Gezenbilir Ankara; Eymir Gölü ve ODTÜ Ormanı Kar Yürüyüşü, Balık-Ekmek Ziyafeti (13 Mart 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,462
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ceranus

Tabanvay-Offroad Grubu
Yer
ANKARA
Arkadaşlar Ankara'nın karlar altında kalmasını fırsat bilerek hemen yanı başımızda olan Eymir Gölü ve ODTÜ ormanlarında güzel bir yürüyüş yapmaya ne desiniz?

Arazi yürüyüşlerine uygun ayak bileğini saracak ve su geçirmeyen bir bot, tozluk, yağmurluk, yedek çorap ve pantolon almanız her çeşit hava şartlarında iyi olur.

Spor ayakkabınızı yedek olarak alır ve araçta bırakabilirsiniz.

İçecekleriniz ve meyveleriniz yanınızda olmalıdır, olmazsa olmaz olan Yelken Büfede BALIK EKMEK yiyeceğiz :smiley:

Buluşma Saati: 10:00

Buluşma Yeri: TRT Yanı, araçlarımızı rahatlıkla park edebiliyoruz, ayrıca otobüs ve dolmuş da oradan geçmektedir.

Sorularınız için

Zerrin Yiğiter
05326417532

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Ankara; Eymir Gölü ve ODTÜ Ormanı Kar Yürüyüşü, Balık-Ekmek Ziyafeti (13 Mart 2011)

merhabalar Zerrin Hn

bende nezaman etkinlik yapacaksınız diye bekliyordum
ben varım işte burdayım:smiley:

Ynt: Gezenbilir Ankara; Eymir Gölü ve ODTÜ Ormanı Kar Yürüyüşü, Balık-Ekmek Ziyafeti (13 Mart 2011)

Merhabalar Faruk Bey, sevindim, Leyla'da geliyor değil mi?

Bir aksilik cikmassa ben katiliyorum.. Gorusmek uzere..

Zerin hanım bunu kaçırdık size iyi eğlenceler... ;) ;)

Görüşmwk üzere Ufuk..

dogasever' Alıntı:
Bir aksilik cikmassa ben katiliyorum.. Gorusmek uzere..

Uzundur görüşemiyoruz Bülent, eşine ve çocuklarına çok selamlar..

bafralı' Alıntı:
Zerin hanım bunu kaçırdık size iyi eğlenceler... ;) ;)

Son yagan muhtesem kardan sonra boyle hemde sehre cok yakin bir yerde yapilacak olan etkinlige katilimin cok olmasini bekliyorum.

kesinleştimi gidiyormuyuz?

Faruk bey, kesin elbette gidiyoruz :smiley:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri