Gezenbilir 9. Geleneksel Kış Kampı; Ercova Yaylası (31 Mart - 01 Nisan)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan COMPETUS Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 103
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 31,043
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Etiketler

binek araç ile gelinebiliyorsa Ben eşim 6 yaşında oğlum ve köpeğimiz ile birlikte katılacağız.

binek araçla gelinir pamukova tarafından geleceksen hele çok rahat edersin son 3 km ye kadar yeni dökülmüş asvaltta gelirsin son 3 km de de normal çukursuz dağ yolu
Hocam sanırım siz o tarafa yakın oturuyorsunuz şuanlık hava durumu nasıl yakacak kuru odun bulma şansımız nedir?

Hocam sanırım siz o tarafa yakın oturuyorsunuz şuanlık hava durumu nasıl yakacak kuru odun bulma şansımız nedir?

Odun konusunda çevrede kuru ağaçlar olacaktır.Fakat yanımıza aracımızdaki yer durumuna göre bir iki çuval alabilirseniz işi sağlama almış olursunuz.

Selamlar,

Sevgili Gezenbilircim,

İstanbul'dan bir grup olarak Cuma öğleden sonra yola çıkacağız. 14h00 gibi Kurtköy Opet'te buluşulması planlanıyor. Oralarda olursanız birlikte gideriz. Saat değişirse buraya tekrar yazacağım.

Kampta 2 akşam geçirmek ömre bedeldir.

Ufuk abi yeniden görüşeceğimiz için çok mutluyum.

Muratcım, Adnancım birlikte kamp yapmayalı kaç sene oldu.

Yeni arkadaşlarla tanışacağız. Çok güzel.

Sevgili Demiraslan'lar rekor kırıyor olabilirsiniz.

Murat etkinliğin adını bahar kampı ya da yaz kampı olarak değiştirsen mi :smiley: 23-26 derece falan diyor meteo :cool:

Duyanlar duymayanlara haber verdi mi? Bu listeyi uzatmamız lazım.

Selam ve Sevgilerimle
Efe

Cumadan gelen olursa diye:
Kurtköy OPET çıkışı 30 Mart Cuma günü 15:00 olarak düzeltiyorum.
15:00 de teker döner.

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

HERKESE DUYURULUR !!! Ercova yaylasında mart süprizi bölgede şuan 1-2 cm kar var gece yağmış :smiley: şuan sakarya merkezdeyim hava burda 9 derece, 7 -8 derecelik bir fark oluyor burasıyla ercova arası şuan muhtemelen 1-2 derece ama hava cumartesi 23 25 derece olacağını söylüyor odun konusunda yayla bölgesinde odun sıkıntı.. yaylaya gelmeden orman içlerinde bolca ağaç bulunabilir veya COMPETUS beyin dediği gibi 1 2 çuval kuru odun en garantisi, ben karda dahil yakacak odun bulmuştum, yaylaya gelmeden devasa ağaçlar var ve alt dalları kuru... fakat yayla civarı çok zor...
ayrıca söylemeyi unuttum telefon çekmiyor sadece yaylanın güney girişinin orda bir bölge var orda turkcell çekiyor buna göre planlarınızı yapın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Geri