Gezenbilir Fotoğraf Grubu 4. Eskikaraağaç Leylek Festivali Fotoğraf Gezisi - Bursa (24 Mayıs 2008)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan BamBina Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 60
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,166

BamBina

Zirve
Evet...

Buraya gittik...

DSC 0886

Adresleri bulmak için biraz zorlandık...

DSC 0926

Sonra da grup dağıldı, yollarımızı burda ayırdık...

DSC 0995

aaa tabi... leylek çekmeye gitmiştik...

Amina8

;D ;D

Çok güzel bir geziydi... Geçen seneye göre daha fazla yer dolaştık, hava çok güzeldi, o kadar ki güneş kremi sürmeme rağmen yandım :D Uykusuz kaldık, çok dolaştık ama gerçekten değerdi. Kaçırsaydım üzülürdüm ;)

Fotoğraflardan şimdilik bu kadar, hepsine bakamadım bile... :smiley:

Gelen herkese teşekkür ederim :smiley: ( Ufuk ve Sedat hariç :D )

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Fotoğraf Grubu 4. Eskikaraağaç Leylek Festivali Fotoğraf Gezisi - Bursa (24 Mayıs 2008)

Gerçekten çok güzeldi bende Çok teşekkür ederim hepinize... :smiley:

Ynt: Gezenbilir Fotoğraf Grubu 4. Eskikaraağaç Leylek Festivali Fotoğraf Gezisi - Bursa (24 Mayıs 2008)

geziyi özetliyelimmm..

yemek yedik, az biraz fotoğraf çektik gene açıktık yemek yedik, fotoğraf çektik yemek yedik...

Başta Sedat'a sonra da herkese teşekkürler...

Bu geziye katılabilmemiz için emeği geçen ve son derece alçak gönüllülükle bilgilerini paylaşan, sohbetlerini esirgemeyen, güleç yüzlü, dost gönüllü arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. İyi ki katılmışım...

Sanıyorum fotoğraf açısından çok zengin bir gezi olmasından ötürü bamak, ayıklamak, yüklemek de zaman aldığından henüz kimseler zamanı bulup pek ortaya çıkarmadı fotoğraflarını. LCD ekranlarda nefis kareler gördüğümü hatırlıyorum.

Ben gezinin ilk bölümü olan Gölyazı'dan başlayayım. Daha sonra Eskikaraağaç Köyü, Ayı barınağı, yoldan birkaç kare ve Tirilye'de gelecek inşallah. Eskikaraağaç Köyü ve Tirilye fotoğraf konusunda kendi açımdan daha zengin oldu. Accık sabır :smiley:

DSC 7931

DSC 7939

DSC 7951

DSC 8057

DSC 8074

DSC 8076

pebble' Alıntı:
geziyi özetliyelimmm..

yemek yedik, az biraz fotoğraf çektik gene açıktık yemek yedik, fotoğraf çektik yemek yedik...

.

bagzıları için
gezinin özeti
yemek yedik yemek yedik yemek yedik yemek yedik yemek yedik yemek yedik yemek yedik yemek yedik yemek yedik yemek yedik yemek yedik yemek yedik yemek yedik yemek yedik yemek yedik yemek yedik yemek yedik yemek yedik yemek yedik yemek yedik yemek yedik yemek yedik yemek yedik yemek yedik :smiley: :smiley:
sami

newbig' Alıntı:
bagzıları için
gezinin özeti
yemek yedik yemek yedik yemek yedik yemek yedik yemek yedik yemek yedik yemek yedik yemek yedik yemek yedik yemek yedik yemek yedik yemek yedik yemek yedik yemek yedik yemek yedik yemek yedik yemek yedik yemek yedik yemek yedik yemek yedik yemek yedik yemek yedik yemek yedik yemek yedik :smiley: :smiley:
sami

alllah allah kim onlar acaba... :smiley:))

hadi ben ve bazı üyeler bu tanıma uyuyoruzda. bazı arkadaşlar yediğini inkar eder vaziyette aramızda dolaşıyor. berk, nilsun vb. arkadaşlar bu tanıma uymuyor. sorarlarsa ben cevabımı hazırladım. onlar aramıza yeni katıldı. en kısa zamanda bize benzerler diyeceğim.

forumdaki fotoğrafım bile sığmayacağı için bir arkadaşımız tarafından uzak plan çekildi. kendi fotoğrafı ise hem tam boy hem neredeyse yakın plan. bu arada gerçekten fotoğraflar neden yüklenilmedi hala.

BamBina' Alıntı:
Sonra da grup dağıldı, yollarımızı burda ayırdık...
DSC 0995

Yav, herşeyi anladım da bu "protokol sarma" ne oluyor onu anlamadım. Bizim gibi Angara'dan gelen kravatlılar için özel bi sarma mı oluyor acep? :smiley:

Behiç Bülent Dağdeviren' Alıntı:
hadi ben ve bazı üyeler bu tanıma uyuyoruzda. bazı arkadaşlar yediğini inkar eder vaziyette aramızda dolaşıyor. berk, nilsun vb. arkadaşlar bu tanıma uymuyor. sorarlarsa ben cevabımı hazırladım. onlar aramıza yeni katıldı. en kısa zamanda bize benzerler diyeceğim.

yahu ben anlamadım bülent :smiley:)) ben mi yediğimi inkar ediyorum yoksa yemiyorum da size mi benzeyeceğim yoksa yemeyenler yakında bize mi benzeyecekler hahahha söyleee :smiley:))

bizde atasözleri bile bu doğrultuda ben bunu doğrular nitelikteyim. "göbeksiz erkek balkonsuz eve benzer" sizler ise cık cık cık bak hala konuyu değiştiriyorsun ve bu etkinliğin de fotoğraflarını yüklemedin. gözümden kaçmadı sanma

bülent çanakkale fotolarınıı cd içinde benden alan tek insansın hem de hepsini... yahuuu sen deme bari bunu :smiley:))

senin cdyi de getiriyorum bu arada orada çoğaltmak gerekir ise laptopla beraber boş cd de getireyimmi?

Güzel ve keyifli bir geziydi arkadaşlar . Emeği geçen herkese teşekkür ederim .

evet bir kaç karede benden .

DSC 0012

DSC 0130

DSC 0162

DSC 0143

DSC 0186

DSC 0251

Bu etkinlik için bize araç tahsis eden şişli belediyesine tekrardan teşekkürler..

DSC 0190

veeee leylekler...

DSC 0362

DSC 0367

benim çakma leyleğim :smiley:

DSC 0381

Samimiyetinizden dolayı,
Böyle güzel bir gezi organizasyonunu kimseden esirgemediginiz için herkese tesekkur ederim.
Cok mutlu oldum:smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR