Gezenbilir Fotoğraf Grubu "Sayıların Peşinde" Fotoğraf Gezisi (12 Temmuz 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan eftaLYa Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 124
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 31,269

eftaLYa

Face & Ben
Yer
İstanbul - Şişli
Web
www.esraakeroglu.com
Gezdik, çektik, geldik..
Çok keyifli bir geziydi. Pek çok yeni arkadaşla tanıştık. Fotoğraf grubumuz her gün daha da genişliyor :smiley:
Her rakamı çektik ama herkezin gözünden farklı yansıyacaktır eminim..
Günün gözde rakamı 53 dü :D
Ben kazanacak fotoğrafı biliyorum sanırım. :smiley:

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Fotoğraf Grubu "Sayıların Peşinde" Fotoğraf Gezisi (12 Temmuz 2009)

Sabır zor iş :D
Hadi bizi zora koşmayında, görelim fotoğrafları bir an evvel

Ynt: Gezenbilir Fotoğraf Grubu "Sayıların Peşinde" Fotoğraf Gezisi (12 Temmuz 2009)

Cok keyifli bir geziydi.bende yenilerdenim:p
Hala taksimdeyim eve gidince mutevazi fotograflarimi paylasacagim.
Gezenbilir'e tesekkurlerimizi bir borc biliriz..

Az önce eve ulaşdım. Fotoğraflarda photoshop işlemlerim var onlar biter bitmez burdan paylaşacağım. Hepinizle tanışmaktan çok memnuniyet duydum. Umarım yakın bir zamanda tekrar böyle bir etkinlikte buluşabiliriz. Gezenbilir ekibine bizlere bu fırsatı sunduğu için tekrardan teşekkür ederim. Bu arada benim kedicik ile fotoğrafımı çeken arkadaşlardan bu fotoğrafı isterim.

Cumartesi gecesi katıldığım kamptan, Pazar günü, geç döndüğüm için maalesef katılamadım, habersiz gelemeyişim için (kamp alanında gsm çalışmıyordu) herkesden özür dülerim, çektiğiniz fotoğrafları merakla bekliyorum. Ben de sizlerle güzel doğa+off-road resimlerimi paylaşmak istiyordum ancak hafıza kartının gazabına uğradım galiba :(

offroad gurubundan birazda fotoğraf gurubuna merak sadım makinam omadı ama hakan arkadaımın makinasından bayağı fotoğraf çektim
çok keyifi bir gezi odu benim için yeni tanıtığım arkadaar benim için sevindiriciydi yarın payjaıcaz fotoğrafarı

Çok güzel bir gezi oldu. Uğur Bey 53 bulma çabalarını görebilseydi eminim çok mutlu olurdu :smiley:

IMG_0779.jpg

IMG_0757.jpg

IMG_0734.jpg

IMG_0750.jpg

IMG_0739.jpg

IMG_0719111.jpg

Ve kedili fotoğraflar...

IMG_0837.jpg

IMG_0843.jpg

IMG_0839.jpg

fotoları pc ye attım. epey eledim. yine de 122 tane rakam kaldı. :S
biri fotoğraf çekerken beni durdursun. hiç tarzım değil, maksat birlikte olmak diye çıktığım gezide bile yine 3 haneli rakamlara ulaşmışım..

Senden gizli çektiğim sayı konusu dışındaki fotoğrafları itiraf edebilir miyim artık :smiley:
Mesela...

IMG_0849.jpg

arkadaşın teşvikiyle ilk kez katıldım, güzel oldukça keyifli bir geziydi.ordu gibi 30-40 kişi makinelerle insanların şaşkın bakışları arasında fotoğraf çekmek ayrı bir keyif kattı.

rakam rakam rakamlar derken ilham gelerekten bu fotoğrafı çektim neticede bir rakamı anımsatıyor

IMGP8416.jpg

Zeynep, yakaladın 53'leri. :smiley:

Pentax'çı arkadaş, tebrik ederim. Çoğumuzun görmediği detayı görmüşsün. Güzel olmuş. :smiley:

bu 53 lerin sırrı kerameti nedir? Rize li birimi var yoksa başka bir şeymi ::smiley:

geziden beri iyiden iyiye merak ettim, söyleyin ben de bileyim ;)

Bir sır vereyim. İlginç 53'ler gelecek arkadaşlardan...
Bekleyin :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

SON KONULAR

Geri