Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,125
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,051,199

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,931 49.4%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,953
Merhabalar, bende bol bol gezmenin yanı sıra trekking, Bisiklet, kampçılık, balıkçılık, gibi sporlarla uğraşıyorum. Yaşamayı bilen herkese selam olsun :smiley:

Etiketler
Merhaba ,

Siteyi çok beğendim öncelikle belirtmek istedim . Ben de buradaki çoğu kişi gibi beton yığınlarından sıkılmış ve kendini doğaya atmak isteyenlerden biriyim. Denizi karadan daha çok seviyorum ve nihai amacım motorlu yat veya yelkenli alıp zamanıım çoğunu denizde geçirmek . Yaşım daha 26 ve bu hayal için epey bir zaman var aradaki bu süreci doğa yürüyüşleri ile başlayıp dağ tırmanışlarıyla geçirmek istiyorum . Yukarıda saydıklarım için yolun çok başındayım ama samimi bir merakım var sanırım en önemliside bu . Tüm bunlar için forumda çokca gezip öğrenmeye çalışıcam her şeyi daha sonrada belki sizlerin etkinliklerine de katılabilecek bilgi birikimine ulaştığımda katılmak çok isterim .

Dostlar merhaba,

Bu güzel platformu internetten muhtelif konuların araştırmasında sürekli görüp denk geliyordum. Kesinlikle bir çok atl başlığa ayrılıp detaylanabilen güzel bir ortam. Burada olamktan mutluluk duydum.

Kısaca kendimden bahsetmem gerekirse; ismim İbrahim. Konya'da ikamet ediyorum. 3 boyutlu tasarımlar yapıyorum. Mesleğimin dışında doğada vakit geçirmekten ve vakit geçirmekten çok hoşlandığım doğanın korunması için gücüm nispetince faaliyetler için bulunan biriyim.

Motosikletlerden, otomobillerden ve bu iki hobimin hayatıma renk katmasından oldukça keyif aldığım bir yaşam felsefem var.

Fotoğraf çekmeyi sevdiyorum ve amatör olarak belgesel/film çekebilmek için kendimi geliştirdiğim bir süreç içindeyim. Bu doğrultuda aranızda bu konularda bilgi sahibi olan arkadaşlarla tanışıp güzel projelerde yer alabilmeyi canı gönülden isterim.

Netice itibariyle bu güzel forumda bulunan tüm dostlara kazasız, belasız mutlu bir ömür dilerim.

Saygılarımla
İbrahim Önde

Herkese merhabalar;
İzmir'de scuba(tüplü dalış) eğitimi veriyoruz. Aynı zamanda dalış turları organize ediyoruz, deneme dalışları düzenliyoruz. çok keyifli bir ortamımız var denemek isteyen ya da sportif dalışlarına devam eden, eğitime devam etmek istiyorum diyen arkadaşlar varsa aramızda görmek isteriz:smiley: hazır yaz aylarındayken de bol bol suda takılıyoruz:smiley: tatillere gidiyoruz:smiley:

iletişime geçmek isterseniz sosyal medyadan da takip edebilirsiniz;)

instagram: @diver.gentt
facebook www.facebook.com'owsi.diver.gent

8-10 gündür bu siteyi takip ediyor,yazdıklarınız sayesinde bilgileniyordum artık üye olmanın vakti geldi dedim:smiley: ismim M.Zeyd 22 yaşındayım Balıkesirden

Herkese merhaba. Ben Ebubekir 20 yaşında, İstanbul'da yaşayan bir öğrenciyim. Tahmin edersiniz ki faaliyete dökülmemiş bir gezme tutkusu mevcut. Umuyorum ki bu siteden de alacağım bilgilerle faaliyete dökeceğim kısa süre içerisinde.

merhabalar...
gezilecek çok yerler var daha....

"Elinde Yurt dışında geçerli ETS Turizm'e ait seyahat çeki olan varsa alabilirim"

Selam Arkadaşlar

Aranıza Mersin'den katılıyorum. Yaşım 38, makine mühendisiyim.
Henüz bir arazi aracım yok. İlk araç olarak 2004-2005 model, otomatik vites Grand Vitara almaya karar verdim gibi. Yakın bir zamanda uygun bir araç bulmayı ümit ediyorum.

Bulduktan sonra da genelde Torosların uzak yaylalarını gezmeyi planlıyorum.

Merhaba ben Azim Antalyadan yazıyorum. doğayı sevmeme gerek yok yıllarım doğa içinde geçti ve geçmeye devam ediyor. artık bir bütünüz. bir suv arac araştırırken rastgele bu siteye girdim ama bir türlü çıkamadım her sayfası bir birinden güzel.

Herkese merhaba.
Ankara'da yaşamaktayım. Fazla gezemesemde doğayı ve sessiz yerler keşfetmeyi çok severim. Şimdilik ankaranın sırınlılıkları nedeniyle odtü, eymir, kızılcahamam civarlarına kaçabiliyoruz. fakat ankaraya yakın önerilere de açığım. herkese huzurlu gezmeler. :smiley:

Merhabalar, uzun suredir takipteyim aslında burayı, en sonunda ben de bir minibus aldım ve yavaş yavaş yapmaya başladım. Hoş devlet çıkması bir ambulans oldugu icin biraz zaman alacak sökmek ama vakit var. Antalya'dan katılıyorum yarışmaya :smiley:
Saygılar herkese.

Edirne'den selamlar, artık nöbetsiz haftasonlarım daha sık olduğu için kamping & gezi faaliyetlerimiz daha sık olmakta bu nedenle takip etmeye başladım.

Merhabalar, daha önce kamp alanları ile ilgili bilgi edinmek için denk geldiğim bu forma yeni üye oldum. Keyif verici. Kamp veya gezi turları için fikir alışverişi yapabiliriz.
İyi forumlar, selamlar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Çevrimiçi üyeler

Geri