Gezenbilir Fotoğraf Grubu "Sayıların Peşinde" Fotoğraf Gezisi (12 Temmuz 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan eftaLYa Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 124
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 31,264
Ynt: Gezenbilir Fotoğraf Grubu "Sayıların Peşinde" Fotoğraf Gezisi (12 Temmuz 2009)

Yüzlerce defa istiklale çıktım, ama hiç bu gözle bakmamıştım.
Rakamlar konusunu duyduğumda da, sonuçları çok merak ettim ama fotoğrafları bu şekilde ilgi ile izleyeceğimi tahmin etmemiştim.
Alın benden iki itiraf ;D
Bir de önerim var, 53 fotoğrafları konusunda oylama yapılsın, bakalım en çok hangisi ilgi çekecek.
Benim şimdiden bir favorim var bile ;)

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Fotoğraf Grubu "Sayıların Peşinde" Fotoğraf Gezisi (12 Temmuz 2009)

axonmania' Alıntı:
((9*(3+3))-1)+(0*4)=53 (Sağlamasını bu sefer ben yaptım) ancak bir çözüm daha var :smiley: Onu bulan ilk arkadaşa

Tübitak yayınlarından Ünlü astronom Carl Sagan'ın yazmış olduğu karanlık bir dünyada bilimin mum ışığı adlı kitabı hediye edeceğim.

[ (0+9) (karekök içinde 4) ].3 - [ (0.3)+1]

Unutmuşuz matematiği de... hata var mı bilmiyorum? :smiley:

img1049resize.jpg

img1068resize.jpg

img1084resize.jpg

img1089resize.jpg

img1201resize.jpg

img1094resize.jpg

img1097resize.jpg

img1116resize.jpg

img1117resize.jpg

İki 53'te benden

img1074resize.jpg

img1105resize.jpg

Merhaba arkadaşlar,
Gruba yeni üye oldum..Gezinizde çektiğiniz fotoğrafların hepsi birbirinden ilgi çekici ve güzel.Ellerinize sağlık.Fotoğraflara ve yorumlara baktıkça keşke katılsaydım dedim.Umarım bir daha ki sefere...
Bu arada bir sorum olacak.Şu anda Canon powershot A520 marka makineye sahibim.Bu makina ile de gezilerinize katılıp çekim yapabilirmiyim yoksa daha profesyonel makina mı olması gerekir? Şimdiden teşekkürler...

Ailemize hoşgeldiniz. Makine konusuna gelince böyle bir zorunluluk yok. Önemli olan o ortamı birlikte soluyabilmek, güzel vakit geçirebilmek, fotoğraf adına birşeyler paylaşabilmek... A520 benim eski makinemdi ve gerçekten iyi işler çıkartıyor :smiley: Bundan sonraki gezimizde sizi de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Zeynep arkadaşımızın dediği gibi, makina konusunda bir zorunluluk yok. Tek önemli olan, fotoğrafı sevmeniz. ;)

Örneğin, dün ben makinasız katıldım ama, hiç sıkılmadım. Bir dahaki gezimize bekleriz.

Çok güzel fotoğraflar yüklenmiş gerçekten.. Ellerinize sağlık.. Bende de 200+ fotoğraf var, 2-3 gün içinde eleme yapıp birkaçını yükleyeceğim (yarın tez savunmam var çok fena :smiley: )

Bu arada Berk "53" olayını bitirdi diye düşünüyorum.. Sona saklıyor sizi heyecanlandırmak için :smiley:

geziyi düzenleyenlere ve katılanlara teşekkürler.. bir daha ki gezide daha da çok katılım olur diye tahmin ediyorum.. görüşmek üzere..

Makinamın olmamasına rağmen çok keyif aldım. Bütün gezenbilir ekibine çok teşekkür ediyorum.
Bir dahaki gezide görüşmek üzere.. :smiley:

Ayrıca bütün fotoğraflar çok güzel. Çekenlerin eline sağlık.

Öyle gezip çekilmekle olmaz di mi?

Her ne kadar geziye sonradan eşlik etsem de birçok arkadaşı uzun zamandır yeniden görmek güzel oldu. Ve tabi yeni katılımları görünce ekstra sevindim. Güzel bir gidiş görüyorum.

Emeği geçenlerin ellerine sağlık diyerek birkaç kare ekleyeyim.

DSC_1429.JPG

DSC_1468.JPG

DSC_1481.JPG

DSC_1483.JPG

DSC_1485.JPG

Yıllardır Taksim'e gitmeme rağmen görmediğim sokakları bile görme imkanım oldu. Çok keyif aldığım bir gezi oldu. Herkese teşekkür ederim bu keyif için...

_IGP1112.jpg

_IGP1039.jpg

_IGP1068.jpg

_IGP1038.jpg

_IGP1040.jpg

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri