Gezenbilir İzmir; Bornova Kavaklıdere Köyü - Nif Kulübe Kamp Duyurusu (11-12 Nisan 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan TezMertek Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 53
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,872
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TezMertek

Zirve
Yer
İzmir
Merhaba Arkadaşlar ,

İlkbahara girdiğimiz Nisan ayında kış aylarının ve kapalı gökyüzünün üzerimizde oluşturduğu yoğun stresi atmak , doğanın kucağında dinlenmek, güneş ışınlarının sıcaklığında kamp ateşinin başında ense yapmak için 11 Nisan 2009 Cumartesi günü Kavaklıdere - Nif Kulübe mevkiine kampa gidiyoruz.

Kamp yapacağımız alana kendi araçlarımız ile ulaşacağız. ( Katılımcı sayısı çok olursa minibüs tutabiliriz lakin Off-Roadçı arkadaşlarımızın araçlarında mutlaka yer olacaktır.)
Araç yolu ile kamp alanı arasında 250-300 metrelik bir mesafe vardır.
Araçlar kamp alanına kadar gelemiyor.

Kamp yerimizin 50 metre uzağında devamlı akan içilebilir bir su kaynağı olduğu için su problemi yoktur.

DETAYLAR ;

Buluşma Noktası : İzmir Lozan Meydanı - Fuar Kapısı önü

Buluşma Saati : 09:30

Hareket : 09:45

Kavaklıdere Köye varış: 10:30 - Kamp yerine varış : 11:30

KAMP MALZEMELERİ:

1- Çadır
2- Uyku Tulumu ve Mat
3- Yedek Kıyafetler (Polar alt üst - eldiven - bere - çorap) Kamp Yerinin Rakımı: 450 metredir.

YİYECEK - İÇECEK:
1- Her türlü kuru gıda. (Makarna-Mantı-Tel & Arpacık Şehriye)
2- Ton Balık Konserveleri
3- Hazır Köfte - Sucuk - Sosis
4- Haşlanmış Patatesler - Ev yapımı börek ;D
5- 3'ü birarada kahveler ve poşet çaylar.
6- Kara Fırın ekmek.
7- Her türlü kahvaltılık ürün. (Peynir - Zeytin - Bal - Tereyağı)
8- Kakaolu Helva (Olmazsa olmaz )

Kamp Mutfak Ekipmanları
1- Plastik Tabak ve Bardak (Tek Kullanımlık olmayacak)
2- Küçük bir alimunyum tencere. ( Kamp Ateşinin yanında ocak kurar rahatça yemek yapabilirsiniz) <a href="http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=25572.0">(Bakınız Sucuk Partimizden).</a>
3- Çatal - Kaşık ;)

Kamp yerimizin 7 Şubatta ki durumu ;
IMG_0981.jpg

IMG_0985.jpg

IMG_0986.jpg

Etiketler
Ynt: Gezenbilir İzmir; Bornova Kavaklıdere Köyü - Nif Kulübe Kamp Duyurusu (11-12 Nisan 2009)

Kampımızın Su Kaynağı ;

IMG_0998.jpg

29-30 Kasım 2008 tarihinde yapmış olduğumuz kamptan fotoğraflar;

NifKamp29-301108248.jpg

NifKamp29-301108252.jpg

NifKamp29-301108251.jpg

Ynt: Gezenbilir İzmir; Bornova Kavaklıdere Köyü - Nif Kulübe Kamp Duyurusu (11-12 Nisan 2009)

Kamplarda her zaman lazım olacak malzeme listesi ;
KampMalzemeleri.jpg

Yaz ve Kış Kamplarda tüketebileceğimiz yiyecek ve içeceklerini ayrıntılı bir listesi.
KampYiyecekveecekler.jpg

Nif Kulübe Kamp alanında çekilmiş başka fotoğraflar (03 Mayıs 2008)

NifKulbe016.jpg

NifKulbe014.jpg

NifKulbe015.jpg

Şimdiden hayırlı olsun Murat, ne güzel planlara erkenden başlamışsın. Umarım şevke getirir arkadaşları.

Yılmaz çok doğru yazıyorsun da sen neden katılım yapmıyorsun hocam .?

Çabuk unutuyorsun Muratçığım, yaşlandın artık :smiley: Nif kampı hariç (veli toplantısı yüzünden) hangi kampa katılmadım ben?

Ben bu kamptan bahsediyorum zaten.
;D

Ömer'in araçta yer dolmadan karar vermelisin bence.
Nejat ağabeyi de bu linkten haberdar etmeli.

Görünürde toplantı yok, bu sefer artık gelmeliyim (bu kampa) bu Ömer e haber niteliğinde bir yazı oldu umarım :D

:smiley:

Nejat Ağabeye özel mesaj çekeyim ben.

selam, makinalarla uğraşmaktan sayfaları inceleyemiyorum ama şimdi haberdar olmuş durumdayım

Hangi makinalar Nejat Ağabey???

Evdeki elektrik süpürgesinden bahsediyorsun sanırım.
;D

Ben istanbul'a düğüne gidiyorum 10 Nisan'da... size iyi kamplar :smiley:

TezzMertek' Alıntı:
Hangi makinalar Nejat Ağabey???

Evdeki elektrik süpürgesinden bahsediyorsun sanırım.
;D

ooof of yaramı deşme, izin almak için yeni şirinlikler keşfetmeye çalışıyorum zaten kafamı karıştırma derim :D

hem sonra nasipse gelebilirsem ben yemek yapmayı bilmem, sofraya oturdum mu düşünen sen olacaksındır
bilgine ;D

Yemek konusunda hiç çekincen olmasın, Murat herkesin beslenmesi için herşeyi hazırlıyor, sen sadece oturup yiyorsun, ama biraz yardım edersen Murat'ta keyifleniyor, daha çok yiyecek hazırlıyor. Bizzat Kaz Dağlarında kampta yaşadıklarımdan dolayı bunları net olarak anlatabiliyorum.

Bu başlığı off road gezilerimize taşırsak mutlaka katılım olacaktır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Geri