Gezenbilir; Rafting, Kanyoning, Ziplinig, Trekking, Tarih, Kültür ve Antalya (17-21 Ağustos 2012)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,945
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ceranus

Tabanvay-Offroad Grubu
Yer
ANKARA
Değerli Gezenbilir Ailesi ve Dostları merhabalar,

Bayramda Antaya'nın bir ucundan başlayıp(Köprülü Kanyon) diğer ucuna kadar (Demre) gideceğimiz ve doyamadığımız RAFTİNG, KANYONİNG,ZİPLİNE, TREKKİNG etkinliklerini sizlerle birlikte yeniden gerçekleştirmek istiyoruz..

Kesin Kayıt için ZERRİN YİĞİTER 05326417532

NELER DAHİL OLACAK

*** Lüks Araç ile TÜM Ulaşımlar (Ankara çikışlı)
*** Araç içi ikramlar
*** Cumartesi, Pazar, Pazartesi, Salı Günü Kahvaltı
*** Cumartesi günü Öğle Yemeği
*** Pazar Günü Öğle Yemeği
*** Cumartesi, Pazar, Pazartesi Günü Akşam Yemeği
*** Konaklama Alanları ve Konaklama
*** Rafting Alanına Ulaşım
*** Konaklama Alanlarına Ulaşım
*** Rafting
*** Rafting Ekipmanları
*** Ziplining
*** Ziplining Ekipmanları
*** Kanyoning Alanına Ulaşım
*** Kanyoning
*** Kanyoning Ekipmanları
*** Rehberlik

PROGRAM AYRINTILARI

1. GÜN
*** 17 Ağustos Cuma : Saat 23.00 de Ankamall yanında bulunan Akköprü Metro Durağında buluşacağız...
Araçlarımızı oraya rahatlıkla park edebiliyoruz, ayrıca buluşma noktamıza metro ile kolayca ulaşabiliyoruz..

2.GÜN
*** 18 Ağustos Cumartesi: KÖPRÜLÜ KANYON'da Rafting heyecanını, suyun kaynağından başlayarak hepbirlikte yaşayacağız..

Rafting sonrasında öğlen yemeğimizi alacağız ve SELGE Antik Kentini görmeye gideceğiz..

3. GÜN
*** 19 Ağustos Pazar: Kahvaltımızı yaptıktan sonra Rafting alanımızdan ayrılarak GÖYNÜK'e geçeceğiz, GÖYNÜK KANYONU'n da Kanyoning ve Zipline yapacağız..

Yetişebilirsek PHASALİS'te Antik Kent ve Deniz faaliyeti sonrasında
OLYMPOS'da çadırlarımızı kuracağız..

4. GÜN
*** 20 Ağustos Pazartesi :OLYMPOS Antik gezintilerimizi gerçekleştireceğiz..Denize gireceğiz Olympos'dan YANARTAŞ - ÇIRALI DAĞI Gece Yürüyüşümüzü yapacağız..

5. GÜN
*** 21Ağustos Salı:Kahvaltımızı yaptıktan sonra deniz keyfi yapacağız..Sonra çadırlarımızı toplayarak Ankara'ya dönmek üzere yola çıkacağız..

GİYİM
*** Havlunuzu
*** Mayonuzu,
*** Şortunuzu,
*** Deniz ayakkabısı veya eski bir spor ayakkabınızı
*** Yürüyüş için spor ayakkabınızı
*** Gözlüğünüzü
*** Güneş kreminizi
*** Şapkanızı
*** Fotoğraf makinanızı

yanınıza almayı unutmayın

KONAKLAMA
*** Konaklama Çadır ile olacak, ekipmanı olmayan arkadaşlarımız ve çadırda kalmak istemeyen arkadaşlarımız için bunu bize bildirmeleri durumunda yer ayarlaması yapacağız.Sınırlı sayıda yerimiz mevcuttur..

GEREKLİ MALZEME
*Çadır
*Uyku Tulumu
*Mat
*Kafa Lambası

KATILIM PAYINA DAHİL OLMAYANLAR
*** Müze ve Ören yerlerine Girişler (Müze Kartlarınızı yanınıza almayı unutmayın)
*** Pazartesi, Salı Günü Öğle Yemekleri
*** Salı Akşam Yemeği
*** İçecekler
*** Kişisel harcamalar

Etkinliğimizin Ulaşım (Ankara çıkışlı olarak ve Antalya'nın bir ucundan diğer ucuna araç ile gidilecek yerler dahil), 4 gün Kahvaltı, 3 gün Akşam Yemeği, 2 gün Öğle Yemeği, Rafting, Kanyoning,Ziplining,Trekking, Konaklamalar dahil olarak katılım payı sadece 380.00 TL'dir..Kar amaçlı olmadığı için ekstra bir masrafımız olursa aramızda paylaşacağız..

Programda değişiklik yapma hakkımızı saklı tutuyoruz.
Kesin kayıt ve sorularınız için
Zerrin Yiğiter
05326417532

Etiketler
Ynt: Gezenbilir; Rafting, Kanyoning, Ziplinig, Trekking, Tarih, Kültür ve Antalya (17-21 Ağustos 201

Acaba yeterli katılımcı bulabildiniz mi ve seneye tekrar olması düşünülüyor mu ?

Ynt: Gezenbilir; Rafting, Kanyoning, Ziplinig, Trekking, Tarih, Kültür ve Antalya (17-21 Ağustos 201

Merhabalar,

Yarın akşam saat 23.00 de Akköprü Metro durağında buluşuyoruz ve sonrasında adrenalin dolu, bol atraksiyonlu bir bayram bizi bakliyor :smiley:

ceranus' Alıntı:
Merhabalar,

Yarın akşam saat 23.00 de Akköprü Metro durağında buluşuyoruz ve sonrasında adrenalin dolu, bol atraksiyonlu bir bayram bizi bakliyor :smiley:

huuuuuuuu ben kime soruyorum:smiley:

Caaaaannnn sen çok seveceksin, garanti ediyorum :smiley:

fotoğrafta gördüğün gibi Zipline

cumburlop' Alıntı:
zerrinn,

zipline nedir yaw ?

418788 266276340155348 520360915 n

güzele benziyor haggat,
yaw ben bisikletimle gürcistanda 1 hafta tur yapmak istiordum ama,
mallıgıma doymayım son dakkaya bırakınca trabzona bile bilet bulamadım :(

bi bakim zerrin gelme ihtimalim varrrrr,
gelirsem ama aklımda benim bişiler var onlarıda sizle paylasırım,hatta muhtesem bişiler var :smiley:

Çabuk karar ver Can, neymiş o muhteşem fikirler ;D :eek: ???

zerrrinn, siz simdi rafting yaparken ben bu salak ekran karsısındayım :(

cünkü hastalandım :(, gercekten hastalandım iyileştim sanıyordum ama daha tam düzelmemişim, gecen sene ayagımın kırılması bu sende salak bir hastalık, yoksa sçağrıyla, sizle orda olmayı cok isterdim (yada baska bi plan vardı oda olmadı),

sonuc olarak ekran basında kaldım pufff:(:smiley:)

size iyi eglencelerrrr....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri