Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,121
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,043,828

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.6%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,595 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,928 49.4%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,700 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,946
Defender hakkında detayli bilgiye sahip olmak için buraya üye oldum. Çok değerli insanlarla tanışıp güzel bilgiler edinecegime eminim.

Etiketler
Herkese merhabalar. İsmim Murat Ankaradan aranıza katıldım. MKE de ARGE personeliyim. Yaşım 37 doğada vakit geçirmeyi çok severiz eşimle birlikte. Amatör/sportif olta balıkçılığı meraklısıyım.teşekkürler herkese.

merhaba;
İstanbul'dan kaçıp kurtulanlardanım!
Bir sene kadar Marmaris'te yaşadım.
Bir senedir de Ordu'dayım. Bebeğimizi büyütürken eşimin ailesinden destek ve fırsat buldukça köylülük eğitimi alıyoruz :smiley:
Yirmili yaşlardan beri karavan hayalim var, kırka yaklaştım; bu günlerde bu işi bitirececğim inşlh! Ordu sahildeki güzel kamp alanında konaklamayı, ara sıra yaylaya çıkıp birkaç gün kalmayı ve senede bir Ege yapmayı hayal ediyorum.
Herkese hürmetler, muhabbetler..

merhaba;
İstanbul'dan kaçıp kurtulanlardanım!
Bir sene kadar Marmaris'te yaşadım.
Bir senedir de Ordu'dayım. Bebeğimizi büyütürken eşimin ailesinden destek ve fırsat buldukça köylülük eğitimi alıyoruz :smiley:
Yirmili yaşlardan beri karavan hayalim var, kırka yaklaştım; bu günlerde bu işi bitirececğim inşlh! Ordu sahildeki güzel kamp alanında konaklamayı, ara sıra yaylaya çıkıp birkaç gün kalmayı ve senede bir Ege yapmayı hayal ediyorum.
Herkese hürmetler, muhabbetler..

Darası başımıza dostum en kısa zamanda bende kurtulabilirim inşallah Ordu güzel yerdir boztepenin manzarası tarif dahi edilemez..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Selam dostlar...Uzun yıllar Ankarada eğitimcilik yapmış, artık yorulmuş ve seyahat etmeyi seven biri olarak aranıza katıldığım için mutluyum. Foruma özellikle karavanlara olan merakım için ilgi gösteriyorum.
Bakalım neler olacak? Her yeni başlayan gibi ben de merakla ve ilgiyle takipte olacağım.Forumdaki tüm doğa ve seyahat severlere tekrar merhaba...

Merhaba,

Ben Fatih 2004 x-trail luxury sahibi oldum kasım 2017 itibari ile,
foruma kayıt olma sebebim karakteri olan araçlara olan ilgim ve bu araçlar hakkında değişik tecrübe ve fikirlerin paylaşılması.
herkese keyifli forumlar :smiley:

Merhabalar Çanakkaleden İrfan ben bir hilux sevdasındayım bakalım nasibimiz nasıl olacak çünkü daha almadım araştırıyorum. Herkese mutlu forumlar

Selamlar öncelikle aranıza katılmaktan ve yeni bir karavan tutkunu olarak sizlerle tanışmaktan mutluluk duyduğumu belirtmek isterim. Adım Aykut soyadım Karabulut İzmir'de ikamet etmekteyim. Reklam Ajansımızı eşimle birlikte yürütmekteyiz. İşimiz gereği çok seyahat ettiğimizden dolayı karavan yada motorlu karavan konusunu düşünmeye başladık, bu konularda uzunca bir süredir araştırmalar yaparak kafamızda bizim işimize yarayacak karavan ihtiyacını belirledik. En yakın zamanda yeni karavanımız ile aranızda olacağız. Saygılarımla..

Merhabalar ,

İsmim Ömer Boğaç ,kurumsal hayata başlayana kadar hep doğa ile iç içeydim .İşim sebebiyle Diyarbakır ,Aydın,Antalya'da bulundum ve kaçınılmaz son İstanbul oldu 3 sene önce .Malesef iş hayatı sebebiyle hergün doğadan uzaklaştım ama hep aklımdaydı .Jeep CJ-8 toplamıştım 7 sene önce ,boş vakitlerimi daha keyifli geçirmek için bir araç aldım akabinde bilgi tazelemek aynı şeylerden keyif alan insanlarla muhabbet etmek için Gezenbilir'e üye oldum .98 Grand cherokee 5.9 ve 78 CJ-5 sahibiyim.İstanbul Kadıköy de yaşıyorum .

Evet tanisma konumuzda burda dursun... Her gelen uye kendini tanitsin :p

Ben murat. Gencim, guzelim, sizi uzerim :D

selam arkadaşlar ben ibrahim yalova çınarcıktayım yaşım 83 amatör telsizciyim carı işaretim TA2OE bu yaştan sonra gezmeyi seviyorum gençligimde sporcuydum halter,boks,güleş,judo ve karete yaptım 3 çocugum 3 torunum var tekrar selamlar.

Merhaba arkadaşlar.
Ben Hatay dan katıldım. emekliliğe hazırlanan Öğretim elemanıyım. Karavan düşünüyorum.
İlk giriş kurallarından olsa gerek, herkese açık bir soru sormak istedim ama bu seçeneği bulamadım.
Sunulan seçenek: kime soracağınızı girin yazıyor. Kimseyi tanımıyorum ki. kime sorayım.
Kurucuların hoşuna gitmeyecek ama belirmeliyim ki Aşırı reklama boğulmuş ve karmaşık bir site olmuş.

Merhaba arkadaşlar.
Ben Hatay dan katıldım. emekliliğe hazırlanan Öğretim elemanıyım. Karavan düşünüyorum.
İlk giriş kurallarından olsa gerek, herkese açık bir soru sormak istedim ama bu seçeneği bulamadım.
Sunulan seçenek: kime soracağınızı girin yazıyor. Kimseyi tanımıyorum ki. kime sorayım.
Kurucuların hoşuna gitmeyecek ama belirmeliyim ki Aşırı reklama boğulmuş ve karmaşık bir site olmuş.

Merhaba arkadaşlar.
Ben Atagunduz. Hatay dan katıldım. emekliliğe hazırlanan Öğretim elemanıyım. Karavan düşünüyorum.

Ayrıca mesajımı gönderemedim çünkü gönder butonu (seçeneği) çıkmadı. paylaştım , ama yine yok.
Bu nedenle cevap yaz seçeneği ile Reha beye iletiyorum. Üzgünüm. ( bu da olmadı zira beklenmedik bir hata oluştu mesajı ekranımda belirdi.

Merhaba arkadaşlar.
Ben Atagunduz. Hatay dan katıldım. emekliliğe hazırlanan Öğretim elemanıyım. Karavan düşünüyorum.

Ayrıca mesajımı gönderemedim çünkü gönder butonu (seçeneği) çıkmadı. paylaştım , ama yine yok.
Bu nedenle cevap yaz seçeneği ile Reha beye iletiyorum. Üzgünüm. ( bu da olmadı zira beklenmedik bir hata oluştu mesajı ekranımda belirdi.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri