Gezenbilir'in Dört Ayaklı Üyeleri !..

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan beatrix Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 83
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 31,737
Ynt: Gezenbilir'in Dört Ayaklı Üyeleri !..

'' Gezenbilir' in dört ayaklı üyeleri '' ...
Bu başlığa bittim..
Sayısız kedi ve köpek beslemiş bir kişi olarak tüm değerli dostların dört çeker arkadaşlarına sağlık ve
sevgiler :smiley:

Etiketler

4 teker 4 çeker ve 4 Ayaklı sevimli.uyeler.hepside ap ayrı sevimliler,Tek favorim. KANGAL .

Bu da benim 4 ayaklı gezenbilirci dostum :D

DSC02826

DSC02813

yuysal' Alıntı:
Buda benim hiperaktif kızım Boncuk.

IMG 8405

Maşallah da kişilik problemi mi var ;D ( affınıza sığınıyorum resim çok hoşuma gitti) galiba kendini soğuk sularda zıplayan somon balığı sanıyor ;D ;D ;D

hepinize güzel ailelerinizin dış görünüşü farklı üyeleriyle sağlıklı ve eğlenceli günler dilerim..

benim güzel oğlum WHISKEY..

3 yaşında, tanışıp beraber yaşamaya başladığımızda 40 günlüktü.. temel itaat eğitimini kendim verdim.. oturmasını kalkmasını bilen, tuvalet terbiyesini çabucak öğrenmiş, çeşitli mamalarla değil de sadece sevgi ile ödüllendirilerek eğittiğim oğlum, hiçbir şekilde kötü muameleye maruz kalmadığından, sadece sesimi biraz sertleştirip ciddi bir şekilde hayır dediğimde utanan bir afacan.. beni ve sevgilisini çok kıskanır.. sevgilisinin kontrollü tutulması gereken dönemlerde diğer erkekleri yanına yaklaştırmamak adına 8-9 hırçın köpeğin arasına dalabilecek kadar cesaretli, kendini sevdirmek için türlü maskaralıklar yapacak kadar da sevecen.. ben hariç biri çağırdığında keyfi yerindeyse giden, işine gelmediğinde umursamayan, köpeklerden uzak duranlara bile kendini sevdirecek kadar zararsız..

bir de kedilere çok yabancı.. şimdiye kadar 2 defa kedi gördü, ilkinde anlam veremedi, ikincisinde alla allah der gibi bakıp hadi oğlum boşver dediğim için istifini bozmadan yolumuza devam ettik..

[attachment=1]

[attachment=2]

[attachment=3]

Foto1

Foto2

Foto4

3. köpeğim ismi Arwen, üsküdar barınağında gözü açılmamış ölmek üzere 2 kardeş olarak bulduk. 1 tanesini kurtaramdım bunu biberonla 1 ay veterinerlere taşıyarak büyüttük. 6 aylık oldu. :smiley:

Barınaklarda bunun gibi binlercesi sizi bekliyor.

[attachment=1]

IMG 0647

Tempus' Alıntı:
3. köpeğim ismi Arwen, üsküdar barınağında gözü açılmamış ölmek üzere 2 kardeş olarak bulduk. 1 tanesini kurtaramdım bunu biberonla 1 ay veterinerlere taşıyarak büyüttük. 6 aylık oldu. :smiley:

Barınaklarda bunun gibi binlercesi sizi bekliyor.
En büyük hayvanseverlik bu işte, çok iyi yapıyorsunuz.

Merhaba;
Buda bizim oğlumuz.
Adı: Pasha 25/07/2007 doğumlu, Yorkshire Terrier
21/02/2008 den beri beraberiz.
Şu anda 3 kg.Temmuz/2012 de 6 yaşına basacak
Tüm seyahatlerimizde hep bizimle beraber.
Yunanistan ilk yurtdışı seyahati idi, daha sonra 8 ülkeye daha gezi yaptı.
03092010.jpg

HPIM2285

HPIM2214

HPIM2242

01 Mart 2006 da tam arabaya binecekken kaldırımın dibinde bu baykuş yavrusunu gördüm. Etrafı araştırdık yuvasını bulamadaık. Arabaların altında kalmasın diye aldım eve getirdim. Bir gece kaldı. Ertesi gün yarım kilo kıyma alıp, hayvanseverler derneğine bıraktım ( Biz bakar, kendini kurtaracak hale gelince doğaya salarız dediler )

Resim 1ekim 003

Resim 1ekim 008

Resim 1ekim 020

Bunlar da 2006 yılında şantiyemde doğmuş çete. Kedi ve köpekler birlikte büyüdüler.

KED KPEK 001

KED KPEK 009

KED KPEK 010

Bunlar da geçen sene Denizli'de evimizin önünde doğan kediler. tek olan siyah beyaz anne kedi ( Maalesef araba altında kaldı ). diğerleri de yavruları. Evin önünde bir çok araç park etmesine rağmen, akşam iş dönüşü benim aracımı görünce 50 metreden fırlayıp yanıma geliyorlardı.

Diğeri de bir gece bahçemizde gördüğüm yavru kirpi.

Boncuk Tablo

Yavru Boncuklar 4

Kirpi

3 Mart günü, 3 sene kaldığımız Denizli'de ki işimi bitirip Antalya'ya dödüğümüzde, 5. kattaki dairemin balkonunda bir kumrunun 2 yumurta üzerinde yattığını gördük. 15 gün kadar sonra yavrular çıktı. Yummurtadan çıkışlarının tam 15. gününde ise yavrular ilk uçuşlarını yaptılar ( Biri yuvadan balkon parapetinin üzerine uçmuştu. Sabah saat 6 civarında yaklaşık 45 dakika bekledikten sonra ilk uçuşunu yapıp, çam ağacına konuşunu gördük. Çok heyecan verici idi ) Hala bizim balkona geliyorlar. ilginçtir şimdi başka bir kumru gelip bir adet yumurta yumurtladı. şimdi onu bekliyoruz ( kumrular anne-baba dönüşümlü olarak yumurtanın üzerinde yatıyor, yavruyu da birlikte besliyorlar)

Muhtelif 005

Muhtelif 012

Muhtelif 018

OPTIMA iz GRATSIANO (Diva)....
(2011 istanbul CAC: VP, Best Puppy... 2011 İzmir CAC: Exc-1 JCAC... 2011 İzmir CACIB: Exc-1 JCACIB... 2012 Antalya CAC: Exc-1 JCAC... ve dahası :smiley: )

Babası: 2006 dünya şampiyonu Tahi Reme Gerett (IPO-3, HD-A, ZTP V1A)
Annesi: Uluslararası şampiyon Chelsea iz Gratsiano (IPO-3, HD-A, ZTP V1A)
Doğum Tarihi: 01.02.2011
Yaşadığı Şehir: Antalya

OPTIMAPEDIGREE 1 1
A3
A7
7
8
A5
B4
B8
B1
A7

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

SON KONULAR

Geri