Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,125
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,051,220

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,931 49.4%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,953
Slm ben Leyla.Müzik hocasıyım.Doğayı,trekking,hayvanları,yeni kültürler tanımayı seviyorum.Bugüne kadar Ege-Akdeniz yurtiçi gezilerim oldu.Bundan sonrasında yurtdışı gezileriyle ,dünyayı tanıma yolculuğuna devam etmek istiyorum.Bu sebeble siteyi keşfettim,faydalı olacağına eminim.

Etiketler
Merhaba
Ben emekli subayim hayalini kurduğum zj yi aldım 1997 5.2 on arka kilitli diferansiyel bir araç hepinize selamlar

Selamlar ben İzmirden Noyan. İnternette bilgi edinmek adına yaptığım aramalarda sık sık bu sitenin çıkması üzerine artık resmi üyesi olmak istedim.

Yaşam koçluğu yapıyorum ve mobil bir terapi aracı toparlamak niyetim. Hem gezip hem de farklı şehirlerdeki insanlarla rahat rahat çalışıp aynı zamanda içinde yaşayabileceğim bir araç için bol bol okuyorum paylaştığınız deneyimlerinizi ve bilgilerini. Teşekkür ederim, saygılar.

merhaba ben serkan.
yalovada bir belediyede memurum. kendimi bildim bileli gezerim. türkiyede 41 şehir; dünyada 17 ülke gezdim. daha da devam ediyorum. haftasonları da ailemle yakın yerlere aracımla gitmeye gayret ediyorum. 5 yıldızlı konseptinden uzak durmaya çalışıyorum. bir binek aracım bir de enduro motosikletim var. son bir yıldır genelde 1 gecelik cadır kamp türü tercih ediyorum. önümüzdeki yıllarda aracımı disco vb araçlarla değişip çekme karavan ile seyahat etmeyi planlıyorum. 2 çocuk babasıyım. yaşım 32. izmitliyim. ailemi cok seviyorum. tv, kahve, okey gibi kötü (bana göre) alışkanlıklardan uzak durmaya çalışıyorum. çünkü o tip eğlence(!)lerin vaktin katili olduğu düşüncesindeyim.
buraya katılmaktaki amacım; hem gezeceğim yerler ile ilgili bilgi ve tecrübelerimi paylaşmak hem de gideceğim yerler hakkında bilgi edinmektir.
bana eşlik edecek araç, karavan, motosiklet ve araç aksesuarları, gerekli malzemeler gibi konular hakkında da bilgi toplayabilirsem ne mutlu bana.
şimdiden herşey için teşekkürler, hem forum yönetimine hem de üye arkadaşlarıma.

selamlar. 40 yaş .doktorum .denizli de yaşıyorum. tecrübe li arkadaşlardan fikir edinmek istiyorum. günlük kullanım ve hafta sonları doğa gezileri için 60000 tl civarı beni üzmeyecek arazi aracı arıyorum. ailem 2 iki oğlum la 4 kişilik. discovery td5 bakıyorum sadece 38 satılık araç var. ağır problem çıkarmayacak bir td5 i her ustanın anlayacağını da sanmıyorum. ne yapsam acaba..

selamlar. 40 yaş .doktorum .denizli de yaşıyorum. tecrübe li arkadaşlardan fikir edinmek istiyorum. günlük kullanım ve hafta sonları doğa gezileri için 60000 tl civarı beni üzmeyecek arazi aracı arıyorum. ailem 2 iki oğlum la 4 kişilik. discovery td5 bakıyorum sadece 38 satılık araç var. ağır problem çıkarmayacak bir td5 i her ustanın anlayacağını da sanmıyorum. ne yapsam acaba..
once denizli oto sanayiyi gezin ;) saygılar

merhaba. Antalya Lara bölgesinden. Çağdaş ÇALLIOĞLU. Kamp hayatına yeni başlayacaklardanım. Her türlü tecrübenizden faydalanmak isterim.

Ben Alanya dan Hüseyin Doğa aşığı kampı ve çamurlu yollara bayılan arazi tutkunu bunun için hayallerinin peşinden koşan yenice Discovery I v8 araç alan bi gencim . Herkese selamlar sevgiler :smiley:

Selam gezenbilir yazarları ben Kütahya'dan Mustafa aranıza yeni katıldım umarım sizlerin açtığınız konularda faydalı şeylerden bahsedebilirim

Ne güzel insanlarımız siz yahu, çok yaşayın emi. Siteyi kurana da buraya yazana da hürmetler. Fatih ben Bursa dan vosvosumla gezdiğim yerleri gördüklerimi anlatacağım bende size bundan sonra.

Merhabalar, Eyüp Sefa ATEŞOĞLU İstanbul da ikamet ediyorum İstanbul Altınbaş üniversitesinde okuyorum.Doğa sporları ile alakalı her türlü konuya açığım.Herkese iyi eğlenceler :smiley:

Geldik yine buralara. Baktım kuzuki bölümü sahipsiz kalmış. Yazıktır, bir iki laf yetiştirelim sonra yine arazi oluruz:smiley:

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Selamlar.
ne güsel bir site olmuş böyle.
valla burda buluşmak zevkli olacak.

Ben Hasan, İstanbul'da yaşıyorum. Kocaeli üniversitesi güzel sanatlar fotoğraf bölümünde öğrenciyim.
Dağcılık, dalış, bisiklet, trekking gibi heyecan verici doğa sporları ile uğraşıyorum.
Tüm ekibe selamlar ;)

Amatör fotoğrafçıyım. Ağırlıklı olarak doğa fotoğrafları (kelebek, kuş, manzara) çekiyorum. 2009 model Mitsubishi Outlander'ım var. SUV olmasına rağmen aracın limitleri elverdiği ölçüde arazide kullanıyorum. Arama yaparken birkaç kez yolum buraya düşünce üye olmaya karar verdim. Selamlar...

Merhaba,

Ben Görkem, istanbul anadolu tarafında yaşıyorum. Mimarlık yapıyorum.. tabi doğayı ve orada yapılan herturlu aktiviteyi seviyorum.. dağcılık, kaya tırmanışı, koşu, bisiklet, fotoğraf, kamp, trekking ve farkli yerler gezmeyi seviyorum.. bundan sonraki hayalim bir minivan ile gezebilmek ve mumkunse 4x4 arazide kullanabilecegim bir araç olmalı bu.. yani ben biraz araç konu başlıklarında takılıyorum simdilik.. görüşürüz. :wink:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,084
Kaydolan Son Üyemiz
muraska6105

Çevrimiçi üyeler

Geri