Gezenbilir Doğa Sporları Festivali'nde Trt Fm'in Canlı Yayın Konuğuyduk...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,898

YOL

SEDAT AÇIL
Yer
İstanbul, Acıbadem
Web
www.sedatacil.com
Telsiz Çağrı Kodu
TB2FKL
Yöneticilerimizden Mert Kiğılı, Gezenbilir Doğa Sporları Festivali'nden canlı yayına katılarak TRT FM'de yayınlanan "Yeşil Bakış" programının konuğu oldu...

[youtube]http://youtu.be/QfKiWLpJCs4[/youtube]

http://youtu.be/QfKiWLpJCs4

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Doğa Sporları Festivali'nde TRT FM'in Canlı Yayın Konuğuyduk...

harika bir yorum ve söyleşi,çekim yasası burada daha güzel işliyor teşekkürler güzel yorumun için arkadaşım.

Mert, her zamanki sakin ve duru söyleşilerinden birisini yapmış. Tebrik ediyorum.

Tebrikler Mert.Gezenbiliri çok net ifadelerle anlatmışsın , ağzına sağlık.

Mert Bey'in güzel anlatımıyla harika bir tanıtım fırsatı olmuş bence .

mükemmel bir festival olmuştur!!!! derneğin sosyal yönünün olması ve bunun vurgulanması da çok güzel.....
seneye ben orda olacağım inşallahhhh....................

mert bey ağzınıza sağlık çok güzel ve sakin bir anlatım ve sunuş . ben sitede yeni olduğum için yorumu yeni yapabildim .saygılar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR