Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,125
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,051,079

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,931 49.4%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,953
Merhabalar Şener Tunalı istanbul anadolu yakasında oturuyorum 29 yaşındayım offroad ve kamp / doğa gezileri oldukça ilgimi çekiyor, sonunda bir arazi aracı almaya karar vermemle beraber foruma üye oldum, en kısa sürede istediğim gibi bir araç bulmak ve gezilerde sizlerle tekrar bir araya gelmek dileği ile...
Görüşmek üzere :smiley:

Etiketler

Selamalar İstanbul dan İsmet ÖZ,27/12/2016 da 2006 model Freelander aldım ,ilk 4x4 aracım daha önce tipo aracım vardı ve tempratipo forum da çok iyi ilişkiler vardı umarım burda da ayni atmosfer de çok güzel paylaşım ve yardımlaşma olur

Selamalar İstanbul dan İsmet ÖZ,27/12/2016 da 2006 model Freelander aldım ,ilk 4x4 aracım daha önce tipo aracım vardı ve tempratipo forum da çok iyi ilişkiler vardı umarım burda da ayni atmosfer de çok güzel paylaşım ve yardımlaşma olur

Hoşgeldiniz nerden?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhaba, Ankara'dan Gül.
23 yıllık memuriyetime nisan ayında son verip dünya turuna çıkacağım. Emekli olmuyorum, istifa ediyorum!
Mayıs ayında Cape Town'a uçup kuzeye doğru ilerleyeceğim. Turist değil gezginim. Maceralarımı, tamamlamak üzere olduğum web sitemde ve sosyal medya hesaplarımda paylaşacağım, video ve fotoğraflar eşliğinde.
Birkaç sorum var, sanırım onları Afrika bölümünde sormam daha uygun olacak. Sevgiler
www.letsfreenow.com

Merhabalar, ben de Ankara'dan Gökhan Yolcu.
2007'den beri Gezenbilir üyesiyim ama katılımcı olamamışım.

DouAnadoluSS0405

Dün, 2006 model VW Transporter Yüksek Tavan bir araç aldım. Karavan gibi kullanmak istiyorum. Sizlere danışmaya geldim...

Merhaba, Ben Tuna, 25 yaşındayım, Artvin Arhavi'de yaşıyorum. Hafif Offroad, safari, kamp vs. amacıyla aldığım bir WJ'm var. Yakınımdaki arkadaşlarla tanışmak isterim...

Merhabalar,

Adım Emre, İstanbul'da yaşıyorum. Aranıza yeni katıldım.
Bu ay 2004 model Suzuki Grand Vitara 1.6 Manuel 3K araç aldım.
Ailemle veya tekil olarak düzenlenecek gezilere katılmak istiyorum.

Herkese sağlıklı ve kazasız yıllar dilerim.

Evet tanisma konumuzda burda dursun... Her gelen uye kendini tanitsin :p

Ben murat. Gencim, guzelim, sizi uzerim :D
herkese merhaba bende siteye yeni katılanlardanım.Uzun zamandır takip ediyorum fakat üye değildim.Çoğu bilgiyi buradan takip ederek öğrendim diyebilirim.Çok bilgili usta abilerimiz var sağolsunlar.
Kendimden bahsetmek gerekirse çok aşırı şekilde mercedes benz tutkunu bir kişiyim(fakat 2005 modelim altı olan mercedesler) 4-5 yıldırda arazi araçlarına merak sardım.Şuan kardeşimde 1997 model suzuki vitara 1,6 jlx model bir aracımız var.Şimdilik bu araçla idare ediyoruz.
Bu arada kendi aracım 1992 model mercedes benz 190D dizel (full orjinal) :smiley:
görüşmek üzere kendinize iyi bakın.

Selam.

İsmim Murat. Arazi araçları ile arastırma yaparken rastladım bu foruma. Bir çok konuda bilgi edinmek için de ara ara bakar oldum sonrasında.

Matbaacıyım. Otomobilleri severim. Güzel dizayn edilmiş, emek verilmiş 4x4 araçları severim. İlerleyen zamanlarda elden geçirerek hazırlayacağım bir arazi aracım olsun istiyorum. Çevremde bu işlerle amatör ruhla çok güzel işler çıkaran, para pulla işi olmayan abilerim var. Gerçi onlar CJ5 toparlıyorlar. Benim gönlümde Lada veya Defender ile başlamak var. Bakalım zaman gösterecek neler yapacağız.

Hepinize iyi günler, hayallerimizin peşinden ayrılmamamız dileği ile..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

SON KONULAR

Geri