Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,125
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,050,356

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.6%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,597 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,930 49.4%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,951
Herkese merhaba. Ben İstanbuldan uğur 27 yaşındayım, 2 oğlum var. Spor tutkunuyum. Ağırlık, dövüş sporları ve yeni yeni geleneksel okçulukla ilgilenmeye başladım. Uzun zamandır istediğim merak ettiğim off road ile ilgilenmeye başladım. Çok severek 1998 model bir P 38 aldım. Aranızda olmaktan mutluluk duyarım. Saygılar

Etiketler
ben irfan. manisa salihliden. yıllardır doğayla iç içe olduktan sonra (av ve balıkçılık) kendimi bir anda Defender aşığı olarak bulunca bu işin pirlerinin platformu olan gezenbilr e geldim. henüz bi Defenderim yok. inşallah olucak. 25 yıllık öğretmenlikten sonra bazı şeyler kolay olmuyor. 40 ından sonra Defenderci olana bişey olmuyordur inşallah der herkese selamlarımı sunarım.

Merhabalar ben Çelebi, yeni karavancıyım ama motosiklet(enduro) ,fotoğraf ,okçuluk ,dağcılık v.b doğa ile ilgili etkinlikleri seviyorum,Balıkesir'de yaşıyorum ama Osmancık'lıyım.

Eskişehir den herkese selamlar saygılar. Uzun bir süredir takip ediyorum ancak üye olmak bugüne nasipmiş. Amacım karavan hakkında sizlerin engin tecrübelerinden ders alabilmek ve kendime uygun aktif olarak yaşayabileceğim karavan projemi gerçekleştirmek.

merhabalar. Antalyadan Hasan. 2008 suzuki grnd vitara 2.0 otomatik aracım var. Araziden sayılmasa da bir de 4x4 suzuki swiftim var :smiley: herkese selamlar hayırlı günler sağlıklı bol kazançlar..

Selamlar,
İstanbul'dan Bülent. Bir yıldır kampçılık faaliyetleri ile ilgileniyorum. Bu süre zarfında birçok kamp deneyimim oldu.
Bu siteye doğayı ve kampçılığı seven insanlarla birlikte fikir alışverişi yapmak için üye oldum.
Kolaylıklar!

merhaba ben Görkem . motosiklet tutkunuyken bırde 4x4 duster aldım. Bu siteyi(forumu) duster e sislambasını nasıl degıstireceğimi araştırırken buldum. çok faydalı bılgıler oldugunu gördüm ama hala sis ampulu ıcın davlumbazı nasıl sokecegımı bulamadım :smiley: iyi forumlar

Merhaba,
4x4 lük hayata geçiş için bilgi ve deneyim ararken yolum sizinle kesişti.
44 yaşında, hayatperver,doğa sever olarak bilinirim.

Alper Güney
Istanbul

Merhabalar. Adim Ozgur. Balikesirden araniza katiliyorum yillardir yazlari cadir kamplarinda tatil yapiyorum. Dogada vakit gecirmeyi fotograf cekmeyi seviyorum. Bu forumdan kampcilik adina ve teknik ekipmanlar adina ogrenecek cok seyim oldugunu dusunuyorum

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Tesadüf en İzmir'in Ürkmez sahilinde köpeğimle gezerken tanıştığım bir bey bu forumu tavsiye etti.
Avcılık,denizcilik,balıkçılık ardından karavancılığa merak sardım ve bir müddet üye olmadan bir süre formunuzu takip ettim. Bir zamanlar forum sahibi ve balıkçılık hakkında kitap yazmış birisi olarak forumun kalitesi ,seviyesi ve donanımı hoşuma gitti üye olarak takip etmeye karar verdim.
Forum yönetici ve moderatörlerini tebrik ederim.
Hesaplarım renault trafik alıp çekme karavanla gezmek.
sağlıkla kalın

Merhabalar,

Ankara'dan selamlar. İsmim Mustafa. Doğa sevgisi, hedef ve trap atıcılığı için dağ bayır dolaşırken, yolum 1993 model Grand Wagoneer ile buluştu. 1 aydır aracı zevk ve şaşkınlıkla kullanıyorum. Ufak tefek sorunları oluyor, onları da sizlerle paylaşıp desteklerinizi almak için üye oldum. Kazasız , sağlıklı ve mutlu günler dilerim.

Merhabalar,

Ankara'dan selamlar. İsmim Mustafa. Doğa sevgisi, hedef ve trap atıcılığı için dağ bayır dolaşırken, yolum 1993 model Grand Wagoneer ile buluştu. 1 aydır aracı zevk ve şaşkınlıkla kullanıyorum. Ufak tefek sorunları oluyor, onları da sizlerle paylaşıp desteklerinizi almak için üye oldum. Kazasız , sağlıklı ve mutlu günler dilerim.
Ne kadar tatli bisey wagonner..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Geri