Gezenbilir Ömerli Şile Arası Orman Etapları ve Deniz Gezisi (12 Ağustos 2007)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Jeep34 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 197
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 30,177

Jeep34

Zirve
Yer
İSTANBUL
Arkadaşlar ortak düşüncelerimizden hareketle bu Pazar sabah saat 9.00 da İkea otoparkında buluşup;

Kahvaltıyı hep beraber yol üzerinde yapıp,oradan hareketle Şile'de Sofular...Sahilköy ..orman off-road etaplarını geçip, muhtemelen tozlarımızı atmak için sakin bir deniz koyuna ulaşırız..Denizden sonra zamanın durumuna göre asfalt olmamak kaydı ile başka bir dönüş güzergahı belirleriz....
Böylece umarım bir Pazarımız daha güzel geçer..

Eklemek veya çıkarmak istedikleriniz varsa buyurun......

RESİMLER 6. VE 7. SAYFADADIR......

Etiketler
12 Ağustos Ömerli Şile Arası Orman Etapları ve Deniz Gezisi...

bir problemim var :D ben hiç ikeaya gitmedim, nerede olduğunu da bilmiyorum ;D

Onun için orayı seçtik zaten Korhan..
Şaka tabiiki....

korhan korhan korhan korhan korhan korhan korhan korhan korhan

Uğur abi telefon numaranı ve ikea ya nasıl gidilir yazarsan yeni katılacak olan arkadaşlar için iyi olur

Harbi özür...sadece ilk gün şaşırmıştım..burada el sürçmesi...

Benim telefonum
0532 231 05 12.......
İkea'ya gidiyorum..çok kolay ama tarif için internete bakılsa çizimi dahi var....Yanlış yol tarif etmeyeyim Yüksel sen yaz Ümraniye Çakmak durağıydı neydi?

Ben kaçtım...iyi geceler...yarın devam ederiz arkadaşlar.....Umarım yine güzel geçer....

Yaw Uğur abi sen başlığı açtın ama valla aklıma bir etap daha geldi.Tüh be nasıl daha önce aklıma gelmedi beya.Orasıda gayet güzel bir etaptı. Riva dan Şileye sahil boyunca zaman zaman orman yollarından gidiliyor. Karakirazdan çıkıyor.

Biliyorum orayı Yüksel..tabiiki olur...Biz buluşalımda....9 da.. :smiley:
Başlıkta sıkıntı yok...sonuçta her yol Şile ;D

Evet abi ikeanın ordan rotayı orayada çevirebiliriz.Konuşuruz sonra.
Bana müsade herkese hayırlı geceler.

yuysal' Alıntı:
Yaw Uğur abi sen başlığı açtın ama valla aklıma bir etap daha geldi.Tüh be nasıl daha önce aklıma gelmedi beya.Orasıda gayet güzel bir etaptı. Riva dan Şileye sahil boyunca zaman zaman orman yollarından gidiliyor. Karakirazdan çıkıyor.

Riva'ya Beykoz Akbaba'dan mı gidicez Yüksel?

Kahvaltıyı Akbaba'da yaparız... 10 sene öncesi hatırladığım yerler duruyor mu acaba?

Herkese hayırlı geceler diliyorum. Bu etap tayin etme işi daha çok uzun süreceğe benzer. Kolay gele...

Riva etabını tuttum ben ama, artık yatayım... iyi geceler...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.