Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,125
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,050,147

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.6%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,597 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,930 49.4%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,951
Merhabalar, foruma yeni üye oldum. İstanbuldan Murat Ben. 300 tdi defender kullanıcısıyım. Basın mensubuyum. Kanal D'de çalışıyorum. Uçuşla ilgilendim uzun süre. Pilotum. Tüplü dalış yapıyorum, bisiklet sürüyorum. Doğayı ve extreme sporları sizler gibi ben de seviyorum.

Etiketler
Merhabalar

Adım Hasan, 25 yaşındayım. Artvin'in Arhavi ilçesi doğumluyum :smiley: Doğduğum ilçenin ve yörenin vermiş olduğu lehçeden dolayı Lazca ile iç içe büyüdüm. Orjinak Laz'ım yani :smiley: Şuan İstanbul'da yaşıyorum. Fırsat buldukça haftasonları kamp ve doğa sporlarıyla uğraşıyorum. Hobilerim arasında offroad ve fotoğrafçılıkta var. Asıl mesleğim bilgisayar mühendisliği. 1998 model offroad donanımlı Grand Cheroeke aracım var.

Herkese selamlar.. =)

MERHABALAR AHMET ŞENGÖZ BEN İZMİTTE İKAMET EDİYORUM 95 MODEL ORJİNAL DURUMDA BİR GRAND CHEROKEEM VAR DOĞADA GEZMEYİ ÇOK SEVİYORUM PLANSIZ OLARAK HERKESE SELAMLAR TEKRAR

Merhaba Arkadaşlar Ankara'da yaşıyorum doğa ve hayvan aşığıyım 10 yıldır hayalini kurduğum aslanı aldım 5.9 sıra arkasına koşacak karavanda .Neden buradayım üstatlar burda araç hakkında bilgim çok pratik az.Dünyada en pahalı şey bilgidir burada bedeva.saygılar sevgiler...:smiley:

selam herkese bende siteye yeni üye oldun gaziantepliyim antalyada üniversite okuyorum ve gezmeyi hepinizden çok sevdiğime eminim :D uzun yollarınız olsun yolumuz açık olsun :smiley:

Babamın aşıladığı doğa sevgisiyle başlayan, ardından tarlalarda Nissan Patrol ile şoförlük öğrenmeyle süren, görevim nedeniyle bulunduğum yerlerde kısa aralıklarla kısmen sürdürebildiğim 4x4 tutkuma geri dönme hazırlıklarını sürdürüyorum ve uzun süredir bilgilerinden yararlandığım bu güzel platforma bugün üye oldum. Doğayı ve çiçekten insana içerisinde yaşayan herşeyi seviyorum. Saygılar, sevgiler.

bende yeni unimog sahibiyim meraktan üye oldum unimog cularla tanışmak yada aktivitelerde olmak için katıldım görüşmek ümidiyle saygılar

Merhaba arkadaşlar; Trabzon'dan kardeşinşz Mehmet...Öğretmenim bu siteden çok şey öğreniyorum...Yani yeni kayıt olduğum için birşeyler yazma gereği duydum, yazdım :smiley:)...Hepiniz (miz) e iyi gezmeler...Yolunuz kuru, havanız duru olsun :smiley:)

Merhaba gezenbilir ailesi.
Aranıza sakaryadan katılıyorum
40 yaşındayım.
Kayınpedermle mercedes 313 minibüsü karavana çevirmeye çalışıyoruz.
Aklımdaki sorulara bu site sayesinde ulaşacağımı sanıyorum.
Hayırlı günler dilerim

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

0C28222B EAE8 4038 AF28 D1670D357145
B53E3AD7 BEDC 4811 B6E2 A2E3157D8011
1997 grand cherokee zj 5.2 8V sahibiyim, arabam 95.000 mil kazasız boyasız ve beyaz renk. Çok aradım ama en temizini bulduğumu düşünüyorum. 2016 Mercedesim var ama cherokee kullanırken daha mutluyum. Flowmaster 44 ile sesi bir başka güzel

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri