Gezenbilir'in Dört Ayaklı Üyeleri !..

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan beatrix Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 83
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 31,669
Ynt: Gezenbilir'in Dört Ayaklı Üyeleri !..

hepsi çok güzel geçen sene benimde kedi ve köpeğim vardı. yakında tekrar alıcam alman kurdu olucak bu sefer
kerim abi odinide getirecekmisin 5 nisandaki geziye

Etiketler

Bu bizim meşhur '' YanDiş '' Max ;D

1990159

Bu kızımız Sultan

1990201

Bu da oğlumuz Cesur

1990205

Bu da hayatını bana borçlu olan Mr.Köstebek ;D

Çiftlikte yemek yerken tırım tırım yanımızdan geçti.İşçilerin '' Vur abi, öldür abi , çimlere zarar verecek '' diye kıyameti koparmalarına rağmen ben kıyamadım ve tekrar toprağa gömülene kadar foto makinemle eşlik ettim.

1990229

1990232

http://i394.photobucket.com/albums/pp28/beatrix-fhoto/?action=view&current=Film.flv

Hikayeleride aşağıdaki topikte.... :smiley:

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=22867.0

Keyifli bir bölüm olacak... Başlık "Gezenbilir Üyesi Hayvanlar" olabilir. Sonrada Nadir'in dediği gibi alt bölümlere ayırırız.

Arkadaşlar sitenin hali hazırdaki içeriğinde uygun yeri olmayan başlıklar açtığınızda konu içeriğinde titiz davranıldığı sürece, konu belli bir düzeni ve seviyeyi koruduğu sürece silinmez. Tam aksine uygun bir yer bulunur veya oluşturulur ve oraya taşınır, sonrada hep birlikte içeriği zenginleştirmek için uğraşılır. Bu kadar doğa ve hayvanseverin olduğu bir yerde böyle bir bölümün olması şart ama güzel bir yer bulmak veya oluşturmak lazım, en kısa zamanda diyeyim ;)

Bu da benim sevgili tavşanım :smiley:
Adı Tavşan, dört yaşında, erkek , gözleri lacivert ve çok akıllı...
Hayvanlarla aram çok iyi değildi ta ki Tavşan ofisimize gelene kadar...
El kadardı geldiğinde, annesini kaybetmişti. Şu an benzerlerinden biraz büyük çünkü ona ofisin balkonunda bakıyorum. Doğal olarak biraz hareketsizlikten, biraz da yemler yüzünden kilolu (havuç sevmiyor ;D)

DSC06179

DSC06178

DSC06183

Tavşan çok tatlı, özellikle çocuklar bayılıyorlar ama böyle kitabevlerinde falan oluyor ya çok rahatsız ediyorlar...

beatrix' Alıntı:
Taaavşaaaaaaannnn....! aramıza hoş geldiiiiiiinnnn....:smiley:

Bir Tavşan eksikti, o da geldi ;)

nautilus' Alıntı:
Tavşan çok tatlı, özellikle çocuklar bayılıyorlar ama böyle kitabevlerinde falan oluyor ya çok rahatsız ediyorlar...

Evet fazla sıkıştırılmaktan hoşlanmıyor ancak isterse kendini sevdiriyor. Tavşan'la vakit geçirmek terapi gibi :smiley:

ben bu konuyu görmemiştim işte bizim aile ;D
zeynep
Zeynep

duman
Duman 1

deedee
Deedee

Yüksel bey, boncuk kamufle olmuş...biran bulamadım fotoğrafta.çok şeker kerata

Fotoğrafı geçtiğimiz hafta sonu Hakan (hural) arkadaşımız çekmişti.Fotoğrafı forumda yayınlarken Dikkat Köpek var yazısıyla yayınlamıştı.Yazıyı görünce dikkatli baktığıma ben bile zor buldum Boncuğumu. :D :D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri