Gezenbilir Off-Road Grubu OTİZMLİ Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor - İstanbul (24 Nisan 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan SEVAL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 335
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 56,316

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Off-Road Grubu OTİZMLİ Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor - İstanbul (24 Nisan 2011)

gelmek istiyoruz arkadaşımla. aracımız yok. esra ablanın araba dolu. hidayet abinin belirsiz. nişantaşında oturuyorum yol üstünde yakın mesafedeki her yere gelirm saat önemli değil bizi kim alabilir :smiley: (2 kişiyiz. )

Ynt: Gezenbilir Off-Road Grubu OTİZMLİ Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor - İstanbul (24 Nisan 2011)

Kuzu Pirzola' Alıntı:
gelmek istiyoruz arkadaşımla. aracımız yok. esra ablanın araba dolu. hidayet abinin belirsiz. nişantaşında oturuyorum yol üstünde yakın mesafedeki her yere gelirm saat önemli değil bizi kim alabilir :smiley: (2 kişiyiz. )

Benim 3+1 aracımda yer var ;D ;D..Sanırım sizi alabilirim..O gün eğer işi olmazsa Nişantaşından başka bir arkadaşımı da almayı düşünüyorum..Haberleşelim..

Cenk / 0533 5299056

tamamdır teşşekkür ederim bana yarın akşam Hidayet abi gelip gelemiyiceğini söyliyicek ben yolda olurum konyadan istanbula gelicem ben size olumlu yada olumsuz olarak dönerim haber gelince :smiley:

Kuzu Pirzola' Alıntı:
tamamdır teşşekkür ederim bana yarın akşam Hidayet abi gelip gelemiyiceğini söyliyicek ben yolda olurum konyadan istanbula gelicem ben size olumlu yada olumsuz olarak dönerim haber gelince :smiley:
Hidayet gelmeyi düşünmüyor sa İstanbulu terkersin daha iyi... ;)

hahha bana işim var demişti sana havale ediyorum ahmet abi :smiley:

kusura bakmayın bilgisayarım bozukzu konuyu takip edemedim beşiktaş buluşma noktasını öyrenebilirmiyim, teşekkürler

bekirgümüş' Alıntı:
kusura bakmayın bilgisayarım bozukzu konuyu takip edemedim beşiktaş buluşma noktasını öyrenebilirmiyim, teşekkürler

Merhaba,
Avrupa Yakasında buluşma noktamız Bayrampaşa Carrefour Otoparkı
Saat: 10:30
Konvoy liderleri: Ahmet Gündüz, Hasan Çalışkan

SEVAL' Alıntı:
Merhaba,
Avrupa Yakasında buluşma noktamız Bayrampaşa Carrefour Otoparkı
Saat: 10:30
Konvoy liderleri: Ahmet Gündüz, Hasan Çalışkan
teşekkürler seval han o zaman ben fsm köprüsü çıkışında katılabilirim ,yani anadolu yakasında köprü çıkışı ,birde irtibat kurabileceyim bir tel nosu meaela ahmet bey olabilirmi,

Begüm Şafak
Gülfidan Çalışkan
Sevim Çalışkan

Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu sebebiyle yarın İstanbulda bazı yollar kapalı olacak.

Boğaziçi Köprüsü'nün Avrupa yakasından Anadolu yakasına geçiş istikameti 09.00 ile 10.00 saatlerinde trafiğe kapalı tutulacak.

Bağdat Caddesi ve sahil yolu güzergahı 05.00-15.00 saatlerinde trafiğe kapalı olacak.

Trafiğe kapalı tutulacak diğer güzergahlar ise şöyle: Yerebatan Caddesi, Kabasakal Caddesi, İshakpaşa Caddesi, Kennedy Caddesi, Ragıp Gümüş Pala Caddesi, Galata Köprüsü, Necatibey Caddesi, Meclisi Mebusan Caddesi, Dolmabahçe Caddesi, Beşiktaş Caddesi, Barbaros Bulvarı. (Saat 06.30 ve 07.00 arası kapatılmaya ve park halindeki araçların çekilmesine başlanacak)
Taşköprü Caddesi, Bağdat Caddesi, Fener Kalamış Caddesi, Opr. Cemil Topuzlu Caddesi, Çetin Emeç Bulvarı, Koy Yolu Sokak, Bağdat Caddesi. (Saat 05.00'te kapanacak ve 14.30-15.00 gibi açılacak)

Yarın 10.30 da Bayrampaşa Carrefour Otoparkında görüşmek üzere....

0 532 697 22 31 Ahmet GÜNDÜZ...

Forum'u kullanamadık 2 gün ama bişey değişmedi, yola çıkıyorum riva'da görüşmek üzere.
:smiley:

Benim için günün özeti ve bu organizasyonu yapmaıza değdiğini göstermeye yeten tek fotograf bu :smiley:

herkese teşekkürler

[attachment=1]

Otizm

[attachment=1]
[attachment=2]
[attachment=3]
[attachment=4]
[attachment=5]

2

3

4

5

6

[attachment=1]
[attachment=2]
[attachment=3]
[attachment=4]
[attachment=5]

9

8

10

11

7

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,433
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR