Ömer &Selma SÖKMEN (İSTANBUL) Cumrtesi akşamı katılacağız...
42- Kartalgözü Team: Savaş Pekaçar + 3 kişi (Defender+Jeep Cherokee)
43- Ahmet ve Tuba ÇOBAN, Ankara
44-Emre öztürk,İstanbul
 

redincolors

Ana Kamp
Mesajlar
42
Tepkime puanı
4
Konum
İstanbul
1.Murat Albayrak karadeniz Ereğli
2.Sedat Akkaya karadeniz ereğli
3.Fatih Akyüz karadeniz ereğli
4.Ahmet yaman karadeniz ereğli
5.Mert ekici karadeniz ereğli
6.Selahattin mukyen istanbul
7.Cengiz-Şebnem yıldırım istanbul
8.Erdinç çelik (+2 kişi) istanbul
9.Emir Aşkın Güvendi Gölcük
10.Alkım Özden +1 Ankara
11. Dogancan Bengu kefeli istanbul
12. Ferhat Gürel - Zonguldak / Merkez
13. Yasin Özkazanç - Zonguldak / Merkez
14.Aslan Henden -İstanbul
15-Ufuk Ozcelik- Ankara
16-Arda Ozcelik - Ankara
17- Levent Sığırcı, Çetin Yarlıgan İstanbul
18.M.emin aydın. Ankara ( cuma günü )
19. Emre Yıldız +1 - Ankara
20- Adnan AKGÜN + Kdz Ereğli
21- Murat Kesin - Kdz Ereğli
22- Cihan Çakır - Kdz Ereğli
23-Ali-Funda Yılmaz-İzmit
24-Mine Ece-İstanbul
25- Recep Baykal (Niğde)
26-Sedat Açıl +3 (istanbul)
27-Erdal Çiftçi +2 yada +4 olacağız 2 kisi kesin değil (istanbul)
28-Burak Özkocacık ( Sakarya )
29-Enes Albayrak ( Sakarya )
30- Atilla Cagla Burcu Suleyman (Bursa)
31-Serkan Eren (1 kişi - istanbul)
32-Hilal Hatip (İstanbul)
33-Murat Erdoğan - Kdz.eregli
34-Rangers oto grubu+4
35-Betül-Begüm Semerciler +1
35- Ayberk Ekesan , istanbul +1 veya 2
36 - Oğuz Yılmaz, İstanbul
37 - Elif-Aytaç Çakan , İstanbul
38- LOW2 TEAM 6 defender 15 kişi istanbul
39- Serkan Kudeşçi +1, İstanbu
40-Atilla & Gül BOSTAN (Ankara Batıkent)
41 Ömer &Selma SÖKMEN (İSTANBUL) Cumrtesi akşamı katılacağız...
42- Kartalgözü Team: Savaş Pekaçar + 3 kişi (Defender+Jeep Cherokee)
43- Ahmet ve Tuba ÇOBAN, Ankara
44-Emre öztürk,İstanbul
45-Önder Yaman +1 veya +3 (Istanbul)
 

Derinderin

Kamp II
Mesajlar
300
Tepkime puanı
99
Konum
istanbul
1.Murat Albayrak karadeniz Ereğli
2.Sedat Akkaya karadeniz ereğli
3.Fatih Akyüz karadeniz ereğli
4.Ahmet yaman karadeniz ereğli
5.Mert ekici karadeniz ereğli
6.Selahattin mukyen istanbul
7.Cengiz-Şebnem yıldırım istanbul
8.Erdinç çelik (+2 kişi) istanbul
9.Emir Aşkın Güvendi Gölcük
10.Alkım Özden +1 Ankara
11. Dogancan Bengu kefeli istanbul
12. Ferhat Gürel - Zonguldak / Merkez
13. Yasin Özkazanç - Zonguldak / Merkez
14.Aslan Henden -İstanbul
15-Ufuk Ozcelik- Ankara
16-Arda Ozcelik - Ankara
17- Levent Sığırcı, Çetin Yarlıgan İstanbul
18.M.emin aydın. Ankara ( cuma günü )
19. Emre Yıldız +1 - Ankara
20- Adnan AKGÜN + Kdz Ereğli
21- Murat Kesin - Kdz Ereğli
22- Cihan Çakır - Kdz Ereğli
23-Ali-Funda Yılmaz-İzmit
24-Mine Ece-İstanbul
25- Recep Baykal (Niğde)
26-Sedat Açıl +3 (istanbul)
27-Erdal Çiftçi +2 yada +4 olacağız 2 kisi kesin değil (istanbul)
28-Burak Özkocacık ( Sakarya )
29-Enes Albayrak ( Sakarya )
30- Atilla Cagla Burcu Suleyman (Bursa)
31-Serkan Eren (1 kişi - istanbul)
32-Hilal Hatip (İstanbul)
33-Murat Erdoğan - Kdz.eregli
34-Rangers oto grubu+4
35-Betül-Begüm Semerciler +1
35- Ayberk Ekesan , istanbul +1 veya 2
36 - Oğuz Yılmaz, İstanbul
37 - Elif-Aytaç Çakan , İstanbul
38- LOW2 TEAM 6 defender 15 kişi istanbul
39- Serkan Kudeşçi +1, İstanbu
40-Atilla & Gül BOSTAN (Ankara Batıkent)
41 Ömer &Selma SÖKMEN (İSTANBUL) Cumrtesi akşamı katılacağız...
42- Kartalgözü Team: Savaş Pekaçar + 3 kişi (Defender+Jeep Cherokee)
43- Ahmet ve Tuba ÇOBAN, Ankara
44-Emre öztürk,İstanbul
45-Önder Yaman +1 veya +3 (Istanbul
46-Hüsnü ersoy + 3 unimog doka
 

areklim

Kamp II
Mesajlar
288
Tepkime puanı
44
Konum
istanbul
1.Murat Albayrak karadeniz Ereğli
2.Sedat Akkaya karadeniz ereğli
3.Fatih Akyüz karadeniz ereğli
4.Ahmet yaman karadeniz ereğli
5.Mert ekici karadeniz ereğli
6.Selahattin mukyen istanbul
7.Cengiz-Şebnem yıldırım istanbul
8.Erdinç çelik (+2 kişi) istanbul
9.Emir Aşkın Güvendi Gölcük
10.Alkım Özden +1 Ankara
11. Dogancan Bengu kefeli istanbul
12. Ferhat Gürel - Zonguldak / Merkez
13. Yasin Özkazanç - Zonguldak / Merkez
14.Aslan Henden -İstanbul
15-Ufuk Ozcelik- Ankara
16-Arda Ozcelik - Ankara
17- Levent Sığırcı, Çetin Yarlıgan İstanbul
18.M.emin aydın. Ankara ( cuma günü )
19. Emre Yıldız +1 - Ankara
20- Adnan AKGÜN + Kdz Ereğli
21- Murat Kesin - Kdz Ereğli
22- Cihan Çakır - Kdz Ereğli
23-Ali-Funda Yılmaz-İzmit
24-Mine Ece-İstanbul
25- Recep Baykal (Niğde)
26-Sedat Açıl +3 (istanbul)
27-Erdal Çiftçi +2 yada +4 olacağız 2 kisi kesin değil (istanbul)
28-Burak Özkocacık ( Sakarya )
29-Enes Albayrak ( Sakarya )
30- Atilla Cagla Burcu Suleyman (Bursa)
31-Serkan Eren (1 kişi - istanbul)
32-Hilal Hatip (İstanbul)
33-Murat Erdoğan - Kdz.eregli
34-Rangers oto grubu+4
35-Betül-Begüm Semerciler +1
35- Ayberk Ekesan , istanbul +1 veya 2
36 - Oğuz Yılmaz, İstanbul
37 - Elif-Aytaç Çakan , İstanbul
38- LOW2 TEAM 6 defender 15 kişi istanbul
39- Serkan Kudeşçi +1, İstanbu
40-Atilla & Gül BOSTAN (Ankara Batıkent)
41 Ömer &Selma SÖKMEN (İSTANBUL) Cumrtesi akşamı katılacağız...
42- Kartalgözü Team: Savaş Pekaçar + 3 kişi (Defender+Jeep Cherokee)
43- Ahmet ve Tuba ÇOBAN, Ankara
44-Emre öztürk,İstanbul
45-Önder Yaman +1 veya +3 (Istanbul)
46-Fuat Dayıoğlu + Ömer Saylık Davutoğlu (Cuma günü ) istanbul
 

areklim

Kamp II
Mesajlar
288
Tepkime puanı
44
Konum
istanbul
1.Murat Albayrak karadeniz Ereğli
2.Sedat Akkaya karadeniz ereğli
3.Fatih Akyüz karadeniz ereğli
4.Ahmet yaman karadeniz ereğli
5.Mert ekici karadeniz ereğli
6.Selahattin mukyen istanbul
7.Cengiz-Şebnem yıldırım istanbul
8.Erdinç çelik (+2 kişi) istanbul
9.Emir Aşkın Güvendi Gölcük
10.Alkım Özden +1 Ankara
11. Dogancan Bengu kefeli istanbul
12. Ferhat Gürel - Zonguldak / Merkez
13. Yasin Özkazanç - Zonguldak / Merkez
14.Aslan Henden -İstanbul
15-Ufuk Ozcelik- Ankara
16-Arda Ozcelik - Ankara
17- Levent Sığırcı, Çetin Yarlıgan İstanbul
18.M.emin aydın. Ankara ( cuma günü )
19. Emre Yıldız +1 - Ankara
20- Adnan AKGÜN + Kdz Ereğli
21- Murat Kesin - Kdz Ereğli
22- Cihan Çakır - Kdz Ereğli
23-Ali-Funda Yılmaz-İzmit
24-Mine Ece-İstanbul
25- Recep Baykal (Niğde)
26-Sedat Açıl +3 (istanbul)
27-Erdal Çiftçi +2 yada +4 olacağız 2 kisi kesin değil (istanbul)
28-Burak Özkocacık ( Sakarya )
29-Enes Albayrak ( Sakarya )
30- Atilla Cagla Burcu Suleyman (Bursa)
31-Serkan Eren (1 kişi - istanbul)
32-Hilal Hatip (İstanbul)
33-Murat Erdoğan - Kdz.eregli
34-Rangers oto grubu+4
35-Betül-Begüm Semerciler +1
35- Ayberk Ekesan , istanbul +1 veya 2
36 - Oğuz Yılmaz, İstanbul
37 - Elif-Aytaç Çakan , İstanbul
38- LOW2 TEAM 6 defender 15 kişi istanbul
39- Serkan Kudeşçi +1, İstanbu
40-Atilla & Gül BOSTAN (Ankara Batıkent)
41 Ömer &Selma SÖKMEN (İSTANBUL) Cumrtesi akşamı katılacağız...
42- Kartalgözü Team: Savaş Pekaçar + 3 kişi (Defender+Jeep Cherokee)
43- Ahmet ve Tuba ÇOBAN, Ankara
44-Emre öztürk,İstanbul
45-Önder Yaman +1 veya +3 (Istanbul)
46-Fuat Dayıoğlu + Ömer Saylık Davutoğlu (Cuma günü ) istanbul
 


Forum istatistikleri

Konular
99,923
Mesajlar
1,475,212
Kullanıcılar
167,715
Son üye
onurdeliceoglu

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Üst