Gezenbilir + Dacia Logo Sticker Hakkında

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cannnn Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 30
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,725

cannnn

Kamp I
Dacia ailesi herkesin düşünüdügü ve tartıştıgı konuyu elimden geldigince şu yarım saat içinde düşüncelerimi photoshop a aktardım ve üç tane stıcker yarattım. sizlerde begenirsiniz inşallah. düşünceleriniizi bekliyorum

ek olarak gezenbilir yöneticileri umarım logoyu bu şekilde izinsiz kullandım diye kızmazlar onlarada burdan saygılarımı sunuyorum

Duster1

Duster2

B 439341 Beyaz Arka Plan

Etiketler

devit3' Alıntı:
hayırlısı olsun yeni başlığımız.dacia değilde duster ı ön plana çıkarırsak daha hoş olur bence...
Sagolun:smiley: O sekilde de dusunup sizlere sunucam daha detayli yapmam gerekicek bakalim :smiley:)

elinize sağlık, bence sticker olayı çok mantıklı. mavi pusulalı logo bence iyi. ancak DUSTER yazısı daha öne çıkmalı ve yazıya da makyaj yapılmalı, böyle kuru kuruya DUSTER sade kalmış..

Teşekkürler , duster yazisi uzerinde birazdaha calisilmali,taslak olarak benimde favorim pusulali olan.bir iki gune kalmaz net bisey cikartiriz

Elinize emeğinize sağlık hepsi de birbirinden güzel olmuş. İkinci gurup mavi pusulalı olan benim de hoşuma gitti.
takiip takiip taakiiiiip.....:smiley:)))

Çok güzel olmuş. Herbiri emek sonuçta. Naçizane öneri bu iş logo ile başlar sticker olur sonra kılık kıyafet olur sonu yoktur. O yüzden logonuzu seçerken baskı ve ileride dikiş nakış işlerini de göz önünde bulundurun derim.

Cok bomba olmus gercekten super ve kalin sapkali hirkalarda uretilebilir daga gezmeye giden arkadaslarimiz hep sicak tutar hemde bir takim oldugumuz belli olur :smiley:)

bence stiker ları 2 ebat yapmalıyız.isteyen büyük alıp kapı veya kaputa yapıştırır,isteyen küçük alı bagaj kapısı ve çamurluklara kullanır.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri