Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,125
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,051,220

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,931 49.4%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,953
Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhabalar;
Ben Serdar bana herkes jipci serdar der (işyerindekiler hariç)... Tek söyleyeceğim 4x4 yorumu burada unimog benim karakterimi yansıtıyor... Gerçekten böyle forumlara ihtiyacımız var!!!
Bütün yöneticilere ve üyelere teşekkür ederim :D

Etiketler

Merhaba Canan ben,

doğa tutkunu ve doğa için savaşanlardanım...Tabiattaki herşeyin bir anlamı olduğuna inanırım...(Tesawi=iyi kızılderili demek merak edenler için ;)

Merhaba herkese,
İyi bir tanıtım çalışması yapılmış, ben de o şekilde buldum sizi. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum ve başarılar diliyorum.

Ben, benim!
Gezmekten yorulup, 3 senedir Kaş'a yerleşmiş bir Reiki Master'ım. Reiki eğitimleri ve terapileri yapıyorum.

Bulunduğum yer öyle güzel ki, henüz buradan ayrılıp da bir yere gitme isteği uyanmadı içimde. Belki sizlerden heveslenir de yollara düşerim, ya da sizler gelirsiniz de ben buralarda sizi gezdiririm diye üye olmak istedim.

Yaşadığım cennette ne varsa onları yapıyorum. Yüzüyorum, dalıyorum, yürüyorum. Bir tek yamaç paraşütü yapamadım ama ona da gittikçe yaklaştığımı biliyorum.

Sevgi dolu sohbetlere...

Herkese merhaba,

Ben Reyyan, ogrenciyim (Tarih ve Edebiyat) bu guzel forumdan eksisozluk sayesinde haberdar oldum, cok da iyi oldu (tam aradigim yermis). Camping, trekking ve su sporlariyla ilgileniyorum (kucuk su birikintileri gorunce yuzmesi gelenlerdenim:smiley:.

Siteyi acar acmaz St. Augustine'in bir sozu beni karsiladi tesadufun bu kadari Confessions bilgisayarimin yanindan goz kirpiyor ve yarinki okumami hatirlatiyor bana. Umarim derslerimin arasinda tecrubelerinizi de okumaya zaman bulabilirim. Daha bastan kaytariyor gibi oldum ama uzulerek soyluyorum ki cok aktif bir uye olamayacagim. Simdilik bu kadar...

Hosbuldum ;)

Merhaba. . .

Ben çağlar. Robot ve endüstriyel otomasyon sistemleri konusunda çalışıyorum. bir çok doğa sporuyla ve 6 yıldır kadardırda arazi araçları ile ilgileniyorum . Bugune kadar 87 RR vogue efi, 89 Nissan patrol mq sd33 ve şu anda da kullanmaya devam ettiğim nissan patrol 93 y60 td42 araçlarını kullandım. arazi araçlarıyla arzide boğuşmak kadar orasınla burasınla uğraşmaktanda keyif alıyorum.

Görüşmek üzere
hoşçakalın
çağlar.

Hoşgeldiniz Çağlar Bey,
evet Unimogtan cj5'e, niva'dan nissan'a, LR'den LC'ye geniş bir yelpazeye ulaştık.
Herkese iyi forumlar...
Tekrar hoşgeldiniz.

ben Cem ... 14 yaşındayım .. off-roaddan aşırı şekilde hoşlanıyorum .. henüz araba sahibi değilim ;D ayrıca ek olarak vita es morte nin de yeeni oluyorum :D

son olarak yarışmaya istanbul dan katılıyorum ve tüm yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum ..

Saygılarla

Herkese Selamlar Ben Yavuz,
Ankarada oturuyorum, Off-Road ve arazi araclarıyla pek bi haşır neşirim, bir kaç marka haric denemediğim arazi aracı kalmadı.

Teknik konularda bulduğum herşeyi son satırına kadar okurum ve arşivlerim, sizlerden öğreneceğim çok şey olduğu gibi özellikle teknik konularda yardımcı olabileceğim çok şey olduğuna inanıyorum.

Şu anda LR Discovery 1 V8 kullanıyorum. Hayat felsefem her zaman herşeye hazırlıklı olmak , kendi kendine yetebilmek , asla ve asla şikayet etmemektir. (Reha bilir aracinda 3 kriko birden taşıyan başka cins yoktur heralde)

Bu Siteyi hazırlayanlara çok teşekkür ediyorum, ellerinize sağlık çok güzel olmuş.

Herkese merhaba,

Volkan Gündüz ben. Gezi ile ilgili ne bulsam hemen ilgilenirim. Bu siteyi çok sevdim. Yaptığım/ilgilendiğim sporların hepsini barındırıyor. Dağcılık, bisiklet ve motosiklet. Bir de haritalara çok merakım vardır. Zamanında bisikletle yaptığım uzun yollardan sonra şimdi Honda Transalp kullanıyorum. Bu konuda bir fotoğrafımı ekleyerek, sitenin kalan yerlerini kurcalamaya gidiyorum izninizle.

Fotoğraf 2006 EMOK Motosiklet Festivali (Kırka/ESKİŞEHİR) 'nden...

Merhabalar
Bu forumdaki sohbetleri yaklaşık bir aydır keyifle okuyorum (imrenerek ....)Birkaçkez off-road yarışmalarına gitmiştim gerçekten çok heyecanlı ve keyifli. Ben dalıyorum, rüzgar sörfü yapıyorum(çok iyi olmasada ),rafting
önümüzdeki yıl katamaran kullanmayıda öğreneceğim denizle ilgili herşey benim ilgi alanım.
Ne diyelim görüşmek üzere

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

SON KONULAR

Geri