Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,125
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,051,231

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,931 49.4%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,953

Etiketler
Herkese merabalar doğa sporları ile araştırma yaparken keşfettim bu siteyi çokda hoşuma gitti birikimli insanlatın var olduğunu düşünüyorum sevgilerle

Ahmet ben, Erzurum' dan..
uzun yıllardan beri snowboard yapar, sporcu yetiştiririm, ancak dağlara araçla henüz çıkmaya başlıyorum :smiley: Alalh sonumuzu hayırlı eyleye..
Suzuki Jimny ye güzel bişeyler yaptırmayı düşünüyorum, umarım tecrübelerinizden faydalanabilirim..

Merhabalar; adım İsmet , 1957 Sakarya doğumluyum.Ankara'da ikamet etmekte olan emekli öğretmenim.Gezenbilir üyesiyim ama katılım tarihimi şu anda hatırlamıyorum bile...Yani yıllardır sessiz takipçilerdenim.Ve bir karavan sahibi olabilmek hayallerimin içinde ilk üçte.Belki birinci sırada idi ama hep ötelendi.Bu yıl kısmet olur da kızımı üniversiteye yerleştirebilirsem hayalime bir adım daha yaklaşmış olacağım.Hep bir yerlere gitmeyi sevmişimdir geri dönmelerim ise daima gönülsüzce olmuştur.Özgürlüğe düşkün olmama karşın yıllar yılı kendimi devlete kiraladım zorunluluktan.Hayal kurmak için de gerçekleştirmeye çalışmak için de hiç bir yaşın geç olmadığını düşünmekteyim.Küçüklerime sevgiler büyüklerime saygılarımla...

Merhaba ben Alper,
İstanbul yerleşik:smiley: freelander 2006 td4 ümdeki bir arızayı araştırırken burayı keşfettim. sonra bir freelander ın arkasında gezenbilir.com çıkartması gördüm. Araştırmam halen devam ediyor:smiley:
ilgi alanları olarak başta arabalar sonra kayak yapmak bazen paten ve dalış hepsinin en başında mangal sporu tam benlik:smiley:
bakalım belki güzel vakit geçiririz bu portalda kısmet... herkese saygılar.

Merhaba ben Ahmet..Rize/Pazar dan.Manzara,doğa ve fotoğrafa çok ilgim vardır.Doğal olarak 4x4 araçlarada :smiley: Ama henüz kısmet olmadı.Bakalım nasip kısmet.Herkeze iyi forumlar.

Merhabalar, ben Oğuzhan, Ankara'da yaşıyorum.
Sitenizi, bu yaz karadenizde kamp planlarımız için araştırma yaparken keşfettim, site sayesinde çok faydalı bilgi alışverişlerinde bulunacağımı düşünüyorum.

ARKADAŞLAR KISA SÜRE ÖNCE SİGARAYA BAĞLI KOAH TEŞHİSİ KONULDU . SİGARADAN UZAK BİR HAYAT , GÜZEL BESLENME VE TEMİZ HAVADA BOL ZAMAN GEÇİRMEM GEREKİYORMUŞ. GERÇİ MESLEK AÇISINDAN ÇOKÇA DOĞADA KALMIŞLIĞIM VARDIR AMA BURADA FARKLI BİR HAYAT OLDYĞY İÇİN BENDE ÇADIR KAMPCILIĞINI VE DOĞAYI SEÇTİM. ADIM ÖMER İSTEYEN HERKEZ MESAJ ATABİLİR KAMPLARA ÇOCUKLARIMLA KATILIYORUM.

Merhabalar,
ciddi bir bilgi birikiminin olduğuna inandığım gezenbiliri bir süredir takip ediyorum. merak ettiğim bir çok şeyi daha fazla takip edebilmek adına aranıza katıldım.

İsmim Doğan. Bursa'da yaşıyorum.
Yüksekliği oldukça düşük bir sedan ve 4x2 Sportage sahibiyim. Bir kaç kez tırmanma sürecinde 4x4 eksikliğini hissettiğimden dolayı alternatif araçları araştırmaktayım. Ciddi bir off road tutkunu olmasam da kamp yapmak keyifli ve hoş. Ayrıca motorlar ve çalışma prensiplerini arazi tutkunlarının bilmeleri gerektiğini düşünerek sürekli araştıranlardanım.

Daha önce bahsettiğim gibi bu tüm ihtiyaçlarımı ve sorularımı karşılayacak yanıtları bulabileceğim bu yerde olmaktan heyecan duyuyorum. Herkese tekrardan merhabalar.

Merhaba, aranıza yeni katıldım. Yerleşim Konya. FLY balıkçısı ve alabalık sevdalısıyım. Vitara 2.0 aracımla Toroslarda bir yerlerde karşılaşmak dileğiyle.

Herkese selamlar
ben ümit ist anadolu yakasından. Site güzel insanlar şahane. Nice eğlenceli Gezi kamp organizasyonlarında buluşmak dileğiyle..

SLM ... Bende Ümit Bursa dan denizciyim ve yılda 2 yada 3 ay TR de olabiliyorum...Kendime bir çekme karavan yapıp bu sürenin tamamını dağ dere tepe orman gezerek geçirmeyi planlıyorum...(mümkün olduğu kadar denizden uzak) :smiley:.. Bu siteye yeni üye olmama rağmen uzun süredir takip ediyorum ve kuran emeği geçen herkesin eline sağlık tabi okuduğum o faydalı yorum ve bilgileri yazan paylaşan arkadaşlarında eline sağlık...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR