Gezenbilir Off-Road Grubu OTİZMLİ Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor - İzmir (06 Mayıs 2012)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan pandipieri Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 95
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 28,866

pandipieri

Zirve
Rahmetle Anıyoruz...
Yer
Izmir
Web
www.derinuzay.com
Merhaba,

Artık geleneksel hale gelen "Gezenbilir Off-Road Grubu OTİZMLİ Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor " etkinliğimi bu yıl
iklim şartları sebebiyle Mayıs ayında yapıyoruz. Havalar daha ılık olsun daha çok eğlenelim diye. Hatta deniz kenarında...

Bu yıl katılımın daha fazla olmasını istediğimiz için tüm off road grupları el ele verip hep birlikte gerçekleştiriyoruz etkinliği.
Amaç Otizmin farkındalığını arttırmak ve daha çok insanın bilinçlenmesine yardımcı olmak.

Etkinliğimiz, 06 Mayıs 2012 Pazar günü olacak. Etkinliğin ev sahipliğini bu yıl da Gezenbilir - İzmir Grubu olarak bizler yapıyoruz. Seferihisar Belediyesi bu yıl etkinliğimize destek veriyor, katkıları için simdiden teşekkür ederiz...

Tarih: 06 Mayıs 2012 Pazar

Toplanma Noktaları: Üçkuyular Feribot İskelesi Otoparkı - Saat: 10:00

Seferihisar Ekmeksiz Köy Girişi - Saat: 11:00

Yer: Seferihisar Ekmeksiz Orman - Plaj Kamp Alanı...

Etkinlik planına gelince;

Çoluk çocuk hepimiz doluşuyoruz arabalara sonra toplanma noktalarına gidiyoruz.
Hoş geldiniz beş gittiniz muhabbetinden sonra alıyoruz pankartları elimize tekrar doluşup araçlara konvoy halinde yaygara
kopararak Ekmeksiz plajina yanimizda ekmeklerle gidiyoruz.
Sonra da isteyen minikleri araçlarımıza konuk edip onlarla off road (ama minikler için soft off road) parkurunda tur atıyoruz.
İsteyen büyükler de araçlarla parkurda oynayıp güzel görüntüler oluşturabilirler seyirciler için.
Ekmeksiz Plajı’ nda kocaman bir piknik alanı olduğu için isteyen de mangalını yakıp keyif yapabilir.

İp getirip salıncak kurup çocuklarımızla birlikte bizler de çocukluk günlerimize geri dönebiliriz :smiley:
O yüzden kamp koltuklarınızı, mangallarınızı getirmeyi unutmayın.

Bu durumda geriye etkinliğe katılacak olan arkadaşlarımın liste oluşturması kalıyor sadece. Buyrun liste başlasın...

Etiketler

Bir hayli zaman var ama.
sadece kendimizimi yoksa hazırda bulunan ailelerdenmi alıyoruz.
Her şekilde orada olacağım ama kendi sağlığım izin verirse

burhan amcacim ODER otizm dernegi ile ortak hareket edecegiz mumkun oldugu kadar cok oztizmli cocuklari ve ailelerini davet edecegiz o konuda bize dernek yardimci olacak... umarim aramizda olursun... seni gormekten cooooooooook mutlu oluruz... "gerekirse" gelir alirim bile seni...

pandipieri' Alıntı:
burhan amcacim ODER otizm dernegi ile ortak hareket edecegiz mumkun oldugu kadar cok oztizmli cocuklari ve ailelerini davet edecegiz o konuda bize dernek yardimci olacak... umarim aramizda olursun... seni gormekten cooooooooook mutlu oluruz... "gerekirse" gelir alirim bile seni...
bende aracımla gelmeyi istiyorum bizm araçlar dar olduğu için dedim. bende birkaç kişiyi almak isterim.
Organizasyonda başarılar dilerim.

NİVACI' Alıntı:
bende aracımla gelmeyi istiyorum bizm araçlar dar olduğu için dedim. bende birkaç kişiyi almak isterim.
Organizasyonda başarılar dilerim.

merhaba burhan abi...
seni özledim. gelmeni canı gönülden istiyorum. ancak sağlığın daha önemli. gelme durumun olursa, ben seninle misafir alma konusu ile ilgili irtibata geçerim.

sağol levent durumum malum
iyiye doğru gidiş hızlı hem sizleri görmek hem çorbaya tuz atmak hevesindeyim.
hanımla gelirsem arkada an cak 3 kişilik yer kalır.
anlatmaya çalıştığım bu.
selamlar.

NİVACI' Alıntı:
sağol levent durumum malum
iyiye doğru gidiş hızlı hem sizleri görmek hem çorbaya tuz atmak hevesindeyim.
hanımla gelirsem arkada an cak 3 kişilik yer kalır.
anlatmaya çalıştığım bu.
selamlar.
tamam...

arkadaşlar şimdilik rota şu şekilde. rota ve program etkinliğe 2-3 gün kala tam deyatları ile net olarak sayfada yayınlanacak...

Slayt1

Slayt2

Slayt3

pandipieri' Alıntı:
Muratim sen duzenlemeleri yaparsin diye, bekliyorum... ayrica cuma gelip pankartlari alacagim soz :smiley: yoksa doveceksin beni biliyorum :smiley: simdiden tesekkurler...

Ekmeksiz Plajına ancak 11'de varabilirsiniZ kanımca.
:smiley:

Üçkuyular 10:00
Ekmeksiz 10:30.

Ya da araçlarınız uçarak gidiyor Serkan.
;D

Serkan Bey, koşullarım uyarsa (uydurmaya çalışacağımı belirtmeliyim) gelirim; kolaylıklar dileğiyle... :smiley:

Cavid Sezen

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR