Gezenbilir Üyelerinin Eğitim Seviyesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Jeep34 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 127
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 64,956

Eğitim Seviyeniz ?

• Doktora

Kullanılan: 24 5.8%
  • Master

Kullanılan: 41 9.9%
  • Lisans

Kullanılan: 218 52.4%
  • Yüksekokul

Kullanılan: 56 13.5%
  • Lise

Kullanılan: 65 15.6%
  • Ortaokul

Kullanılan: 3 0.7%
  • İlkokul

Kullanılan: 9 2.2%

• Kullanılan toplam oy
    416

Jeep34

Zirve
Yer
İSTANBUL
Açıklama gereği duyarsanız, mezun olduğunuz okul ve bölümünüde yazabilirsıniz :smiley:
Okulunuz devam ediyorsa,bitirmiş kabul ederek oylayabilirsiniz :smiley:

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Üyelerinin Eğitim Seviyesi

İstanbul/ Şile 50.yıl lisesi mezunuyum..(A.Ö.F. terk) Maalesef o kadar :smiley: ...Şimdi aynı ilçede Off-Road la meşgulüm :smiley:

Karadeniz Ereğli Anadolu Lisesi ardından Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi, Basım Yayım Bölümü.
Bakalım okuldaş çıkacak mı?

1970-74 İ.T.Ü. İnşaat Fakültesi (4. sınıftan terk)
1974-79 Tatbiki Güzel Sanatlar (yeni adı M.Ü. Güzel Sanatlar Fakültesi) Grafik Bölümü

İlkokul Ted Ankara Koleji Şİmdi Gazi Anadolu Lisesinde Okuyorum seneye öss ye gireceğim

Trakya üniversitesi Tekstil ,Daha sonra Rusyada Bilgisayar mühendisliği ve master yaptım..

İSTEK Uluğbey Koleji ortaokul - lise / Yıldız Teknik Üniv. Makine Mühendisliği Lisans / ODTÜ Makine Yüksek Lisans / Yeditepe İşletme MBA

1998-2004-Tarsus Amerikan Lisesi
2004-... Çukurova Üniversitesi Ziraat fakültesi Tarım Makineleri Bölümü 4.sınıf :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,420
Kayıtlı Üye Sayımız
172,067
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.