Gezenbilir Ankara Grubu ile Kartalkaya Kamp ve Off-Road Duyurusu (21-22 Mart 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 93
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,422
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ceranus

Tabanvay-Offroad Grubu
Yer
ANKARA
Arkadaşlar hepinize merhabalar, benden kamplı bir etkinlik yapalım istekleriniz olmuştu, işte etkinliğimiz

Etkinlik Yeri : Kartalkaya, Sarıalan Yaylası

Etkinlik Süresi : 2 Gün

Kalınacak Yer : Otel

Buluşma Tarihi : 21 Mart 2009

Buluşma Saati : 7.00

Buluşma Yeri : Carrefour Önü (Batıkent) Ankara için

Hareket Saati : 7.15

Yapılacak Aktiviteler : Off-Road, Trekking, Kayak

Giyim : Arazi ve Kış koşullarına uygun olan şekilde giyim olmalı

Kalınacak Yer : Dağ Evi - Sarıalan Yaylası

Ücreti : Yatak + Kahvaltı 45.00 TL.

Dahil Olanlar : 22 Mart Pazar günü kahvaltı

Dahil Olmayanlar: Öğlen ve Akşam Yemekleri

Buluşma noktamız olan Carrefour (Batıkent) Google Earth görüntüsü

CarrefourBulumaNoktas

Gezenbilir Doğaya Saygılı Off-Road Manifestomuz :
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=18780.0

Etiketler

Ynt: Gezenbilir Ankara Grubu ile Kartalkaya Kamp ve Off-Road Duyurusu (21-22 Mart 2009)

Bir kaç otel ile görüşmelerimi sürdürüyorum, şu anda fiyat belli değil, bu hafta sonu belli olacaktır sanırım, katılım bu konuda çok önemli, sayımızı bilerek yer ayırımı ve ödemeyi yapacağım, bu nedenle listenin oluşturulması gerekiyor Umut..

Ynt: Gezenbilir Ankara Grubu ile Kartalkaya Kamp ve Off-Road Duyurusu (21-22 Mart 2009)

Listeye başlayalım arkadaşlar

01- Zerrin Yiğiter (1 Kişi) Binek Araç
02-

???

01- Zerrin Yiğiter (1 Kişi) Ankara - Binek Araç
02- Ergun Erakman ( 2 kişi + olabilir ) İstanbul - ZJ

Ergun, bir önceki etkinliğe katılamamıştın, buna katılman iyi olacak :smiley:

kendı fikrim olarak sölüyorum kartalkaya olarak yapılırsa bu Ankara grubu etkinliği bana uzak olur gelemem yani.
ama kendım fikrim olarak sölüyorum;
bence Ankarada da yapabılırız kamplı etkınlığı akyurt var kazan var mühye köyü var yada bilmediğim bi sürü yer var gibi yerlerde yapabılırz cumartesi gelemeyen pazar gelırler yada kamp yapmak isteyen kamp yapar bunu kendı fikrim olarak sölüyorum kimse bı eleştiri olrak görmesin yada yanlış anlamasın iyi günler

Güzel bir etkinliği kaçırıyorum gibime geliyor. Haftada sadece bir gün izin kullanabilmek artık beni sıkmaya başladı tabi. Günübirlik gidip gelmek de mesafe açısından pek iç açıcı gelmiyor. Neyse, daha yakın yerlerde görüşmek üzere... Çamurunuz bol olsun... :smiley:

Can, söylediğin gibi Ankara'ya yakın olan yerlerde her zaman kamp etkinliği yapıyoruz. Bu etkinliği Kartalkaya olarak düzenliyoruz. Ayrıca mesafe olarak çok uzak değil Kartalkaya kavşağına kadar 180 km, kavşaktan sonra Kartalkaya yolundan yaklaşık olarak 30 km daha gidiyoruz.

Zerrin hanım mutlaka güzel bi etkinlik olacak gibi ama ben duruma göre burdan haber verırım.

Zerrin hanım arazi şartları nelerdir.? binek oto nereye kadar gelebilir? mangalda sucuk yapacakmıyız? :D

Ahhh Ahhh yine kaçıracağım etkinliği.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri