Gezenbilir; Hasan Dağı Tırmanış Raporu 23 Nisan 2011 - 24 Nisan 2011

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan EKARAIS Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 83
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,553

EKARAIS

Şimdi orada olmak vardı demek yerine oraya git
Yer
İstanbul
23 - 24 Nisan 2011 tarihlerinde gerçekleştirdiğimiz Hasan Dağı Tırmanışı ile ilgili görüş, deneyim ve resimlerimizi burada paylaşalım.

Etiketler
Ynt: Gezenbilir; Hasan Dağı Tırmanış Raporu 23 Nisan 2011 - 24 Nisan 2011

efe abi günaydın bi an ekibe ne oldu diye düşünüyodum muratı aradım iyimisiniz diye ben düşündüğüm kadar kötü olmadım ufak sızlamalar dışında hiç bişeyim yok ;D ;D

fotografları ve videoyu ilk senden bekliyorum

Pazar akşamı 21h30'da İstanbuldaki evime vardım. Aslında geceyarısı dönmüş olmam gerekiyordu. Fakat hava muhalefeti dolayısıyla tırmanışımızı tamamlayamadan döndüğümüzden kampı da erken toplayıp yola çıktık. Neyse birçok yönden olumlu yeni dostlar edindiğimiz ve bizi bir sonraki tırmanışımıza hazırlayan bir etkinlik oldu diyebilirim. Tek eksiğimiz zirve yapamamış olmak ki bu da dağda hiç rastlanmayan bir durum değil :smiley:

cidowsky' Alıntı:
efe abi günaydın bi an ekibe ne oldu diye düşünüyodum muratı aradım iyimisiniz diye ben düşündüğüm kadar kötü olmadım ufak sızlamalar dışında hiç bişeyim yok ;D ;D

fotografları ve videoyu ilk senden bekliyorum

İyiyim Çiğdem. Yaramaz birşey yok. Biraz çalışalım. Sonra rapor yazmaya başlarız. Para kazanmak lazım önce :D

tabi tabi çalışmak lazım lazımki o zirvelere bizi ulaştıracak şartar oluşsun :D

Valla ben yeni kalktım okulu ektim bugün..ama bu tırmanış benim açımdan çok daha farklıydı gezenbilir ekibiyle yaptığım ilk faaliyetti ve hiç pişman olmadım.Tüm ekip çok sıcak kanlı insanlar bütün ekibe Efe Abiye tırmanışı düzenlediği ve akşamki dana antrikotlar için Ertürk Abiye çadırını paylaştığı için Murat Abiye artçımız olduğu için Güncel Abiye tırmanış öncesi destekler için ve Çiğdem Ablayada benim yerime fotoğraf çektiği çoook teşekkür ederim bundan sonra sizi bırakmam. :smiley: Sonraki faaliyetleerde görüşmek dileğiyle

CANIIIMM EMRE SENİ ANIDIGIMA ÇOK MEMNUN OLDUM KAÇTA BİNDİN OTOBÜSÜNE HİÇ AKLIMA GELMEDİ SENİ MİSAFİR ETMEK EŞYALARINI BIRAKSAYDIK AŞTİYE BİZDE BEKLESEYDİN KEŞKE ;D ;D

cidowsky' Alıntı:
CANIIIMM EMRE SENİ ANIDIGIMA ÇOK MEMNUN OLDUM KAÇTA BİNDİN OTOBÜSÜNE HİÇ AKLIMA GELMEDİ SENİ MİSAFİR ETMEK EŞYALARINI BIRAKSAYDIK AŞTİYE BİZDE BEKLESEYDİN KEŞKE ;D ;D

Çok teşekkür ederim çiğdem abla bende çok memnun oldum seni tanıdığıma fazla beklemedim zaten 7 otobüsüyle geldim. :smiley:

iyi sevindim ;D bizde seni bırakmayız zaten :D bundan sonra hep beraber gider tırmanır geliriz inşallah hadi bugun okuluda astın madem yükle şu fotoları

Çiğdem abla mesajın içine koyuyorum ama göndermiyor.Sana mail atayım birde sen dene istersen

OLUR CANIM ONLARI KÜÇÜLTMK LAZIM YA PAİNTTE YA PİCASADA BEN PİCASAYA ATIYORUM SONRA HEPSİNİ SEÇİP BOYUTUNU 1024 E GETİRİYORUM SONRA 5 ER 5 ER ATIYORUM SEN Bİ DENE İSTERSEN YADA BANA YOLLA BEN YAPAYIM

BANA YOLLARSAN RENKLERİYLEDE OYNAMAK LAZIM ONUDA HALLEDERİM

11 sene önce aynı tarihte kuzey yüzünden solo çıktığım bir faliyetti.

Fotoğrafları bekliyorum.

Cumartesi sabahı Hasandağını uzakta böyle gördük

M1080002

M1080005

benim 3.5 atmaya başladığım anlaaarrr ;D

Ciddi miktarda kar varmış bu sene.

Cumartesi akşamüstü antrenman niyetine kısa bir yürüyüş yaptık. Dolu yağmaya başlayınca geri döndük. Dönüşte hava yeniden açtı ve bize aşağıdaki sürprizi yaptı.

M1080008

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR