Gezenbilir Hatay Grubu Sezon Açılışı (Altınözü 27 Aralık 2009 Pazar)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yasarergun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 14
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,885

yasarergun

Dünyayı değiştirebilirsin
Yer
Antakya-Hatay ama O bir Antep'li :)
Web
www.yiyenbilir.com
Bir hafta önceki selden dolayı ertelenen geziyi 27 Aralık 2009 Pazar günü Yaşar Ergün (Suzuki X90), Nedim Kavlak (Suzuki Vitara) ve Celal Yahyaoğlu (Suzuki Jimny)'nun araçlarıyla Sabit Bey ve Hatay Keşif dergisinden Fatih Gödenin bize co-pilot olarak katılımları ile yaptık.

rotayı bu şekilde planladık

[attachment=1]

sabah çok geç kalkmadık bu defa toplanma saati 07 30 idi

[attachment=2]

Celal Bey, Nedim Bey ve Yaşar Ergün

[attachment=3]

Altnz

IMG 7921

DSC 0062

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Hatay Grubu Sezon Açılışı (Altınözü 27 Aralık 2009 Pazar)

sonra nedim beyin zeytinlerini toplayanların yanına gidelim dedik ama nedim beyin geçtiği yerden ben tırmalamama rağmen geçemedim

[attachment=1]

bir kaç deneme daha yapsam da lastikler sabun gibi çamuru yiyemedi :smiley:

[attachment=2]

DSC 0088

DSC 0091

Hocam senin x90 a biraz modifiye yapsan cengaver birşey olabilir. Gazete alıp gelirsin hemencik ;D

[attachment=1]
[attachment=2]

Suzuki off road

Suzuki tricked out

Yaşar Hocam, güzel gezi olmuş, ileride pu parkuru tekrarlarsanız katılmak isterim, paylaşım için teşekkürler

Yaşar hocam parkur güzel bol çamur ve kaygan zeminde araçlar coşmuştur.senin aracı modifyelisi negüzel olmuş bence biranönce başlamalısın.selamlar

Merhaba,

Hatay gurubundaki arkadaşlarla tanışmak isterim.
İskenderundayım.

Selamlar
Erkin

güzel gezi olmuş fotoraf lar güzel teşekkürler.

merhaba yaşarbey sizin aracınız arazide standart donanım da bir arac mıdır ben bu sök terin içinde tam 20 yıl gecti am ma velakın sizin arac sınıfının bir arac antalya hiç raslamadım görün tü olarak cok güzel ve kİBAR bir araca benziyor tabiki suzikinin off raod ayrı bir yeri var.
foto kareleriniz ayrı bir güzel paylaşım için teşekürler.hayırlı geceler antalyaya bekleriz.

otecopel' Alıntı:
merhaba yaşarbey sizin aracınız arazide standart donanım da bir arac mıdır ben bu sök terin içinde tam 20 yıl gecti am ma velakın sizin arac sınıfının bir arac antalya hiç raslamadım görün tü olarak cok güzel ve kİBAR bir araca benziyor tabiki suzikinin off raod ayrı bir yeri var.
foto kareleriniz ayrı bir güzel paylaşım için teşekürler.hayırlı geceler antalyaya bekleriz.

Hüseyin Bey Selamlar

Benim araba standart sadece lastikler %10 daha büyüdü onun da negatif bir etkisi olmaz. Aracın 2 kişilik olması dışında bir problemi yok. Antalyaya bu sene zor umarım bir gün geliriz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR