Gezenbilir Hatay Grubu; Amanoslar Aktepe Tandır Akkaya Offroad Keşif Gezi Duyurusu (30 Ocak 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yasarergun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 63
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,769
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yasarergun

Dünyayı değiştirebilirsin
Yer
Antakya-Hatay ama O bir Antep'li :)
Web
www.yiyenbilir.com
30 Ocak 2011 Pazar günü ucu açık bir offroad keşif gezisi için Topboğazında toplanıyoruz.

06.55 toplanma saatimiz olmayıp top boğazından hareket saatimizdir.
Güzergahımız;
Topboğazı, Aktepe, Zeytinoba Köyü, Tapıt Gediği, Tandır Yaylası, Şarlağan şelalesi, Sincan Köyü, Payas, Küçük Ağa'nın büyük bahçesi :D
Dönüş saati en erken öğleden sonra 15 ve sonrası olarak içiçleri bakanına bildirilmelidir :smiley:

Katılanlar

1. Yaşar Ergün Suzuki X-90

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Hatay Grubu; Amanoslar Aktepe Tandır Akkaya Offroad Keşif Gezi Duyurusu (30 Ocak 2011)

Katılanlar

2. Sedat Bakır-Pajero 2.5 TDI

Ynt: Gezenbilir Hatay Grubu; Amanoslar Aktepe Tandır Akkaya Offroad Keşif Gezi Duyurusu (30 Ocak 2011)

vayy arkadaşlar bizim buralarımı gezeceksiniz ya çalışmıyor olsam aranıza katılmak isterdim hassa aktepedenim ben :smiley:

sersanem' Alıntı:
vayy arkadaşlar bizim buralarımı gezeceksiniz ya çalışmıyor olsam aranıza katılmak isterdim hassa aktepedenim ben :smiley:
pazar günü ne iş var çok önemli değilse yol kenarına çık elinde bir bayrak olsun tanıyalım arabalarda sanada yer buluruz

hmm bakalım artık abilerimle gezmek kısmet olur işallah nazik davetiniz için de tşk ederim tekrardan :smiley: zamanında çok gezdim oraları altımızda emektar bir tofaş şahin vardı maşallah yolda bırakmadı hiç dağ taş gezdik tandır ve tapıt mevkii zeytinoba tarafından gidiliyor biz seyranyeri denilen mevkiide kamp yapıyorduk gün aşırı diğer bölgeleri de gezme fırsatımız oldu

sersanem' Alıntı:
hmm bakalım artık abilerimle gezmek kısmet olur işallah nazik davetiniz için de tşk ederim tekrardan :smiley: zamanında çok gezdim oraları altımızda emektar bir tofaş şahin vardı maşallah yolda bırakmadı hiç dağ taş gezdik tandır ve tapıt mevkii zeytinoba tarafından gidiliyor biz seyranyeri denilen mevkiide kamp yapıyorduk gün aşırı diğer bölgeleri de gezme fırsatımız oldu

aktepenin girişindeki zeytinoba köyü girişindeki erk benzin istasyonundan alabiliriz sizi
beni aktepe lezzet lokantasının sahibi mehmet amca iyi tanır :D
ya da şahine sor oradan
üniversiteden yaşar hoca dersen tanırlar

hmm kısmet artık ya söz verip yolunuzdan alıkoymak istemem ama yolunuz düşerde gelirseniz bi çay ikram edebilirim size :smiley:

Katılanlar

3. Menderes Şereflişan LR SIII

Yaşar hocam arkadaşımız şahinle gittim diyor. Bukadar yakıtı boşunamı yakacağız 4x4 lerle. Benim Honda Jazz da giderse beni bozar durum. :smiley:

menderessereflisan' Alıntı:
Yaşar hocam arkadaşımız şahinle gittim diyor. Bukadar yakıtı boşunamı yakacağız 4x4 lerle. Benim Honda Jazz da giderse beni bozar durum. :smiley:

En son ben oraya suzuki maruti :D ile gidip lastiğin tekini bırakıp gelmiştim. Sonrasında şanzıman inip baskı balata değişmişti yoksa şahin de gider maruti de ama gelir mi o garanti edilmez geldikten sonra araba yürümeye devam eder mi ona hiç bir şey diyemem. Üç defa üst üste giderse araba pert olur mu bak onu garanti ederim :D

menderessereflisan' Alıntı:
Katılanlar

menderes hoca honda jazzla bir deneme gezisi yap bu defa sonraki etkinlikler için tecrübe edinmiş olursun yaşar hocam maruti ile gittiyse denemende fayda var ama sen hayati beyi getir iyi fotoğrafçı memleket tanıtımına katkı sağlayalım

sersanem' Alıntı:
hmm kısmet artık ya söz verip yolunuzdan alıkoymak istemem ama yolunuz düşerde gelirseniz bi çay ikram edebilirim size :smiley:
çay ikram yerin neresi olacak belirtmemişsin

Sedat bey Hayatiyi kesin getirmeye çalışırım da, Hondaya bir şey olursa Hülya hanım bana ne yapar bilemem :D

yasarergun' Alıntı:
4. Recep Ekinci
5.Hasan çolakefe. Suzi

Sedat abi benim yerim hazırsa bende hazırım.. Fotoğrafları aynı zamanda kendi sitemden de yayinlayacağım. İlgililere duyurulur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri