Gezenbilir 9. Geleneksel Kış Kampı; Ercova Yaylası (31 Mart - 01 Nisan)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan COMPETUS Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 103
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 30,933
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Etiketler
Herkese merhaba,

Siteye daha geçen hafta üye oldum, her gün girip karavan bölümünde yazılıp çizilenleri okuyorum ve bugün bu kampın mailini aldım.

Kampa katılmak istiyorum fakat ulaşım için aracım yok. İzmit'te ikamet ediyorum ve Yuvacık üzerinden giden yolu biliyorum. Ayrıca Decathlon İzmit'te çalışıyorum. Belki biraz çok şey isteyeceğim ama katılmamın başka yolu yok. Pazar günü de saat 12:00'da mesaim var. Aracına beni almak isteyen biri varsa ve pazar günü 12:00'den önce dönmeyi planlayan varsa katılmak isterim.. Eğer yoksa da, başka bir kampa gelirim artık.

Bu ilk mesajım, haklı olarak güven problemi oluşabilir kafanızda. Özelden kendimi tanıtabileceğim birkaç mecrâ mevcuttur.

Olsa da olmasa da herkese teşekkür ederim.

Otobandan gelip Adapazarı çıkışına doğru Antalya yol ayrımdan çıkıp Pamukovadan sonra ya yerel halka sorun yada navigasyon ile ulaşın en rahat güzergah orası sanırım

Kamp bitti kimseden msj gelmemiş :smiley: Ben kendi adıma gelen herkese çok teşekkür ediyorum, pamukova belediyesinede teşekkür sular akmıyor diye belirttim yaylaya adam yollayıp 2 çeşmeyide tamir etmişler... yalnız bir konuda eleştirim olacak 20 aylık oğlum olduğu için ve kafa dinlemek için yaylanın kalabalık olmayan karşı tarafında uzak köşeye kampımı kurdum fakat akşam saatlerinde bir grup 2 araba uzağıma kamp kurdu saat 5 e kadar küfürlü konuşmalar ve feci gürültü yapan bir araçla dip gaz sürekli bir yere gidip geldiler evet kamp başında sabaha kadar muhabbet kabul ederim ama bağıra çağıra değil küfürlü değil bir ara 2 2.5 gibi müzik açtılar kısaca Allahtan oğlum uyanmadı olan bize oldu uyuyamadık gece bir ara uyaracaktım ama Alkolün dibine vurmuşlar bişey demedim olay çıkmasın diye onlar (kalabalık ve Alkollü ben silahlı ve tektim) neyse olan oldu eminim ki onlarda rahatsızlık vermek istememişlerdir farkında değillerdi belkide.... fakat madem sabah kadar gürültü yapacaksın araba bağırtacaksın git öteki uca kur kampını bomboş dümdüz bir alan var niye giriyosun dibime muhtemelen güvenlik için geldi madem o kadar korkuyorsun hiç gelme, git göl kenarına
KAMP: eğlence sabaha kadar muhabbette olabilir sessiz bir şekilde gökyüzüne bakıp dinlenmekte ben dinlenmeyi seçip kendimi riske atıp en uzak yere gittim umarım bu yazı gerekli yerlere gider... HERKESE İYİ GÜNLER TEKRAR GÖRÜŞMEK ÜZERE..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri