Gezi Araçlarında Eberspächer Isıtıcı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Akdeniz45 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 127
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 25,193

Etiketler
Ben böyle bir ısıtıcıyı soğuk havalardaki gezilerimde aracımda kullanmayı hemde köydeki evimde (akşamları soğuk oluyor) evde kullanmayı düşünüyorum. O yuzden pratik kurulum şeması çizebilirmisiniz? (seyyar olarak kullanım için) bir de fiyatı ne kadar? Türkçe kullanım linki açılmıyor.

Ben böyle bir ısıtıcıyı soğuk havalardaki gezilerimde aracımda kullanmayı hemde köydeki evimde (akşamları soğuk oluyor) evde kullanmayı düşünüyorum. O yuzden pratik kurulum şeması çizebilirmisiniz? (seyyar olarak kullanım için) bir de fiyatı ne kadar? Türkçe kullanım linki açılmıyor.

Linki șimdi açmak mümkün. Teșekkürler.
Bu tür ısıtıcılar sabit montajlı olur. Seyyar kullanıma uygun değiller. Isıtıcıyı eve sabit olarak kurabilirsiniz ama hem 12v elektrik hem de dizel yakıta ihtiyaçları olduğu için masraflı olurlar.

Bu ısıtıcıların șu andaki Almanya satıș fiyatları:
Eberspächer Standheizung Preisvergleich | Günstig bei idealo kaufen

Son düzenleme:

Linki șimdi açmak mümkün. Teșekkürler.
Bu tür ısıtıcılar sabit montajlı olur. Seyyar kullanıma uygun değiller. Isıtıcıyı eve sabit olarak kurabilirsiniz ama hem 12v elektrik hem de dizel yakıta ihtiyaçları olduğu için masraflı olurlar.

Bu ısıtıcıların șu andaki Almanya satıș fiyatları:
Eberspächer Standheizung Preisvergleich | Günstig bei idealo kaufen
Türk lirasına çevirmeden güzelde ti ye çevirince bayağı yüksek fiyat:smiley:

Merhaba, böyle bir şey uygun olur mu acaba?

Mobil Tip Kabin Isıtıcılar || DAI - Kara Taşıt Isıtıcıları, Marin Tip Kabin Isıtıcılar, Askeri Tip Kabin Isıtıcılar, Mobil Tip Kabin Isıtıcılar

Evet fiyatı biraz var ama bir kere alır, yıllarca sorunsuz kullanırsınız. Her türlü teknik destek yanınızdadır. Gece yatarken daha rahat uyursunuz. Her şeyin de bir ederi var. Çin işi vebastoları ben kullanmayı tavsiye etmiyorum. Eberspacheri kullandım ve bunu gerçekten tavsiye edebileceğim bir ürün. Sevgiler.

Şöyle de söyleyebiliriz, Klimada Mitsubishi, Daikın, Toshiba neyse vebastoda eberspacher ve webasto markaları odur arkadaşlar. Alınacak, masraf edilecek malzeme budur. Yaptığı iş, kalitesinden kendini belli eder.

Şunu da söyleyeyim, Kış vakti dağın başında bir yerde vebasto çalışmadı mı ne gezi kalır ne keyif arkadaşlar. Vebastonun kalitesi önemli bir konudur. Tabii kışın güvenle kullanmak, O daracık alanda güvenle gözünüzü yummak isterseniz. Bilgilerinize.

Hoca

Hocam onun fiyatı çok pahalı ben uygun bişey arıyorum 1000 tl civarlarında.
Ali Exspress de bile vergi dahil 1250 TL maloluyormuş , yerli ürün DaiShava mobil çanta içi 2200 TL civarında idi , ancak talep çok olunca zam yapmışlar 2800 TL diyorlarmış , ben DH2500 en düşük modelini , 2019 nisan ayında 2200 TL ye takdırmıştım .

Aliex
Ali Exspress de bile vergi dahil 1250 TL maloluyormuş , yerli ürün DaiShava mobil çanta içi 2200 TL civarında idi , ancak talep çok olunca zam yapmışlar 2800 TL diyorlarmış , ben DH2500 en düşük modelini , 2019 nisan ayında 2200 TL ye takdırmıştım .
Aliexprestekileri inceledim karar veremiyorum alıp kullanan varmı acaba?

Tamda aradığım ürün Süleyman cirit abininde tavsiye ettiği ürün buydu galiba link vermemişti.
Fiyat hakkında bilginiz varmı? Ben mail atıp sordum ama cevap gelirmi bilmem.

Karavanımda 2500 modelini kullanıyorum. Çok memnunum. Nisan 2019'da 1.900 TL'ye satın almıştım. Montajını da yetkili servisine 250 TL'ye yaptırmıştım.

Karavanımda 2500 modelini kullanıyorum. Çok memnunum. Nisan 2019'da 1.900 TL'ye satın almıştım. Montajını da yetkili servisine 250 TL'ye yaptırmıştım.
Ben de DH2500 montaj dahil 2200 TL ye alfım , araç deposundan mazot kullanıyor , DH2500 modeli 8 saatte 1 litre mazot yakıyormuş , ben depodan kullandığımdan ölçüm yapamadım , şu ana kadar problem yaşamadım , nemnunum .

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR