Gezenbilir Sticker I.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cygnet Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 51
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 53,844

cygnet

Kamp I
GEZENBİLİR STİCKERlarına gerek vardır. Nereden bulabilirim ?.

Ayrıca GEZENBİLİR gibi bir web sitesinin sayfalarının herhangi bir yerinde bir logosunun olmaması çok garip , değil mi?..
Web sitesine girince karşıma hiç bir logo çıkmıyor. Yoksa ben mi rastlamadım.?.

Böyle bir logo olsa dileyenler kopyalayıp kendi imkanlarıyla sticker yaratabilirler.
Moderatörler bu işe bir el atsalar iyi olur.
Ricam olur :smiley:

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Sticker I.

Dediğiniz gibi site üzerinde bir logo olup tıklandığında yüksek çözünürlüklü gelmesi güzel olur.

Aşağıdaki linkte küçük olarak var. :smiley:

airboat' Alıntı:
Sevgili Gezenbilir dostları,
Açık adres verdiğinizde PTT kargo ile gönderilecektir.

Orhan Kavcı
İsmail Sivri Bul. No:103/A Kozağaç, Buca, İzmir

2 adet mümkün ise 2 adet, değil ise 1 adet rica ediyorum

Volkan yilmaz

Lignadecor uretim ve pazarlama a.s.
Dudullu osb, NATO yolu caddesi, no11, 34776, umraniye/İstanbul

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

birisine mesaj olarak atsak olmaz mi burda aciga yazmayalim ?

Eğer uygunsa bende edinmek isterim.

Mehmet Emin Aksoy
Bozalioğlu Eskihisar Mah.8014 Sk. No:4 Denizli

oguzhan3434' Alıntı:
birisine mesaj olarak atsak olmaz mi burda aciga yazmayalim ?

Bence sakincasi yok,daha once elli adetden fazla istekli olan Gezenbilir dostlarimiza gonderdim.
İstek uzerine yeniden yaptiriyorum.istekler onumuzdeki hafta bildirilen adreslere ptt araciligi ile ucretsiz olarak gonderilecektir.
İster ozelden ister forumdan, onemli olan bir gereksinimin karsilanmasidir,bence.

ev adresini aciga yazmamak icin oyle soyledim.yanlis anlasilmasin.bende adresimi yolluyorum mesaj ile.yapistirdiktan sonra da paylasirim resmi burda :smiley:

Ustad belirtmis oldugun nedenden ötürü is adresini verince sikintu yasamiyorsun hemde etiketleniyorsun :smiley:

@airboat cok cok tskler ustad

Saadettin bey aslında yüksek çözünürlükte siteye konsa isteyen istediği ölçüde reklamcısında bastırıp yapıştırsa hem size de zahmet ve külfet olmazdı.şimdiden teşekkür ederim.

Burak UYSAL
iKİTELLİ ORG SAN BÖL. BEDRETTİN DALAN BULV ÜZERİ VİP STOK AYAKKABI AYKOSAN SAN SİT.
BAŞAKŞEHİR/İSTANBUL

Merhabalar bende bir tane alabilir miyim :smiley:
Çok teşekkür ederim :smiley:
Atatürk Organize Sanayi Bölgesi 1002 sokak No:12 Çiğli İzmir
Standart Civata
0232 376 77 87

Merhaba Seyfettin bey uzun zamandır bende arıyorum bana da gönderebilir misiniz acaba?

adres : Bosna hersek mah. sahra sok. yörünge 121 1/2 Selçuklu / KONYA

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,083
Kaydolan Son Üyemiz
b00zt

Çevrimiçi üyeler

Geri