Gezenbilir Ankara; Oylarımızı Kullandıktan Sonra Eymir'de Balık-Ekmek ve Muhabbet (12 Haziran 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,310
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ceranus

Tabanvay-Offroad Grubu
Yer
ANKARA
Gezenbilir Dostları merhabalar,
12 Haziran Pazar günü önemli vatandaşlık görevimiz olan oylarımızı kullandıktan sonra Eymir'de balık-ekmek keyfi ile muhabbet yapmaya gidiyoruz..

BULUŞMA YERİ : TRT Yanı (Oran)
BULUŞMA SAATİ : 15.00

TRT Yanında buluştuktan sonra arka kapıdan Eymir'e yürüyerek gireceğiz, araç ile girmek isteyenlerle Yelken Büfe önünde buluşacağız, yaklaşık olarak 1.5 km yoldan yürüyeceğiz, Yelken Büfe önünde minderlere oturup hepbirlikte muhabbet edeceğiz, bu arada da balık-ekmeklerimizi yiyeyeceğiz :smiley:

Katılmak isteyen arkadaşlar kendi olanakları ile TRT yanına ulaşacaklardır, araçlarımızı park edebileceğimiz yerler bulunmaktadır, toplutaşım araçları da TRT Oran'a kadar gelmektedir..

Etkinlik ücretsizdir, kişisel harcamalarınızı kendiniz ödeyeceksiniz..

Muhabbet ve balık-ekmek için Eymir'de görüşmek dileğiyle, hepinize sevgiler.

Sorularınız ve kesin katılım için
Zerrin Yiğiter
05326417532

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Ankara; Oylarımızı Kullandıktan Sonra Eymir'de Balık-Ekmek ve Muhabbet (12 Haziran 2

Ben bisikletimle gelip gölü etrafını turlayarak size katılmayı düşünüyorum bana katılmak isteyen olursa sevinirim

Ynt: Gezenbilir Ankara; Oylarımızı Kullandıktan Sonra Eymir'de Balık-Ekmek ve Muhabbet (12 Haziran 2

kaya75' Alıntı:
Ben bisikletimle gelip gölü etrafını turlayarak size katılmayı düşünüyorum bana katılmak isteyen olursa sevinirim

zerrrinnnnnnn simdi oldu işte,kadir arkadasdan alıntı yapıp sana sesleniyorum nedeni bende boyle yapıcam:smiley: pisikletimle gelirim trt de bulusuruz ordan sonrası kolay zaten direk aşşaya ,

kadir sen nerden geliorsun ben balgattan?sende yakınlardaysan bereber geliriz hem trt ye,
bu arada ankarada pisikletseverler olarak toplansak? bi başlık açsak etkinlikler yapsak,
gezsek tozsak iki tekerimizle özgürce mutlu olsak ? :smiley:

Ben Aydınlıkevlerden geliyorum ama malesef trafikte bisiklet kullanacak cesaretim yok ;Arabamla getireceğim bisikletimi trt de görüşürüz

trafikte kullanmaktan bende nefret ediyorum, ama taşıma aparatı yok hala arabada, her arabaya koyup cıkartma işkence oluyor bana, hatta ilk seferinde kısa bir mesafeye goturuyordum bagajın acık oldugunu unuttum
bagaj kapısını baya sağlam garajın tavanına carptım :(
bende belki odtünün ormanlarından gelirim artık ama pisikletle olacagım kesin, tamam trt de görüşürüz o vakit :smiley:

bu arada anıl, kadir ,
pisiklet ana başlığı altında toplanalım diye bi başlık açtım orda devam edelim isterseniz ??

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=75957.0

bir aksilik olmassa geliyorum balık ekmek yemeye :smiley:

Sevindim Ersin, Doğan'ı da getir, görüşmek dileğiyle, selamlar..

son bi kontrol etsek ben belki artık cep tasımıcam cunku yanımda zerrin,
cepi evde ev ev telefonu olarak kullanmayı dusunuorum,
yarin belki denerim onun için tel olmassa yanımda,
saat 3 te orandan panoraya giden yolda trtye gelmeden hemen saga donup ilerde biir ormana giris var ordamıu bulusuyoruzz?
egerki sizle bulusamassam her ihtimale karsı assada nerde olacaksınız zerrin?

Can, Yıldız'dan Oran'a doğru gelirken, TRT'ye gitmek için sola dönülüyor, sanki TRT'ye gidecekmiş gibi sola dönüp hemen orada TRT yolu kenarında araçları park eden bir çok kişi görebileceksin, bizde orada olacağız, eğer orada buluşamazsak, Eymir içinde YELKEN BÜFE' de olacağız, ilk mesajımda belirtmiştim :smiley:

tamamdır zerrinn, dogru diosun bende aslında orayı tarif etmek istedim ama beceremedim ters anlatmısım,
orandan gelen dilde ahlatlıbelden gelirken saga donulecek demek istemistim,
yuw ama pcye format atmam gerekti hala burdayım evden cıkmam gerekirdi simdiye kadar sanırım bende en iyi ihtimal arabalarla bulusulacak yere kadar bagajda tasıcam pisikletimi, orda gorusuruz artık

normal insanlar bazı seyleri unuturlar ben artık bazı seyleri hatırlıorum sadece zerrin ,
yelken büfeyi yazdıgın ilk mesajı nasıl hatırlasın bu garip :p :D

Bu etkinliğimzin ayrıntılarına ve fotoğraflarına ulaşabileceğiniz linkimiz

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=76691.0

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Geri