Gezenbilir Paintball Turnuvası (22 Kasım 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mogzilla ceyar Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 172
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 43,830
Ynt: Gezenbilir Paintball Turnuvası (22 Kasım 2009)

gursen' Alıntı:
ceza sahasında dümdüz çamura uzanmıştım silahımada başımı dayamıştım ;D çok kaptırdım kendimi zannımca çıkmak istemedim alandan :p

bi abi vardı adını bilmiyorum hafif tombulca ayakkabıları beyaz bizim takımdaydı (mavi takım) 2 çay da ısmarladı bize hiç unutmam saygılar abi :p

neyse siperden sipere koşuyorum o sırada seni gördüm uzanmıştın resmen ceza alanında yatıyordun dedim sipere geçeceyim bi baktım bizim beyaz ayakkabılı sigarayı yakmış kulede oturuyor ahahaha çok makaraydı yaa acayip eğlendim sizde eğlendiyseniz bunu seriye bağlayalım :D

Etiketler

Saolsun hakemler oyuna dahil olmak yerine ellerinde toplar hakem kulübesine gitmemiz için bekliyorlardı. ;D
Ben şahsen 8 saydım biri kafadan olmak üzere(sorsak herkes ben değilim der :p), bu 8 vuruşta 3'ü kaleye dönmek yerine Hasan abinin dediği gibi bir arka sipere geçmeyi tercih etti. Hatta hiç unutmuyorum vurulan arkadaşlardan biri üzerinde boya fazla yayılmadığı için hemen eliyle sildi çaktırmayayım diye ama nafile, yakalandınız. :D
Bir dahaki organizasyona hakemlik görevini de yönetici arkadaşlarımız üstlensin o zaman turnuvanın bir esprisi olur. ::smiley:

UFUKK' Alıntı:
süper bir gündü güneşli pırıl pırıl bir gün yaşadık teşekkürler sevgili adminim SEVAL bu organizen için.

Ben teşekkür ederim Ufukcum, katılımınız sayesinde şenlendi günümüz.

extraloob' Alıntı:
cidden bu tarz etkinliklerde ki harbiden büyük bir etkinlikti kimler nerelerden geldi, kameraman şart aslında Neval vardı ama :p

Saha içersinde de fotoğraf veya video çekmek iyi fikir fakat güvenlik nedeniyle izin verilmiyor.
Kendini kaptırmış birinin hedefi olmakta var işin içinde :smiley:

extraloob' Alıntı:
bak üstadım o konuda haklısın ben bile yeni üye eski okuyucuyum ne bileyim hani birşeyler bekledim geldik çarpıştık gittik oldu üzüldüm açıkcası oralarda bir mekana geçebilirdik kilyosta çok güzel cafeler vardı veya en azından mekanda daha fazla kalabilirdik ama bu tarz işlerde hep bir lider arar gözlerim deselerdi gitmeyin daha takılacağız çay içip sohbet edeceğiz mesela ben kalırdım biz bir masa topluca gidiyoruz dedik gittik diğer masaya da gidiyoruz tanıştığıma memnun oldum dedim tamam dediler ;D

Aslına bakarsanız ben teklif edecektim ama pazar günü ve hava da güzel olduğu için insanlar farklı yerlerde vakit geçirmek isteyebilirler diye düşündüm.
Çünkü önceden planlanmadığı için herkes bireysel plan yapmıştır diye düşündüm.
Bundan sonraki etkinlik saat 12:00 gibi başlayacak. Öncesinde kahvaltı olacak. Sonra turnuva. Bu seferki turnuvada galip gelen takımlar isterse tekrar karşılaşacak.
Dilerseniz de akşam mangal partisi yapabiliriz.
Önerilere her zaman açığız.

UFUKK' Alıntı:
arwin saklandığı yerden hiç yerden çıkmadiki vurulsun. :D ama pancarı kafadan fena şişlediler kaskı deldi geçti. ;D
Sevgili matadorum ayaklarının titrediği yerde seni koruyan kurda kuşa yem etmiyen bendim..Senin maskenin camı boya içinde olduğundan sen bunun farkında değilsin.
Bayrağı kaptırmayan gene Tolgayla ikimizdik.. :D :D :D
Kırmızı takımın bayan Ramboları sanki kırk yıllık savaşçıydılar.. :D :D :D

CANADALI' Alıntı:
Arwin galiba vuruldu.. ;D ;D ;D net.te göremiyorum..ne yaptınız arwine ? gömdünüz mü ?... ;D :D ;D :D :D :D
Can merhaba..İyi savaştık.. Kolay kolay yıkılmam ,Dün oyunun peşine LSD taktırmaya gittim peşine denemeye akşam da Hasan ve Tolgayla cafeye ayaktayız yani.. :D :D :D

Katılan ve emeği geçen arkadaşlara teşekkürler.. :smiley:
Üyesi kadar yöneticisi olan Gezenbilir Fotoğraf Grubu nada etkinlikte gösterdikleri çaba için ayrıca teşekkürler.. ??? ??? ???

UFUKK' Alıntı:
yok ama evde koma halinde yatıyordur fena yoruldu eeeee her şeyin bir ilki vardır ya. ;)
Sandığın gibi değil istersen seni bir çıkıkçıya götürelim , kayan belin düzelmediyse...Hani koltuk çekerken kayan belin.. Yaşlılık işte.. :D :D :D

Güzel bir etkinlik oldu. Pazar pazar temiz havayı çektik içimize. Oyun başlar başlamaz kırmızı takımdan 10-15 kişi vurduğumu hatırlıyorum. Bunların 5 tanesi vurulduğunu beyan etti sanırım. Kalanlar yatışa geçti tabi. Böyle olunca da doğal olarak 2. oyunda bizimkiler sukoyuvermeye başlamış. Ben şahsen her vurulduğumda çıktım. Tahmini 10-15 kere vurulmuşumdur. Zaten işin zevki vurulunca çıkmak. Altı üstü geriye gidip tekrar oyuna girilecek :smiley: O arada da gözlükler siliniyor. Yalnız bu oyun için kendi maskeni almak şart oldu. Buhu'nun hiç bir şekilde önüne geçemiyorum :smiley:

abi gerçekten güzek bir gün başlangıcı oldu herkeze teşekkür ederim. aklımda kalan tek kare vurulup ceza alnına geldiğimde 3 ikşiyi orda öyle beklerken yakaladım .(hasan,ufuk,benim bady) sordum burda ne işiniz var oyuna dahil olsanaza ufuk abinin cevabı : nefese nefese kalmış bir şekilde soluklanıyoruz . koptum orda.....

mavi takımı tebrik ederim. hatta biri vardı ki
onu ayrıca tebrik ederim. taba rengi şapkası ile hafif toplu bi arkadaşımız. oyun sonunda açıklaması mükemmeldi yaaa ben hiç vurulmadım dedi ... ;D ;D ;D

çok eylenceli oldu her keze çok teşekkür ederiz ama başlangıç noktasını bir arka siper sayıp, hatta üst üste 3 kere vurulup siper arkasından çıkmayanlar her şeye rağmen cok güzel oldu bir daha ki sefere giderken hakemde götürmemiz lazım ;D tabi bizim takımın boy ortalamasınıda hesaplamak lazım sipere sığamıyorduk ;D

TOLGAA' Alıntı:
çok eylenceli oldu her keze çok teşekkür ederiz ama başlangıç noktasını bir arka siper sayıp, hatta üst üste 3 kere vurulup siper arkasından çıkmayanlar her şeye rağmen cok güzel oldu bir daha ki sefere giderken hakemde götürmemiz lazım ;D tabi bizim takımın boy ortalamasınıda hesaplamak lazım sipere sığamıyorduk ;D
:D :D :D Haklısın ya başımız açıkta ya kıçımız... Üç kere kafasından mermi yiyen adam da can mı kalır.. ;D ;D

arwin' Alıntı:
:D :D :D Haklısın ya başımız açıkta ya kıçımız... Üç kere kafasından mermi yiyen adam da can mı kalır.. ;D ;D

kalmaz olurmu 5dk siper arkası mola sonra devam ;D

iyi boyandık ve boyadık ;)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR