Gezenbilir Hacıllı Pikniği (16 Eylül 2007)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sduran Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 110
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,329

sduran

Kamp III
Yer
konya
Web
homepage.mac.com
Arkadaşlar bu saatte konu başlığı açmak ne kadar zor gelsede dayanamadım. Çünkü gerçekten her yönüyle çok güzel bir geziydi. (gazımı hala atamadım ;D)

Katılan herkese çok teşekkür ediyorum. Ayrıca dönüş yolunda ki dostluğunuz için ne kadar teşekkür etsem az kalır.

Uzun lafın kısası hepimiz çok eğlendik. ;) (bkz. şekil - 1)

Şekil - 1

IMG 6773

Devamı yarın arkadaşlar, bu kadar eğlence yorgunluk veriyor. :D

Etiketler

Ynt: Gezenbilir Hacıllı Pikniği (16 Eylül 2007)

Katılan ve organize eden herkese teşekkürler. Eşimle erken kalkmak zorunda kaldık kusura bakmayın. Biraz hareketlendirelim ortamı. Gelsin fotoğraflar...

Benim gibi adamı Coca-Cola ile çekmeyin;

İmdaaaatt... Bu köpek beni yer, hatta 4 ay boyunca yer ve hala benden geriye birşeyler kalır... :D

Poz ver Ömer;

Beast;

CJ dereden bir hoş gelir;

Piknik alanı / İftar Bölgesi;

Dere trafiği;

İmdaaaaaatttttttt. Benim Cj'e Nehir Canavarı binmiş...

Gelin gelin, dereden geçeriz...

Canavar sürüsü;

Karanlıkta yemek çalarken yakalananlar oldu, :p ama yüzlerini gizlediler.

Eline sağlık Serkan. :D

Gerçekten çok çok keyifli bir geziydi. Katılan herkese ayrı ayrı teşekkür ederim. Ayrıca o salıncaktan düşerken, Hakan'ın beni çekmesine engel olan fotoğraf makinesine de teşekkür ederim. ;D ;D ;D

Yine iyi eğlenmişsiniz. Ama anlamadığım, bu geziler ne zaman organize ediliyor?, ne şekilde duyuruluyor?, nasıl haberleşiliyor?, katılımcılar nasıl belirleniyor? anlayabilmiş değilim, hayretlere gark olmaktayım.

Kesinlikle harika ve bol dere geçişli bir gündü. Sulak bir off-road oldu yani. :smiley: Lakin yemekler bir başka güzeldi. Serkan + Saynur çiftinin azz! acılı bulgur pilavları, Serkan'ın oracıkta elleriyle yaptığı sac kavurması, :smiley: Suat abimin geleneksel patlıcan salatası, Mustafa + Neriman çiftinin börekleri ve pilavları... Ellerinize sağlık. (umarım kaçırdığım bir şey olmamıştır)

Orkun, ellerine sağlık fotoğraflar çok iyi. Teşekkürler hepinize...

Bir de, Recep abim ya, benim evde ki kevgiri bulamıyorum da, görmüş olabilirmisin acaba? ;D ;D

Herkese selam. Şuana kadar gördüklerim ve eminim bundan sonra göreceklerim de çok eğlenceli olmuştur. Güzel bir organize, birbirinden güzel insanlar ve keyifle geçen güzel bir günü kaçırmışım. Bir takım nedenlerden dolayı aranızda bulunamamaktan dolayı da üzgündüm...

Çok keyif aldığımız bir gün ve gece için, eşim Gülser ve ben, katılanlara teşekkür ederiz.

hural' Alıntı:
Bir de, Recep abim ya, benim evde ki kevgiri bulamıyorum da, görmüş olabilirmisin acaba? ;D ;D

Kevgiri unut abi, babam şu an makarna süzüyo onunla. ;D ;D

Bu arada çok güzel ve keyifli bir gezi oldu herkese teşekkürler...

Arkadaşlar; arabam olmaksızın geldiğim bu gezide gerçekten keyif aldım. Her ne kadar eşimle!!! erken ayrılmak zorunda kaldıysak da, geldiğimize değdi. Yoksa evde yapılacak çamaşır, ütü, yemek v.b. bir sürü iş vardı. ;D ;D ;D

İftarın iyisi kötüsü olmaz, ama bu çok güzel ve off-road'cuya yakışan, güzel bir iftar yemeğiydi. Ben ve eşim katılanlara tekrar teşekkür ederiz... :smiley:

Akşam, bayağı fotoğraf koyacağım. :D

Bu mesajı, ''Serbest Muhabbet'' bölümüne yazmıştım. Buraya taşıyayım dedim.

parodi' Alıntı:
talihsiz bedevi fathin offroad maceraları başlamadan bitti yada maslak sanayide son buldu da diyebiliriz :'(lakin bu demek değildirki pes ettim arkadaşlar her son bir başlangıçtır :-\ben ençok uzun yıllar sonra bir pazar izin yapamamak ve bunun bir şanzuman uğruna heba olmasına üzüldüm ???sizlere burdan explorer'ımın şilede başlayan çileli hikayesini foto-roman şeklinde yayınlıycam sonradan kitap haline getiriceğim bu baş yapıtın bestseller olacağına şüphe duymuyorum bu hüzünlü hikayeyi siz sevgili gezenbilir offroad grubu üyeleri günbe gün takip edebileceksiniz.
PIC00685

evet o yerde gördüğünüz parlaklık benzincide koyduğumuz şanzuman yağı mustafa abi bilir :'(.ama dönüşü muhteşem olacak explorer'ın yağı yerde kalmıycak 8) yarın ameliyat başlıyo maslak sanayide tüm gelişmeleri sıcağı sıcağına burdaki köşemde izleyebilirsiniz ::smiley:
aşağıdaki kardeşinin yaptıklarının sizlerinde katkılarıyla yaptırmazsam gözlerim açık giderim.
3189HeathinMud3copyA
sizleri tanımak büyük keyifti explorer bügün ameliyattaydı(ameliyat görüntülerini giricem) bu gece nekahat döneminde yarın akşama doğru alıcam allahtan parkurda değilde yolda oldu yoksa sizi epey uğraştırırdım heralde hepinize tek tek teşekkür ederim o dar zamanda bile çok şey öğrendim sizlerden.Mustafa abi hunin bende(şanzımancı masrafı söyleyince kafama taktım sanayide) ilk gezide vericem (tabi beni tekrar aranıza alırsanız; ulen bu fatih daha otobanda patlıyo demezseniz) merak etmeyin yedi dağın çiçeği bir offroad arabası hazırlıycam dün gece tam 130 adet cj5-6 baktım nette orkun cj almaya karar verirsem tecrübene danışıcam landcruiser'a gidersem ömer senden Defender'ı da serkan sana sornak lazım tabiki.Grubun çok güzel filmlerini çekicem belgesel tadında tabiki serkanın katkılarıyla;ulen bu fatih çakma offroadçu ama iyi sinemacıymış be maşşallah diyceksiniz).sevgiler saygılar.

Fatih kardeşim, çokta hevesliydin. Şile'nin dibine kadar gelmişsin, Türk Petrol'den geri dönmüşsün. Ben'de sizleri 1 km ileride kavşakta bekliyordum. Şanssızlık işte, tanışmak bile kısmet olmadı. Bir dahakine inşallah. Olur böyle şeyler...

Herşey de bir hayır var diyorum abi. En yakın zaman da inşallah görüşürüz. Orman da filan kalsaydım çok mahçup olurdum Uğur abi.

parodi' Alıntı:
Orman da filan kalsaydım çok mahçup olurdum Uğur abi.

Mahçup mu ;D Serkan'ın ya da diğer bir çok arkadaşın yüzümüze bakamaması lazım öyleyse. ;D Orman da kaldıkça insan pişiyor, değil mi Serkan? ;D

(Uğur abim, atladım ama kusura bakma)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Geri