Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,125
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,050,800

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,931 49.4%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,953
Merhaba arkadaşlar Ahmet Antalyada yaşıyorum forum gerçekten seviyeli bir gurup
Her türlü doğa sporuyla özellikle kara sporları Avcılık gezi gurupları, kamçılık vakit ayırıp frofesyonelce yapmaya çalışıyorum
2007 subaru forester suv aracım var çok zevkli ve güçlü bir araç ayrıca fotoğraf çekmeyi seviyorum
forum kurucularına teşekkürler burda bulunmak zevkli olucak

Etiketler

Herkese Merhabalar.İsmim Burak .İstanbul bahçeşehirde ikametgah ediyorum.34 yaşındayım.Yarışmacı arkadaşlara başarılar...:smiley:

Öncelikle herkese merhabalar, beni bu güzel ve özel platforma dahil ettiğiniz için teşekkür ederim...

Sanırım bende bundan sonra gezip-bilmeye doğru ilk adımımı atmış oluyorum. İnşallah sizin bilgi ve birikimleriniz ile çabukça olmasada yavaş yavaş YOL almayı hedefliyorum.

İlk 4x4 aracımı yeni aldım... İnşallah zevk ile kazasız belasız kullanabilirim. (DUSTER)

hepinize iyi çalışmalar...

Selamlar ,

Uzun yıllardır otomobil forumları camiasında olmama rağmen , aranıza henüz katılabildim.
İçerik olarak çok düzeyli , saygılı ve en önemlisi teknik doluluğu olan bir forum , ellerinize sağlık.

Herkese İzmit/Kocaeli'den merhabalar,

Foruma yeni iş fikrim nedeniyle yapmış olduğum araştırmalar sayesinde ulaştım. İş fikrim doğrultusunda kendi karavanımı yapmak istiyorum. Bu konuda da buradan hem teknik hem de manevi destekler bulabileceğimi düşündüm.

Sevgiler , saygılar...

karavan yapma fikrin iyi olur.bende cekme karavan yaptirmak istiyorum.Ama cekerek kullanmak icin degil.Adrasanda zeytinlik olan deniz ve doga goren tarlaya koyup onda yasamak icin.fikirlerinizi beklerim.

Merhaba,

Ben Berker, 2006 yılından beri bizde olan Hilux 4x4'e binmeye başladım. Aracıma yükseltme, dodik, şnorkel, ön tampon, jant yaptım. Sonrası için araştırma yaparken hemde tavsiyeler doğrultusunda kendimi burada buldum.

:smiley:

Evet tanisma konumuzda burda dursun... Her gelen uye kendini tanitsin :p

Ben murat. Gencim, guzelim, sizi uzerim :D
merhaba,Özer ben istanbul'dan gc 5.2 almaya karar verdikten sonra forumunuzla tanıştım.şirket sahibiyim özel sektörde.hobi olarak fotoğrafcılık yapıyorum,bu yüzden doğa vazgecilmezim.forumunuz bir cok konuda fikir sahibi olmama cok yardımcı oldu.emeklerinize teşekkür ederim

Merhaba gezenbilir arkadaşlarım.
Ben Yusuf Ali.
Doğa sever ve gezer birisiyim. Doğa sporlarına fırsat buldukça katılıyorum. Trekking ve fotoğraf cekmeyi seviyorum.
Forumda emeği geçen arkadaslara selamlar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,431
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR