Gezenbilir Mersin Grubu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan GEZENBİLİR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 67
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 24,749

GEZENBİLİR

Admin
Web
www.gezenbilir.com
<a href="http://www.gezenbilir.com/index.php?action=profile;u=10628">peyzajist</a> - Ayşe Doğan

<a href="http://www.gezenbilir.com/index.php?action=profile;u=10628">alihay </a> - Ali Borazan

<a href="http://www.gezenbilir.com/index.php?action=profile;u=10628"> SERÜVEN </a> - Ceyhun Oğuz

<a href="http://www.gezenbilir.com/index.php?action=profile;u=10628"> bora1071 </a> - Bora Konuk

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Mersin Grubu

Ad - Soyad: Ayşe Doğan

Doğum Tarihi Ve Yeri: 1989 - Mersin

Memleket: Mersin

Semt:Tömük

İlgi Alanı: Yamaç paraşütü, serbest paraşüt, doğa,fotoğraf, dağcılık, müzik, kitap, tiyatro, film, danss:smiley:

Not: Mersinliyim ama okul nedeniyle adanaya gidiyorum tatillerde yine mersindeyim:smiley:

Ad - Soyad: ali borazan

Doğum Tarihi Ve Yeri: 1980 osmaniye

Semt:pozcu

İlgi Alanı: Of road , formula1, wrc, paraşüt, doğa,fotoğraf, dağcılık, müzik, :smiley:

Not: Mersinde yaşanlar olarak grup olabilirsek güzel işler çıkar

İsim : ceyhun oğuz

Yer: Tarsus /Mersin

İlgi alanları : Kampcılık,Doğa Fotorafcılığı,Bisiklet,Dağcılık... ;)

Ad - Soyad: bora konuk

Doğum Tarihi Ve Yeri: 1978 aksaray

Semt:çamlıbel

İlgi Alanı: enduro gezileri,off road ,latin dansları, thai box

adım ibrahim behram mesinde ikametgah ediyorum 1972 dogumluyum
perofesyonel dalış yapıyorum ayrıca off roada merak saldıgım için 4 kapılı wrangler rubicon aldım butun mdifiye ve off road kitlerim
yapıldı sabırsızlıkla gezi takvimi bekliyorum
herkese selam

Merhaba,

Sayfayı bugün keşfettim. Mezitli'de yaşıyorum. ATAS Terminal sahasında çalışan bir taşeron şirkette İş Güvenliği konusunda çalışıyorum.
Bu yaz SCUBA dalışa başladım. Uygun bir dönemde yamaç paraşütü de yapmak istiyorum. Yaz biterken fazla bir aktivite kaldığını sanmıyorum ama, Mersin'de bu tarihten sonra nerede ne yapabilirim? İlk etapta trackking, canyonning, bisiklet, vs.
Tanışalım, yarışalım :smiley:

Selamlar

Cumhur Erdoğan

osman şahin ince.mersin merkezde oturuyorum.1985 mersin doğumluyum.evliyim.bi oğlum var.saz çalma arazi arabası kullanma avcılık yüzme en çok sevdiğim şeyler.
bu arada yamaç paraşütü ile ilgilenenler verdiğim adresi inceleyebilirler.hilmi ince amcın oğlu.soru ve yardım etmekten kaçınmaz.ilgi duyanlar direk burdanda bana ulaşabilirler...

www.yamac.gen.tr

Merhabalar.Mersin sayfasını yeni kesfettim.Bildigim kadarıyla Mersin Gezenbilir olarak bir etkinlik görünmüyor/bize uygun olmuyor.Sn.Bugra UCAR arkadasımla beraber gezilere katılmak istiyoruz.Dolayısıyla Tarsus Gezenbilir'in düzenleyeceği etkinliklere katılmayı düşünüyoruz.1 Kasımda Adana'da Baraj kenarında piknik varmış.Söylemek istediğim "neden Mersin Gezenbilir Grubu" olarak gezi programları düzenlenmiyor?İlginizi bekliyor,Cumhuriyet Bayramınızı yürekten kutluyorum.
Adı Soyadı:Ali SAHİN
İk.Adresi:Erdemli
Araç:98 Vitara JLX

isim soyisim: Ozlem Buga

dogum tarihi ve yeri : 1987 Kayseri

yasadigi yer : Mersin / mezitli

ilgi alani : kampcilik, treeking , fotografcilik , tenis, voleybol, tekvando

slm lar ben de Mersin denim. gruba katilmak istiyorm :smiley:

merhabalar ben halil ünal yaşım 55 avcıyım doğa sporlarını severim mersin merkezde oturuyorum 10 yıl belediye başkanlığı yaptım şimdi il genel meclis üyesiyim mersinde doğaya ilgisi olanlarla tanışmak isterim

Ad-Soyad: Alper Ünal

Doğum Yeri Ve Tarihi: Mersin-1986

Semt: Metropol Civarı

İlgi Alanları: Doğa Avcılık Atıcılık Off-road Spor Futbol Kickbox Rally Kitap Müzik Fenerbahçe ve Rock:smiley: Ayrıca Müzisyenim :smiley:

Araç: Suzuki Vitara 1.6 JLX 4x4

Mersindeki arkadaşlarla tanışmak isterim

Ad-Soyad: EREN SARP

Doğum Yeri Ve Tarihi: MERSİN-1977

Semt: MEZİTLİ

İlgi Alanları: OFF ROAD-DALIŞ-BALIKÇILIK

Araç: 2004 Suzuki Grand Vitara 2.0 3k

merhaba,
Mersin'den gezi tutkunlarına....
Toros'lara geçen yıl aslanköy tırtar üzerinden çıkıp cocak vadisine kadar gittim.Cocak vadisine inmemiştim.
Bu yıl 4 gezi planım var.
1-Tırtar üzerinden toroslara çıkış (2400 rakım) cocak vadisine iniş,
2-Atlılar üzerinden toroslara çıkış (2500 rakım) cocak vadisine iniş,(cehennemdere tarafına gidiş yolunu keşif)
3-Çamlıyayla üzerinden baştepe'ye çıkış,(2200 rakım)
4-Çamlıyayla üzerinden toroslara tırmanış (3000 rakım) ve karagöl-çiniligöl'e iniş.

arazi aracı olanlar ve gezi tutkunları (arazi araçlarında yer olursa diğer tutkunlarda katılabilir) varsa bu gezileri beraber gerçekleştirebiliriz.
Erdal Erenmemişoğlu

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

SON KONULAR

Geri