Gezenbilir Ankara Grubu Kartalkaya Kamp ve Off-Road Gezisi (21-22 Mart 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 288
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 29,695

ceranus

Tabanvay-Offroad Grubu
Yer
ANKARA
Arkadaşlar, merhabalar, Kamp ve Off-Road sonrası fotoğrafları ve ayrıntıları paylaşacağımız başlık burası.

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Ankara Grubu Kartalkaya Kamp ve Off-Road Gezisi (21-22 Mart 2009)

Katılamadım size ama heyecanla bekliyorum fotoları :D

Ynt: Gezenbilir Ankara Grubu Kartalkaya Kamp ve Off-Road Gezisi (21-22 Mart 2009)

umutkaptan' Alıntı:
Bende dünya su formundaydım resimlerle avuncaz artık

hocam siz şehirdışındasınız yine.ama ben boludayım katılamadığıma nasıl yanıyorum

Arkadaşlar, merhabalar Kartalkaya'dan büyük keyifler içinde döndük :smiley: Ayrıntıları biraz sonra anlatacağım...

hoş geldiniz sabırsızlıkla bekiyoruz.

Bizde eve ulaştık. Çok keyifli bir gezi idi.
O kadar gezdik ki resim yükleyecek enerjimiz kalmadı. resimler yarın.

Kartalkaya Etkinliğimize katılan, katılmak isteyipte katılamayan tüm arkadaşlarıma çok teşekkürler ediyorum. Etkinliğimize 2 Araç Ankara'dan, 1 Araç İstanbul'dan katıldı.

21 Mart 2009 Cumartesi günü saat 07.10 da bahar tadında bir hava ile Anakara'dan ben, Sedat Başar ve Ailesi, Ayhan İşler 2 araç olarak yola çıktık. Keyifli bir yolculuktan sonra Kartalkaya'ya ulaştık.

İstanbul'dan Sevtap Çimen ve Hakan Ural, yola çıktıklarından itibaren yaşadıkları araç arızasına rağmen, en sonunda stop eden araçlarını Çaydurt'ta benzin istasyonunda bırakarak, Sedat ve Ayhan'ın kendilerini almasıyla geç saatte Kartalkaya'ya Dağ Evimize ulaştılar.

Buradan Sedat ve Ailesine katılımları ve beni Evimden alıp yine evime kadar bıraktıkları için, Ayhan'a katılımı ve her türlü zorlukta Toyota-Hilux aracıyla yardıma koştuğu için, Sevtap'a aracının arızasına rağmen yılmayarak yinede bize katıldığı için, Hakan'a muhteşem olduğundan henüz görmesemde emin olduğum fotoğrafları çektiği için, kaldığımız Dağ Evinin sahibi Hidayet Amcaya bize gösterdiği misafirperverliği için, Baysal Otelin güleryüzlü personeline ve bize sundukları harika kahvaltı için çok çok teşekkürler ediyorum.

Hoşbulduk Mesut, fotoğrafları yorgunluk nedeni ile yarın yüklemeye çalışacağım, ama bir kaç poz önden açılış olsun istiyorum

21 22Mart2009024

21 22Mart2009025

İhtiyar adını verdiğimiz Toyota, siyah buz nedeni ile Kartalkaya Yolu üzerinde kayarak bankete düştü, böylece ilk aksiyonumuz gerçekleşti .

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR