Gezi Kültürü, Doğa Sporları ve Harita Kullanımı ile İlgili Anket

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Ekrem ALIMLI Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,228

Ekrem ALIMLI

Yeni Üye
Merhaba.

Sizden birkaç dakika zamanınızı ayırarak cevaplamanızı istediğimiz aşağıdaki internet bağlantısında yer alan anket, harita kullanma alışkanlığı konusunda yapılan bir yüksek lisans tezinde kullanılacaktır. Ankette özel bilgileriniz zorunlu olarak istenmemektedir. Vereceğiniz cevaplar tezde yer alan anket bölümü açısından çok önemlidir. Ankete önyargısız ve gerçekçi yaklaşacağınızı umuyoruz.

Ülkemizde bazı okullarda halen duvarında Türkiye Haritası olmayan sınıflarımız vardır. Doldurulan her anket için bir adet harita ihtiyaç sahibi bir ilköğretim sınıfımızın duvarında yerini alacaktır.

Adres kullanılabilir olmadığından site yönetimi tarafından kaldırılmıştır.
teşekkürler,

M. Ekrem ALIMLI

Etiketler
Ynt: Gezi Kültürü, Doğa Sporları ve Harita Kullanımı ile İlgili Anket

Ekrem Bey,
Anketinizi büyük bir istek ve keyifle doldurdum.
Umarım işe yarar ve harita kullanımı konusunda gelişmelere vesile olur.
İyi çalışmalar.

Duyarlılığınız için çok teşekkür ederim.

Ekrem ALIMLI

ben de anketi doldurdum.

İlkokullara göndermeyi planladığınız harita sayısından daha fazla ihtiyaç varsa, bizler ayrıca buna katkıda bulunabilir miyiz?
Mesela "bir harita da sen as!" gibi ? Katkıda bulunmak istersek bu haritanın maliyeti nedir ?

Çok teşekkür ederim,
kampanyada gönderilecek harita adedi, anket projesi çerçevesinde 250 adet olarak belirlenmişti. Ancak eğitimde fırsat eşitliği kapsamında, isteyen herkesin katkısı olabilecek böyle bir çalışmayı planlıyoruz. Gezenbilir ailesi ile ilk adımı atabiliriz.

Ekrem ALIMLI

Böyle bir kampanyada bulunmak isterim.
Gezenbilir dostlarımında konuya hassasiyetle yaklaşacağı kanaatindeyim.

Anketi bende doldurdum...Böyle bir çalışmada yer aldığınız vede bizlerle paylaştığınız için tebrik ederim Ekrem bey...

maalesef bu linkten ben hicbiryere ulasamiyorum

espressosi' Alıntı:
maalesef bu linkten ben hicbiryere ulasamiyorum

Malesef uygunsuz yazılar çıkan bir siteye yönleniyoruz. Linki tekrar kontrol edip gönderirseniz, seve seve ankete katılmak isteriz.

Bende bakıyorum, evet anket tarihi 2007. Muhtemelen ilgili link, siteden kaldırıldı :(

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri