Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,125
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,050,744

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,931 49.4%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,953

Etiketler
Herkese selamlar
Ankara'da yaşıyorum . ibm çözüm ortağında sistem dedtek uzmanı olarak çalışmaktayım 2002 Freelander 2.0 TD4 arac alarak aranıza katıldım . Yaklaşık 1 yıl oldu fakat aldığımdan beri başıma gelenleri uzaktan takip ederken en sonunda üye de olduk.

Herkese hayirli forumlar

istanbuldan ikamet ediyorum ismim erdem. Maslak oto sanayide beyin performans programi ve performans malzemeleri uzerine calismaktayiz. (Firma ismi reklam olucagindan vermek istemedim). Forumdaki bircok kisinin aracinda performans a yonelik emegimiz vardir.

pist ve drag yarislarinin yetersizligi hem kafamizi dagitmak hemde yaris aracimizi saga sola cekmek icin 2011 model l200 pickup aldim.

Onumuzdeki gunlerde resimlerini paylasmak isterim. Istanbul ici gezilerinize bende kabul ederseniz katilmak isterim.

herkese keyifli forumlar.

Merhaba
Ne zaman gezi, kamp, karavan yada off road ile ilgili bir şeyler araştırsam karşıma gezenbilir çıkıyordu. Bir süredir üye olmadan takip edip çeşitli yazılar okuyordum. Şimdi bir Freelander alıp basit bir ülke turuna çıkmayı planlıyorum ve artık üye olma zamanım geldiğini düşünüyorum.
Keyifli sohbetler.

Merhaba arkadaşlar.

İsmim Behlül, aranıza yeni katıldım. 5.2 4x4 üm ile:smiley: ufak tefek sıkıntıları çıkıyor aracın çözdükten sonra aktif olarak aranızda olacagım.

Herkese merhaba ben Cem. 50 yaşında ben de karavan hastalığına yakalandım sanırım. Bu forumdan Yaşar Özcan Özalp'ın "Karavan" kitabı sayesinde haberdar oldum. Sanırım bu kitap kendi dalındaki tek kitap maalesef. Yeni başlayan herkes gibi aklımda çokca soru var ama önce kitaplardan ve bu forum gibi diğer kaynaklardan öğrenebileceklerimi öğrenmem yani dersimi çalışmam gerekiyor. Hedefim önce öğrenmek, sonra kiralık bir karavanla tatil deneyimi yaşamak ve sonunda da kendime güzel bir motorkaravan almak. Herkesi sevgi ve saygılarımla selamlıyorum.

Merhabalar!

İzmir çevresinde karavan kiralamak isteyen, deniz ve doğa tutkunu birisiyim. Karavan konusunda İzmir ve civarında kim yardımcı olabilir acaba adres, telefon vs.

Ayrıca hoş buldum!

Ben Muhammet TORUN.
Maalesef doğayı seven ancak tadini cikaramayan birisiyim. Hayat koşulları diyelim.
Elektronik ve Solar enerji sektöründeyim. Temiz enerji Simdilik Ankara'dan bu kadar. Hoşcakalın..

Arkadaşlar merhaba, uzunca bir süredir takip etmeme rağmen yeni üye oldum.
Ankata'da oturuyorum. Kampçılık, kayak be karavan gibi hobilerim var. Şu an caretta karavan kullanıyorum. Görüşmek üzere.

Merhaba Gezenbilir Üyeleri ;
Adım Zafer Sakarya'nın Akyazı ilçesinde ikame ediyorum kendim ait Akyazı Sanayi Sitesinde işyerim var haftasonları kendimize ayırdığımız vakitlerde yaylalardayız ama ATV olsun ama 4x4 lermiz o an hangi ruh halimizi taşıyorsak ormanlıktan olsun normal yoldan olsun heryerden çıkıyoruz kamp yaptığımız yerlerde var bölgenin herköşesinde ayaz izimiz bulunur ve her sene grubunuzu Sülüklügöl Mevkine geldiğinizi duyuyoruz yüzyüze tanışmak umarım nasip olur ve instagram hesabımızıda yazayım @akillanmayanlarkulubu olarak bizi takip edebilirisiniz zaten sizi şahış hesaplarımızla takip etmekteyiz .

Merhaba,
İsmim Erman. İstanbul'da yaşıyorum. Yaş olarak yolun yarısına geldik :smiley: 2 - 3 yıldır off road'a ilgim var, ama fazla bir bilgim ve tecrübem yok.

Herkese merhaba,
İstanbul'da yaşayan emekli bir mühendisim. Yapamadıklarımı yapmak için biraz erken de olsa emekli oldum. Şu anda yoğun biçimde bir dernekte fotoğrafla uğraşıyorum. Ayrıca beş yıldır, yılda en az üç ay tekne ile Ege, Akdeniz ve Marmara'da dolaşıyorum. Yılda bir kere uzun süreli yurt dışı gezisi yapıyorum. Şimdi de Karavanlarla ilgilenmeye başladım ve doğal olarak bu foruma yönlendim. Umarım tecrübesiz olduğum bu konuda buradan çok şey öğrenebilirim. Şimdiden hoş bulduk.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,430
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR