Gezenbilir Sticker I.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cygnet Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 51
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 53,843

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Sticker I.

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=103910

istediğiniz boyutta herhangi bir reklamcıda sticker ınızı yaptırabilirsiniz. Sedat bey bu sabah yayınladı sağolsun...

burakuysal' Alıntı:
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=103910

istediğiniz boyutta herhangi bir reklamcıda sticker ınızı yaptırabilirsiniz. Sedat bey bu sabah yayınladı sağolsun...

Sedat Bey keşke biraz önce davransa idi diyeceğim ama yine de sağ olsun.
Matbacı rötarına denk geldik, üç haftalık bir gecikme ile teslim aldım.
Biraz önce zarfları yazıyordum ki e posta düştü.
Şimdiye kadar dostları beklettim,Adreslerini yazan tüm dostlara PTT ile (bugün kapalı) pazartesi günü gönderiyorum.

CIMG3859

airboat' Alıntı:
Sedat Bey keşke biraz önce davransa idi diyeceğim ama yine de sağ olsun.
Matbacı rötarına denk geldik, üç haftalık bir gecikme ile teslim aldım.
Biraz önce zarfları yazıyordum ki e posta düştü.
Şimdiye kadar dostları beklettim,Adreslerini yazan tüm dostlara PTT ile (bugün kapalı) pazartesi günü gönderiyorum.
abi yonetimden birisi yuksek cozunurlukte resim yukledi.ben ordan yaptirdim :smiley: yinede hazirsa seninkinide seve seve yapistirrim arabanin biyerine :smiley:

Sent from my iPhone using Tapatalk

yada benim yerime arkadasa yollayabilirsin.oda istemis tekrar matbaa isleri zor olursa hakkimi devredebilirim :smiley: maksat herkes mutlu olsun

Şehit Mustafa Tunçbilek (1703) sokak No:50 D.2 Bahçelievler Mah. Karşıyaka İZMİR
1 adet rica ediyorum..

merhabalar .Seyfettin bey bana da gönderirseniz sevinirim. hasan yılmaz TCDD divriği lokomotif depo müd. divriği/ sivas

arkadaslar isterseniz forum yoneticisine yuk olmayalim bi yonetici yukledi siteye ben ordan alip burda paylasiyim.herhangi ozalitciye giderseniz istediginiz ebatta basip verebilir

ImageUploadedByTapatalk1403365454028876

kusura bakmayın..

MERİÇ DOĞAN

Bosna Hersek Mah. Sahra Sok. Yörünge 121 1/2 Selçuklu / KONYA

530 3011657

teşekkür ederim Seyfettin bey

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

SON KONULAR

Geri