Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,125
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,051,220

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,931 49.4%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,953

Etiketler

Herkese merhaba istanbul itfaiyesinde çalışıyorum Sapanca’da yaşıyorum Suzuki samurai sahibiyim fırsatta dağlardayım naçizane geziler yapıyorum yardımlaşmayı severim buralarda başınız sıkışırsa imkanlar dahilinde herzaman varım selamlar sevgiler

Herkese selamlar suan icin yazmaya deger birseyle ugrasmiyorum ama dogayi ve dogada zaman gecirmeyi seviyorum
ilerleyen zamanlarda LR defender toplamayi dusunuyorum kampcilik hiking ile ilgileniyorum

İyi günler...
bu siteye yeni üye oldum...
İzmir Seferihisar Sığacık ta yaşıyoruz..
Yakın zamanda karavan dünyasına adım atmayı umuyorum..

Herkese saygılar...

Merhaba arkadaşlar. Adım Kaan. 29 Yaşındayım. Makina Mühendisiyim.Kocaeli Gebze'de ikamet etmekteyim. Off Road meraklısıyım (her ne kadar off road aracım olmasa da). Gebze de kendime ait bir tasarım ofisim ve ufak bir üretim atölyem var. Kurumsal firmalara proje yapmak haricinde hobi amaçlı özel makinalar tasarlıyorum.Karavan tasarımı, elektrikli tente, özel off road ekipmanları tasarımı ve üretimi hakkında sormak istediğiniz herşeyi sorabilirsiniz. En azından yapacağınız üretim çalışmaları hakkında siz değerli dostlara teknik anlamda yol göstermek isterim. Aranızda olmaktan mutluluk duydum.Selamlar herkese :smiley:

Herkese Merhaba. Adım Timuçin 32 yaşındayım Bankacıyım. İşimizin verdiği stresi atmak için ve doğada zaman geçirmekten keyf aldığım için (izinli zamanlarımızda) karavan alarak önce Türkiye de daha sonra da Yurtdışına çıkıp gezmeyi düşünüyorum. Bilecik ilinde ikamet ediyorum.

slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım ben izmirde otomatik vitesli aracların elektirik aksamlarına bakıyorum umarım yardımım dokunur..

Merhabalar ismim Ahmet aranıza yeni katıldım. Google da aradığım birçok konuda bu site karşıma çıkınca sayfayı ve paylaşımları beğenip üye olmaya karar verdim. İlgi alanlarım sportif olta balıkçılığı, kampçılık, doğa gezisi, henüz uygun aracım olmasa da hafif off road...güzel organizasyonlarda buluşup tanışmak dileğiyle..saygılar sevgiler

Merhabalar,
Ankara'dan Oytun yaş 35. Yıllarca çadır kampı ile başladığımız keyif dolu serüvenlere karavanla devam etme kararı aldık.
Araştırmalar sürecinde gezenbilir.com'a rastladım, iyi ki de rastlamışım.
Muhteşem bir bilgi kaynağı sıcacık bir ortam.
Saygılarımla.

8B7BFF00 9587 4839 B00B EC52115E310A Arkadaşlar merhaba,
17yıldır tatlısu balık avcılığı ağırlık olmak üzere kamp yaşamı
hayatımın en önemli tutkusu oldu.87model İngiliz deffenderim
sizlerle tanışmama vesile oldu.bu ara oltayla çektiğim enbüyük
sazan17kg.sağlıkla kalın

Olgun Çelik

Merhabalar,

Ben Zeki.

Kampçılık ile ilgili İnternet'te yardım ararken siteyi gördüm,ve kayıt olmak istedim.

Denizcilik,Dağcılık,Egzotik Canlılar,Bilgisayar Teknisyenliği uğraşlarım ve hobilerim arasındadır.

Bu arada Siteyi çok beğendim,temiz,güzel ve hoş bir ortam oluşturulmuş ;)

Selam. Ben Ankara'dan Ümit. Aranıza yeni katıldım. Karavan hayatı ve kampçılıkla ilgili sizlerden öğreneceğim çok şey olduğunu düşünüyorum. Buradaki arkadaşların tecrübelerine ve tavsiyelerine güveniyorum. Doğayı ve huzuru seviyorum...

Selam. Ben Ankara'dan Ümit. Aranıza yeni katıldım. Karavan hayatı ve kampçılıkla ilgili sizlerden öğreneceğim çok şey olduğunu düşünüyorum. Buradaki arkadaşların tecrübelerine ve tavsiyelerine güveniyorum. Doğayı ve huzuru seviyorum...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR