Gezenbilir Hafif Parkurlardan Ağva Kerpe Off-Road, Piknik, Dalış (1 Temmuz 2007)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Deep Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 218
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 35,431

Deep

Zirve
Yer
İstanbul
Web
www.mertkigili.com
Merhaba arkadaşlar,

1 Temmuz Pazar için bir gezi planlıyoruz
Hafif parkurlardan offroad yaparak güzel bir sahile inmeye çalışacaz, bu konuda yöre hakkında bilgisi olan arkadaşlar da paylaşımda bulunursa çok memnun oluruz. Uygun bir koy olursa dalış ta yapılır. Sahilde piknik, deniz güneş kum aktivitesi :smiley:

Pazar sabah 10 da TEM Kavacık kavşağında buluşalım

Etiketler
Hafif Parkurlardan Ağva - Kerpe Offroad, Piknik, Dalış (1 Temmuz Pazar)

Bir aksilik olmaz ise ben varım.
Sevgiler...

Arkadaşlar merhaba;

Ağva-Bağırganlı-Kandıra- Kerpe arası mümkün olduğunca sahil şeridi ve dağ yollarını kullanarak yapacağımız offroad+piknik+dalış+keşif gezisi için bence saat 10 biraz geç olabilir.Normal şartlarda 10 da kavacıktan çıksak saat 12 civarı Ağvada oluruz.
Pazar günü olması ve havaların sıcaklığınıda hesaba katarsak yollar kalabalık olur buda Ağva'ya varışımızı geciktirir.
Ağva dan sonra kerpe'yede epey uzun ve bilinmeyen bir yol olduğunuda hesaba katarsak bence buluşma saatini biraz daha erkene çekmeliyiz diye düşünüyorum.
Bilmem sizler ne dersiniz??
Ayrıca yöre hakkında oraları bilen arkadaşlardan bilgi edinmeye çalışıcam (Ağva Kilimli den sonrasını hiç bilmiyorumda ) ::smiley:

Herkese saygılar

Yüksel, günler uzun yahu :smiley: biraz zor olmaz mı Pazar günü erken kalkmak?
yine çoğunluğa uyarım tabii

Bir pazarda erken kalkarız be Mert hem zaten ne zamandır gezi yapmıyorduk yeni abilerimiz kardeşlerimiz de katıldı...
İdare et artık bir Pazar :D :D

Ben büyük bir ihtimalle Şile de karşılarım sizi hafta sonu köyde olucam .Çatlarım valla siz gelene kadar ;D ;D

Zaman konusunda Yüksel arkadaşımıza katılıyorum.
Bu etapta beni sinir eden tek şey, yoğun pazar günü trafiği.

Yarın yeni ön şaftım takılıyor, problem çıkmazsa %99 geliyorum, büyük ihtimalle Ati'de gelir...
Bide arabanın üstü açık toz toprak yutmamak için önden 2. araba olarak gitmem şartı ile gelirim :D ..

şu an itibariyle bir sorun gözükmüyor. %99 gelirim ben de.
eşli-eşsiz, nasıl gidiliyor?
bir de ok'ları çıkarttım, sorun yaşamam sanırım, değil mi?

Sabah buluşma yerini IKEA otoparkı yapalım mı?

arkadaşlar organizasyon eşlerlemi olacak yoksa eşsizmi ona göre plan program yapalım

Evet arkadaşlar bende sizi Şile'de karşılarım..ama Yüksel'in dediği gibi saat 10 gerçekten ÇOK GEÇ...
Pazar günü Şileye olan akın inanın SİZİ BIKTIRIR..gezme keyfiniz bile kalmayabilir...
Bence 7.5___8.00 gibi hareket ederseniz hem biraz daha rahat gelir hemde Şile de limanda kahvaltı yaparız..sonra devam ederiz..Vakti boş boş Şile otobanında geçirmemiş olursunuz..
LÜTFEN DİKKATE ALIN___:smiley:))

İnşallah vinç ve tamponum yetişirde siz tecrüceli arkadaşlarla bi denerim..yalandan bi kuma batarız:smiley:)

Arkadaşlar aksilik olmazsa bende peşinizde olacağım.saat olayını erkene almak bencede doğru olur

Biraz erken çıkılabilir bence de trafikde zaman kaybetmeyelim.Tam çıkış saati nedir? Şuan için XJ'min akusu bitti yarın veya cumartesi onu halledip.Pazar günü bende katılabilirim diye düşünüyorum.Hem sizlerlede tanışmış olurum.
Görüşmek üzere...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR