Gezenbilir Paintball Turnuvası (22 Kasım 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mogzilla ceyar Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 172
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 43,829
Ynt: Gezenbilir Paintball Turnuvası (22 Kasım 2009)

Bu arada biz geç gelmiştik, kimseyle tanışamadık, sadece "mogzilla ceyar" ile tanışabildim, onu da forumdan takip ettiğim için tanıdım.
Tanışma faslı geçti heralde diye düşündük fakat tanışma faslı olmamış bile sanırım. Bu da pek yakışmadı gezenbilir'e.

Etiketler

fastjunkie' Alıntı:
Bu arada biz geç gelmiştik, kimseyle tanışamadık, sadece "mogzilla ceyar" ile tanışabildim, onu da forumdan takip ettiğim için tanıdım.
Tanışma faslı geçti heralde diye düşündük fakat tanışma faslı olmamış bile sanırım. Bu da pek yakışmadı gezenbilir'e.

organizasyon güzeldi ama bir lider eksikliği vardı ben seval'e yüklüyorum bunu ahahaha faturayı ona keselim ilgilenmedi bizimle dağdan taştan geldik bi ton kişi bir de mücadele verdik hopp evlere dağıldık bi sonraki etkinlik dağda bayırda çadır kurmalı olsun plsss ;D :p

ulusotomotiv' Alıntı:
pazar günkü oyunda tüm takım arkadaşlarımı canı gönülden kutlarım iyi savaştılar :smiley: fakat mavi takımdaki arkadaşlar ölümsüzlük iksiri içtiği için vurulduklarını anlayamadıklarından birazcık haksızlık oldu birde vrulup dönerken arkadan sıkılan mermiler vardki o konuya hiç girmek istemiyorum :smiley:) bir daha oynarsak her takıma kendi seçtiğimiz tarafsızlıklarına inandığımız hakemleri sahada görmek isterim :smiley: en kısa zamanda resimleri yükleyeceğim seval arkadaşımızada düzenlediği bu organizasyon için teşekkürler umarım en kısa zamanda görüşürüz tekrardan ( geziden sonraki cıtırdan mangal keyfine katılanlarada ayrıca teşekkür ederim o soğukta yanlız bırakmadığınız için ve ilk defa portatif mangal teçrübemide sizlerle yaşadım )

Asıl biz teşekkür ederiz mangal için :smiley:

İlk maç yapılırken ben de maçı izliyordum.
Mavi takımdan bir arkadaş arkadan vuruldu. Hakem "vuruldunuz, çıkın" dedi.
Arkadaşın yanıtı "ama ben arkadan vuruldum" oldu.
Gülmekten gözlerim yaşardı. Sanırım birifingi biraz daha kapsamlı tutmak gerekiyordu :smiley:

fastjunkie' Alıntı:
Yahu 50 kişi oynadı, 5 6 kişi var başlıkta, hele bizim maçtan 2 3 kişiden başka kimse yok sanırım.
Ayrıca Toplu fotoğraf çektirmiştik 2 kere, kırmızı takım olarak, o da yok ???

Kırmızı takımdan Ünal' da (Ulusotomotiv) vardı makina.
Hatta fotoğrafları ben çekmiştim.

extraloob' Alıntı:
organizasyon güzeldi ama bir lider eksikliği vardı ben seval'e yüklüyorum bunu ahahaha faturayı ona keselim ilgilenmedi bizimle dağdan taştan geldik bi ton kişi bir de mücadele verdik hopp evlere dağıldık bi sonraki etkinlik dağda bayırda çadır kurmalı olsun plsss ;D :p

Bari sen söyleme yaaa :(

fastjunkie' Alıntı:

İlk organizasyon olduğu için biraz aksaklıklar oldu.
Kalabalık olduğumuz için de oyun biraz erken başlamak zorunda kaldı.
O yüzden ilk grubu hemen oyuna aldılar. İkinci grup oyuna başladığında da ilk grup gitmeye başladı.
O yüzden tanışma ortamı olmadı.
Bir daha ki turnuvada takımları önceden oluşturursak daha keyifli olacak.
Bir de herkes yakasına ismini yazsın :smiley:

Arkadaşlar konuyu seval,e yüklemeniz yanlış buluşma saatine riayet edilseydi genel olarak hepimiz bir arada olacaktık erken gelen erken gitti geç gelenler geç gitti. ;) :D :D

ulusotomotiv' Alıntı:
esra kesinlikle fotografcılar olmalıydı hava cok güzeldi kuşlar kelebekler cicekler böçekler ambiyans harika idi birde hısr yapıp deli gibi ateş eden arkadaşlarımızın hallerini cekselerdi cok harika olurdu :smiley:)
ya bir alemsin ünal kuşlar böcekler çicekler,

SEVAL' Alıntı:
Bir de herkes yakasına ismini yazsın :smiley:
Buna nikini desek nasıl olur.ben bunu diğer bütün etkinlikler içinde faydalı görüyorum.her üyenin ama cebinde ama aracının torpido gözünde sürekli bulundurabileceği bir yerde hatta birden fazla sayıda. çokta büyük olmayan bir rozetten biraz daha büyük karşıkarşıya gelindiğinde okunabilinecek üye nikleri yazan rozetlerin arkadaşlarının birbirini tanımasına kaynaşmasına epeyce fayda sağlayabileceğini düşünüyorum. bu sadece benim üyelerin rahatça bir diğerinin yanına gelip acaba sizin gezenbilirde nikiniz neydi siz kimdiniz gibi veya öyle karşıdan bakıp sormaya çekindiği acaba bu kişi hangi nikle gezenbilirde diye düşünmesini engellemeye yönelik bir düşüncem. hatta çekilen resimlere bile yansıyabilir.
bir tavsiye niteliğinde.
saygılar

kemal abi birdahaki, herhangi bir etkinlige, mutlaka senide aramızda görmek istiyoruz . herkeze topluca teşekkür ettim ama seval hanım ,sizede teşekkür ediyorum bu organizasyon için, devamını bekliyoruz,birdahaki etkinlik bowling turnuvası olabilir

pancarmotorcu' Alıntı:
kemal abi birdahaki, herhangi bir etkinlige, mutlaka senide aramızda görmek istiyoruz . herkeze topluca teşekkür ettim ama seval hanım ,sizede teşekkür ediyorum bu organizasyon için, devamını bekliyoruz,birdahaki etkinlik bowling turnuvası olabilir

uuuu müthiş öneri, korukent bowling veya galeria bowling alkol serbest buralarda olursa çok memnun olurum ;D :p

resimler :smiley:

DSC00896

DSC00895

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.