Gezenbilir Ankara Grubu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan AYDURAN Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 220
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 164,151
Ad - Soyad: Mustafa ÇAKMAK

Doğum Tarihi Ve Yeri: 1988 SOMA

Memleket: MANİSA/SOMA

Semt: YENİMAHALLE

İlgi Alanı; Doğa yürüyüşleri, fotoğraf,kamp,balıkçılık,mantar safari ve hafif çaplı offroad'a ilgim var. Her türlü organizasyondan haberdar olmak isterim. Saygılar

Etiketler
Ad: Onur Levent
Dtarihi:1980
Dğduğu ve yaşadığı şehir:Ankara/Çayyolu
Kullandığı araç : Grand Cherokee WK
İlgi alanları:Offroad,drag racing,balık

Ankara ve çevresinde düzenlenen etkinliklerden haberdar olmak isterim.

onur.levent@yahoo.com

2018 etkinliklerden haberdar olmak istiyorum.04.04.2018 itibariyle emekli oluyorum.2004 suziki grand vitara da aldım artık dogayla içiçe olmak istiyorum.ankara etlikte oturuyorum

Ad - Soyad: Ertuğrul DEMİRKAYA
Doğum Tarihi Ve Yeri: 1983 - Kayseri
Semt: Yenimahalle
İlgi Alanı: Anime - Kamp

Not : Arkadaşlar merhaba. 6 yıldır ankarada yaşıyorum. Yazılım geliştirme uzmanıyım. Daha önce bilindik sosyal medya sitelerinde bazı kamp sayfalarına üye olsam da sosyal medyaya elveda etmem ile birlikte daha samimi arkadaşlıklar kurabileceğim sayfa arayışında ilk üyeliğimi yapmış bulunmaktayım. Hafta sonu kampı ya da akşam buluşmaları için bir whatsapp grubu da varsa dahil olmak isterim.

Ynt: Ynt: Gezenbilir Ankara Grubu

Ad - Soyad: Selami Kalay

Doğum Tarihi Ve Yeri:

Memleket:

Semt:

İlgi Alanı: ankaratrekking grubunun rehberiyim,cesitli meslek gruplarindan, cok sayıda katılımcının olusturdugu grup dort mevsim, her pazar, ankara civarında gunubirlik doga yuruyusleri yapmaktadır. ayda bir kez de cumartesi-pazar ve genellikle tatil gunlerine denk getirdigimiz ankara dısı sportif ve kulturel amaclı etkinliklerimiz olmaktadır. dogayı koruyarak kullanırken fiziksel ve ruhsal gelisim saglamak amacındayız

Not: Bu etkinliklerimize ait cok sayıda fotograf www.ankaratrekking.com adresindedir, hepinize sevgiler

E-mail: selami_kalay@yahoo.com

GSM: 0.532.4765562

Hortlatıyorum!
Ankara ekibi olarak kamp ve doğa gezileri için genç(bedenen ve/veya ruhen) ve hayvan/doğa sever arkadaşlar arıyorum. WHatsapp grubu var ise dahil edebilirsiniz, veya kurabiliriz : 0543 476 85 83

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR