Gezenbilir; 8 Geleneksel Bolu Kış Kampı (25-26 Şubat 2017)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan COMPETUS Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 398
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 91,859
Selamlar... Fiat 2006 model panelvanım var.. içerisini karavan tarzında döşettim. Kış aylarında soğuk olur mu içerisi bilemiyorum; ısıtıcı olarak piknik tüplü küçük ısıtıcı var.. Ayrıca araçların gideceği yol arazili olmayan araçlar için uygunmudur... Yardımlarınız şimdiden teşekkürler..

Selamlar... Fiat 2006 model panelvanım var.. içerisini karavan tarzında döşettim. Kış aylarında soğuk olur mu içerisi bilemiyorum; ısıtıcı olarak piknik tüplü küçük ısıtıcı var.. Ayrıca araçların gideceği yol arazili olmayan araçlar için uygunmudur... Yardımlarınız şimdiden teşekkürler..
Bende Eylül'de Erdek'te üşüdüm hocam. Hemen ısıtıcı taktırdım. Çadırda kalacak gibi ne olur ne olmaz uyku tulumu, battaniye yorgan vs bolca al bence.

Merhaba,

Tarih yaklaştıkça hava tahminleri'de az çok belirginleşmeye başladı.Gündüz 5 gece -5 / -8 civarında bir hava tahmin ediliyor.Eğer çadırınız yoksa araç içerisinde uyku tulumu battaniye çok sorun olmayacağı kanısındayım.Fakat çadır araca göre daha sıcak olacağı kesin:smiley:

Yine bu şartlar doğrultusunda 4x4 araçların haricinde'de binek araçların kamp alanına kadar geleceği görünüyor.Etkinliğe 1 hafta kala yol ve kamp alanındaki son durumu bildiriyor olacağız.

Demirciler yaylasından kamp alanı 1 km olduğundan ekibimizin içerisinde 4x4 bir çok araç olacaktır.Aracınızı bir şekilde kamp alanına alınacaktır.

Selamlar,

Murat ALBAYRAK

Kısmet olursa Niğde'den katılmayı düşünüyorum aracım var eğer katılabilirsem bu civardaki arkadaşlarla beraber hareket etmekten zevk duyarım ....

Kısmet olursa Niğde'den katılmayı düşünüyorum aracım var eğer katılabilirsem bu civardaki arkadaşlarla beraber hareket etmekten zevk duyarım ....
Merhaba Recep Bey,

Selam olsun Niğde'nin dağlarına D.Kazık,Emler,Eznevit,Karasay,Alaca,Kızılkaya Türkiye'min Himalayaları burnumuzda tüten buram buram dağ kokusunu'da beraberinde getiriniz.

Selamlar,

Bende eşim ve ufak kızım ile birlikte, istanbuldan karavanımla gelmek istiyorum.

Kar lastiklerim var kartepede yoğun yağışta sıkıntı olmadı fakat biraz eski kar lastiklerim zincirim de yok. Kalabalık olup birbirimize yardım ederiz düşüncesiyle gelelim diyoruz.

Bu arda 2 adet amatör telsizim var yol boyunca konvoy yaparsak başımazda da yol gösteren biri olursa , frekans belirleyip muhabbet ede ede gitmek çok keyifli olur kanaatindeyim .

Kocaeli, sakarya, düzce gibi toplana toplana aynı frekansta gidebilirsek daha da harika bir anı olur. Ne dersiniz.

Bende eşim ve ufak kızım ile birlikte, istanbuldan karavanımla gelmek istiyorum.

Kar lastiklerim var kartepede yoğun yağışta sıkıntı olmadı fakat biraz eski kar lastiklerim zincirim de yok. Kalabalık olup birbirimize yardım ederiz düşüncesiyle gelelim diyoruz.

Bu arda 2 adet amatör telsizim var yol boyunca konvoy yaparsak başımazda da yol gösteren biri olursa , frekans belirleyip muhabbet ede ede gitmek çok keyifli olur kanaatindeyim .

Kocaeli, sakarya, düzce gibi toplana toplana aynı frekansta gidebilirsek daha da harika bir anı olur. Ne dersiniz.
Merhabalar, ben esimle cmtesi sabah istanbuldan yola cikmayi planliyoruz. Duyuruda, PMR telsizler icin 5. kanal olarak aciklanmisti. Son hafta ortak bir kanalda karar kilip, yayin yaparak gidersek cok iyi olur :smiley:

karavanım ve kış günü dogada gece gecırebılecek ekıpmanım yok. insallah seneye karavanım olacak. otomobılım var kar lastıklerım yenı zincırımde var. bu ortamı kacırmak da istemiyorum. sizce ne yapabılırım

Uygun giysi ve iyi bir uyku tulumuyla çok daha şanslı olabilirsiniz,benim çadır römorkum var ama hava koşukkarına göre belki açmam ve araç içinde kalırım soğuk havalarda daha tercih ettiğim bir şey.

Merhaba chaos54,

İLETİŞİM
Kamp alanında telefon şu anda sorunsuz çekiyor.Diğer haberleşme kanallarımız aşağıda belirtilmiştir.

PMR 5 KANAL

CB 5 KANAL

AMATÖR TELSİZ

BOLU
145.625 88.5
145.725 88.5
439.400 88.5 Bu role kamp alanından giriş yapabiliyor.

DÜZCE
145.650 88.5

Murat ALBAYRAK
532,3330799 / TB2TMA

1.Murat Albayrak karadeniz Ereğli
2.Sedat Akkaya karadeniz ereğli
3.Fatih Akyüz karadeniz ereğli
4.Ahmet yaman karadeniz ereğli
5.Mert ekici karadeniz ereğli
6.Selahattin mukyen istanbul
7.Cengiz-Şebnem yıldırım istanbul
8.Erdinç çelik (+2 kişi) istanbul
9.Recep Baykal NİĞDE

Güzel bir kamp buluşması daha :smiley: Geçen sene son anda çıkan çekimlerden dolayı gelememiştim. Bu sene dostlarla bir arada olabilmek için can atıyorum :smiley: Kampta görüşmek üzere...

1. Murat Albayrak (karadeniz Ereğli)
2. Sedat Akkaya (karadeniz ereğli)
3. Fatih Akyüz (karadeniz ereğli)
4. Ahmet yaman (karadeniz ereğli)
5. Mert ekici (karadeniz ereğli)
6. Selahattin mukyen (istanbul)
7. Cengiz-Şebnem yıldırım (istanbul)
8. Erdinç çelik (+2 kişi) (istanbul)
9. Recep Baykal (NİĞDE)
10. Sedat Açıl +3 (İstanbul)

9.Emir Aşkın Güvendi Gölcük
10.Alkım Özden +1 Ankara
11. Dogancan Bengu kefeli istanbul
12. Ferhat Gürel - Zonguldak / Merkez
13. Yasin Özkazanç - Zonguldak / Merkez
14.Aslan Henden -İstanbul
15-Ufuk Ozcelik- Ankara
16-Arda Ozcelik - Ankara
17- Levent Sığırcı, Çetin Yarlıgan İstanbul
18.M.emin aydın. Ankara ( cuma günü )
19. Emre Yıldız +1 - Ankara
20- Adnan AKGÜN + Kdz Ereğli
21- Murat Kesin - Kdz Ereğli
22- Cihan Çakır - Kdz Ereğli
23-Ali-Funda Yılmaz-İzmit
24-Mine Ece-İstanbul
25- Recep Baykal (Niğde)
26-Sedat Açıl +3 (istanbul)

Güncel

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

9.Emir Aşkın Güvendi Gölcük
10.Alkım Özden +1 Ankara
11. Dogancan Bengu kefeli istanbul
12. Ferhat Gürel - Zonguldak / Merkez
13. Yasin Özkazanç - Zonguldak / Merkez
14.Aslan Henden -İstanbul
15-Ufuk Ozcelik- Ankara
16-Arda Ozcelik - Ankara
17- Levent Sığırcı, Çetin Yarlıgan İstanbul
18.M.emin aydın. Ankara ( cuma günü )
19. Emre Yıldız +1 - Ankara
20- Adnan AKGÜN + Kdz Ereğli
21- Murat Kesin - Kdz Ereğli
22- Cihan Çakır - Kdz Ereğli
23-Ali-Funda Yılmaz-İzmit
24-Mine Ece-İstanbul
25- Recep Baykal (Niğde)
26-Sedat Açıl +3 (istanbul)
27-Erdal Çiftçi +2 yada +4 olacağız 2 kisi kesin değil (istanbul)

Merhabalar, ben esimle cmtesi sabah istanbuldan yola cikmayi planliyoruz. Duyuruda, PMR telsizler icin 5. kanal olarak aciklanmisti. Son hafta ortak bir kanalda karar kilip, yayin yaparak gidersek cok iyi olur :smiley:
Kamp gününe doğru istanbul için bir saat belirleyelim. Whatsup grubu kurulmuş gerçi ama genede burdan duyurup mehmetçik vakfı opet den birlikte devam edelim.

Merhaba chaos54,

İLETİŞİM
Kamp alanında telefon şu anda sorunsuz çekiyor.Diğer haberleşme kanallarımız aşağıda belirtilmiştir.

PMR 5 KANAL

CB 5 KANAL

AMATÖR TELSİZ

BOLU
145.625 88.5
145.725 88.5
439.400 88.5 Bu role kamp alanından giriş yapabiliyor.

DÜZCE
145.650 88.5

Murat ALBAYRAK
532,3330799 / TB2TMA

Bilgilendirme için teşekkürler. İnşallah güzel bir organizasyon olacağa benziyor.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Çevrimiçi üyeler

Geri