Gezenbilir Land Rover Buluşması (7-8 Aralık 2013)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan endy Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 123
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 30,971
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Gezenbilir Land Rover Buluşması (7-8 Aralık 2013)

Arkadaşlar,
şuan itibarı ile aracım hala sanayide. Bugün bitmesi bekleniyor idi ama nasip olmadı.... sanırım bu kez sizler ile olmayı başaramayacağım.. kısmet ise, daha sonrakilere..hepinize mutlu ve neşeli bir gezi dilerim, reha

Etiketler

Arkadaşlar ben ev sahibi olarak size öncülük yapıp yaylaya çıkmayı çok isterdim. Cumartesi günü çalıştığımdan ancak akşam kampta görüşebiliriz. Zaferinde kar küreme ekibinde nöbeti çıktığından gelemiyor. Odun işini çok sıkıntı etmeyin yol üzerinde ve yaylada yakılabilecek kurumuş yamuk yumuk ağaçlar bulmak mümkün. Cumartesi akşamı görüşmek dileğiyle.....Selemlar..

reha' Alıntı:
Arkadaşlar,
şuan itibarı ile aracım hala sanayide. Bugün bitmesi bekleniyor idi ama nasip olmadı.... sanırım bu kez sizler ile olmayı başaramayacağım.. kısmet ise, daha sonrakilere..hepinize mutlu ve neşeli bir gezi dilerim, reha
Reha bey,
Gelmek isterseniz ben tek başıma gidiyorum sizi alabilirim. Tabi düz dizel gürültüsünü ve performansını özlediyseniz :smiley:
Saygılar
Derya

Derya bey
çok çok teşekkürler ederim teklifiniz için. Ayrıca, düz dizel "müziği" ile BD30 çok da farklı değil ve "telefonda konuşamamak" dışında hiç de rahatsız etmez beni. Ama gidip aracın başında durmam gerek.. herkese şimdiden çok güzel bir kamp dilerim. reha

Bu arada mehmetçik vakfı opet tadilata girmiş. Otomobil ve kamyon parkları yanyana. Istasyonun çıkışına doğru kamyonların orada bekliyorum gelenleri.

dturan' Alıntı:
Bu arada mehmetçik vakfı opet tadilata girmiş. Otomobil ve kamyon parkları yanyana. Istasyonun çıkışına doğru kamyonların orada bekliyorum gelenleri.

Çok güzl bir parkur olacak sanırım dün geceden beri yağmur hiç durmadı...

Image

Arkadaşlar

Ben hala şantiyeden çıkamadım. Sabah dökülmesi gereken beton mikserlerini bir türlü sahaya getiremediler. Muhtemelen gelemeyeceğim. Bir sonraki gezide görüşmek dileği ile....

selamlar

Alper

Merhaba,
Öğleden sonra yola çıktık.
Şu anda Aytepe camisinin biraz üst kısmındayız. "Menekşe Yaylası" 13 km yazan bir tabela var fakat hiç teker izi yok. Hava karardığı için burada kamp kuracağız.

Bu etkinliğe ait görsellere ve anekdotlara;

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=99744.0 başlığından ulaşabilirsiniz.

İyi Seyirler arkadaşlar.

Gezenbilir Land Rower Bulumas

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri