Gezenbilir Off-Road Grubu OTİSTİK Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor (10-11 Nisan 2010) ANKARA

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan SEVAL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 470
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 72,141
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Gezenbilir Off-Road Grubu OTİSTİK Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor (10-11 Nisan 2010) ANKARA

Faruk abi sağlimen ulaşmana sevindim katılımın için çok teşekkür ederim

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Off-Road Grubu OTİSTİK Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor (10-11 Nisan 2010) ANKARA

THE FARUK' Alıntı:
çok şükür sevgilim antalyama kavuştum..

Mustafa abicim geçmiş olsun umarım tekrar etmez baş ağrıların..Herkeze sevgiler..

Faruk abi siz giderken ne yazıkki biz kampta değildik, malum çamurlukta debeleniyorduk, bir vedalaşamadık çok üzüldük, ama sağ salim vardınız ya gerisi önemli değil. İnşallah en kısa zamanda yeni bir organizasyonda görüşürüz.
Antalya'ya selamlar... :smiley:

THE FARUK' Alıntı:
çok şükür sevgilim antalyama kavuştum..

Mustafa abicim geçmiş olsun umarım tekrar etmez baş ağrıların..Herkeze sevgiler..
Sevgili Faruk abimiz sağlık ve sıhhat haberlerinizi almak çok sevidirici.Umarım herşey gönlünüzce olmuştur hayatınızın her alanında her anında başarılar içinde geçmesini temenni ediyorum.
saygılarımla
Kemal

Çok güzel bir etkinliktei, dostlarla bir araya geldik. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Mustafa Abi, çok geçmiş olsun diyorum, en kısa zamanda görüşmeyi diliyorum. Kendine iyi bak.

etkinliğin çok güzel ve başarılı bir şekilde gerçekleştiği atılan mesajlardan belli ben gelemediğim için üzgündüm ama yüreğim sizlerleydi. hepinizi ayakta alkışlıyor ve teşekkürlerimi sunuyorum.
mustafa abim bu arada çok geçmiş olsun.

Tüm Gezenbilir ailesi, hepinize çok teşekkür ederim.
Aranızda olamadığıma gerçekten üzüldüm.

Geziyle ilgili görselleri ve yorumları buradan paylaşmaya devam ...

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=54217.msg616151#msg616151

Mesajımda Cihan abimi unutmuşum.

Kendisi kampta ve organizasyonda çok emeği geçenlerden.

Kampta misafirlerimizi gün boyu ve gece yalnız bırakmadığı için ona da teşekkürlerimi sunuyorum. Zaten onun muhabbeti yeter :smiley:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Geri