Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,125
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,050,220

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.6%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,597 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,930 49.4%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,951
Merhaba ;

35 yaşında İzmir'de yaşıyorum , yaklaşık 15 gün önce ''Ailece'' yapılacak kampçılık faaliyetleri ve malzemeleri ile ilgili araştırmalar yaparken siteniz ile tanıştım , bazı yazarların paylaşımlardan da oldukça faydalandım , emeklerinden dolayı siteyi kuranlara ve yazarlarına teşekkür ediyorum,
Halen kıyı balıkçılığında amatör bir avcıyım :smiley: , doğaya , astronomiye , kimyaya , Osmanlı Tarihine ve divan edebiyatına azıcık ilgimiz var ,

Bu siteye buradaki doğa severlerin '' kampçılık '' bilgilerinden ve tecrübelerinden istifade etmek için kaydoldum ,

Herkese tekrar teşekkür ediyor , doğayla baş başa günler diliyorum ,

Etiketler
Merhaba ben Bilgehan , yaşım 33'e dayandı :smiley:

Elektronik mühendisiyim ve Kırklareli'deyim. Kamp konusunda bir kaç deneyimim oldu ancak bu konuda usta sayılmam. Bayramdan sonra da Ege-Akdeniz kıyılarını içeren 10 günlük bir kamp programı yaptım. Buraya da üye olmamın sebebi, gerçekten doğayı ve gezmeyi seven, aşırılıktan uzak insanlarla tanışabilmek. Herkese saygılar.

Merhabalar,

Aranıza yeni katıldım. Adım Kadir İzmirliyim ve İzmir Aliağa'da ikamet etmeye devam etmekteyim. 2 senedir çadır kampı yapmaktayım ve her geçen sene daha da bağlanmaktayım bu şekilde tatil yapmaya ve huzur bulmaya. Artık yavaş yavaş içimde kendi karavanımı yapmam için kıpırdanmalar başlıyor. Forumla da araştırmalarımı yaparken tanıştım. Çok güzel bir bilgi alışverişi var burada gerçekten. Herkese iyi günler.

Merhaba gezenbilir ailesi,

Ben Aras, inşaat mühendisiyim, müzisyenim, çiftçiyim, gezenim. Detaylı yorumlarınızı okumak çok hoşuma gittiği için aranıza katılmak istedim. Kafamda bir sürü soru var, yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Herkese merhaba,

Gruba yeni üye oldum. 46 yaşındayım. İstanbul Sultanbeyli' de Mali Müşavirlik ofisim var. Aslen Edirne' liyim. Bisiklet kullanmayı, balık tutmayı (genelde tatlı su) seviyorum. Fakat uzun zamandır fırsat bulamıyorum. Çekme karavan alıp yazları gezerek uzun tatiller yapmayı planlıyoruz. Kendi işim olduğu ve işleri elemanlar yapacağından buna imkanımız var. Büyük kızım ilkokula gittiği için ancak okulların tatil olduğu zamanlarda gezebiliriz. Gruptan çekme karavan araştırmalarım sırasında haberdar oldum. Üyelerin tecrübelerinden çok faydalandım. Kendilerine çok teşekkür ederim.

İyi akşamlar.

Orhan Kabataş

Merhabalar arkadaşlar. Rize liyim. 36 yaşındayım öğretmenim 1.70cm boy :smiley: .....
japon araçlar özellikle 4x4 araçlara hasta birisi olarak 4-5 yıldır kendi çapımda hobi olarak ilgilenmeye çalışıyorum.
3. japon aracım 2007 grand vitara 2.0 jlx -al de tecrube ettiğim noktalarda bilgi paylaşımıyla yardımcı olmaya, engin bilgiye sahip arkadaşların tecrubelerinden de faydalanmak için foruma üye oldum.....

Mrb, ben Mithat;
Mersin de yaşamaktayım. Kamu emeklisi Elektrik mühendisiyim. Doğayı, canlıları çok severim. Sevgi dolu sakin biriyim. Motokaravan alarak eşim ile her yere gitmek , görmek, öğrenmek, bildiklerimi öğretmek, mutlu sağlıklı sevgi dolu bir yaşam sürmek istiyorum.

2012 model Citroen Berlingo arabam var.
Temiz bir ikinci el minübüs motokaravan almak istiyorum. Evimi aratmayacak yolda kalmayacak.

Selamlar gezenbilir dostları. Eşimle canımızın sıkıldığı bir gün evi satıp karavanda mı yaşamaya başlasak diye bir laf attık ve karavanalara bakarken bu site ile karşılaştım. Gerçekten çok etkileyici bir site. Herkeze merhaba.

Merhaba, ben Rıdvan 22 yaşındayım. MAKÜ'de Arkeoloji bölümünde okuyorum. Çadırımı çantamı alıp gezmeyi seviyorum. Teşekkürler.

Merhaba, ben de araniza yeni katildim, suanda da bir arac bakiyorum, sizlerin destegine ihtiyacim var, umarim sizlerle yuzyuze tanisma sansimiz da olur, saygilar..

Merhaba,

İsmim Tolga 27 yaşında bir bankacıyım. Aslen motorcuyum, motorumla çok sayıda kamp ve avrupa turlarını aradan çıkardıktan sonra bana göre bir üst level olan karavan sahibi olma konusunda çalışmalara başladım 15m3 lük bir panelvan satın aldım şimdi ise iç tasarım konusunda uzun süredir gerek firma gerek malzeme araştırması yapıyorum.

Forumda birçok başlığı okudum doğrusu kafam biraz karıştı. Yakın zamanda açtığım başlıklarla biraz başınızı ağrıtacağım. Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Saygılarımla.

Herkese selamlar,

Bende aranıza İstanbul'dan katılıyorum. 32 yaşındayım. 2 hafta önce uşaktan askeriye çıkması defender satın aldım. Abim zaten premium segment için defender restorasyonu yapıyor, sonunda bana da bulaştı bu hastalık. Aynı benim gibi bu hastalığa kapılmış olan diğer arkadaşlarla fikir alış-verişi yapmayı ve tanışmayı çok isterim. Defender konusunda gelebilecek bütün fikirleri, önerileri ve deneyimleri okumak dinlemek isterim.

Şimdilik görüşmek üzere...

herkese merhaba adım Onur . 27 yaşındayım istanbulda yaşıyorum kamp yapmayı ve dağ orman hayatını seviyorum. sizlerin birşeyler öğrenmek için burdayım ve defender hastasıyım cok yakında sahip olmak istediklerim arasında.

hHerkese selamlar,

Bende aranıza İstanbul'dan katılıyorum. 32 yaşındayım. 2 hafta önce uşaktan askeriye çıkması defender satın aldım. Abim zaten premium segment için defender restorasyonu yapıyor, sonunda bana da bulaştı bu hastalık. Aynı benim gibi bu hastalığa kapılmış olan diğer arkadaşlarla fikir alış-verişi yapmayı ve tanışmayı çok isterim. Defender konusunda gelebilecek bütün fikirleri, önerileri ve deneyimleri okumak dinlemek isterim.

Herkese selamlar,

Hocam merhaba bnde aranıza bugün katıldım istanbuldan. Bende kendime bir defender almak istiyorum hemde şiddetle. yeni almışşsınız uygun fiyata almak istiyorum varmı tavsiyeleriniz

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri