Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,125
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,051,129

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,931 49.4%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,953

Etiketler
Merhabalar,
Tolga ben 48 yaşındayım ve çocukluğumdan beri karavanım olsun istedim olmadı. Artık zamanımın azaldığını düşünerek kaybettiğim zamanı telafi için tecrübelerden faydalanabilmek ve ayrıca bu işin üstadlarını bu forumda bulabileceğimi düşünerek geldim.

selamlar,
Adım hayrettin, samsunluyum portala katılmam daha en başında olduğum karavan dünyası için buradayım.
Mesleğim ; eüaş altınkaya hes işletme müdürlüğünde makina teknisyeni olarak çalışmaktayım. evliyim bir çocuğum var 5 aylık. ben ve ailem için ömrümüz ve sağlığımız oldukça güzel planlarımız, uzun yollarımız olacak inşallah.
Karavan dünyasında olmam yaklaşık 8 ay önce otomobil olan aracımı satıp, işe arkadaşlarımla toplu olarak ulaşım sağlamak için aldığım 2000 model 2.4 transporter aracımla başladı. yıllık iznimde büyük aracım olduğu için 5 gün süren tatilimi içinde konaklayarak geçirdik ve bundan büyük keyif aldık. inşallah yakın zamanda aracımı daha kullanışlı ve bu keyfin ihtiyaçlarını karşılayacak bi araçla değiştireceğim.
Tanışma amaçlı paylaştığım bu yazımı elimden geldiğince kısa ve öz

selamlar,
Adım hayrettin, samsunluyum portala katılmam daha en başında olduğum karavan dünyası için buradayım.
Mesleğim ; eüaş altınkaya hes işletme müdürlüğünde makina teknisyeni olarak çalışmaktayım. evliyim bir çocuğum var 5 aylık. ben ve ailem için ömrümüz ve sağlığımız oldukça güzel planlarımız, uzun yollarımız olacak inşallah.
Karavan dünyasında olmam yaklaşık 8 ay önce otomobil olan aracımı satıp, işe arkadaşlarımla toplu olarak ulaşım sağlamak için aldığım 2000 model 2.4 transporter aracımla başladı. yıllık iznimde büyük aracım olduğu için 5 gün süren tatilimi içinde konaklayarak geçirdik ve bundan büyük keyif aldık. inşallah yakın zamanda aracımı daha kullanışlı ve bu keyfin ihtiyaçlarını karşılayacak bi araçla değiştireceğim.
Tanışma amaçlı paylaştığım bu yazımı elimden geldiğince kısa ve öz tutmak isterim.
tüm grup üyelerinin bana bir çok konuda yardımcı olacaklarına inancım var. inşallah bende belli bir düzeye yeterliliğe ulaştığım da yardımı dokunacak keyif alacağım paylaşımlarım olcak.

saygılar sevgiler

merhaba ben Tolga
Bursa oturuyorum .
ziraat mühendisiyim .
Arazi araçları ve offroad ile ilgileniyorum .
Herkese mutlu huzurlu ve sağlıklı bir yıl diliyorum.

merhabalar ben muğla milastan bekir amatör telsizcilik hakkında araştırmalar yaparken bu siteye rastladım paylaşımları yararlı buldum ve bende üye olmak istedim.bu arada muğla telekom müdürlüğü haberleşme uzmanıyım ben eğitimlerimi çalıştığım kurumun dışında muhabere eğitim tabur komutanlığında tamamladım ve bir yıl askeri alanda hizmetler verdim (jemus ve istihabaratta) aynı yazamanda yeni amatör telsiz ve marin telsiz işletme operatörü aday adayıyım pmr telsiz, cb telsiz ve amatör band vhf uhf hf telsizler, telsiz cihazları ve kullanımı hakkında elimden geldiğince yardımcı olmak ve birikimlerime birikim katmak için buradayım. güzel dostlar kazanacağımı umuyorum:smiley:

Merhaba; ismim Emre, yaş 35. Şuan 2005 rav4 sahibiyim. Her fırsatta Uludağ'ın nimetlerinden faydalanıyorum. Geç de olsa bu harika foruma katıldığım için çok mutluyum.

Merhaba arkadaşlar.
Ben Atagunduz. Hatay dan katıldım. emekliliğe hazırlanan Öğretim elemanıyım. Karavan düşünüyorum.
İlk giriş kurallarından olsa gerek, herkese açık bir soru sormak istedim ama bu seçeneği bulamadım.
Sunulan seçenek: kime soracağınızı girin yazıyor. Kimseyi tanımıyorum ki. kime sorayım.
Kurucuların hoşuna gitmeyecek ama belirmeliyim ki Aşırı reklama boğulmuş ve karmaşık bir site olmuş.

Ayrıca mesajımı gönderemedim çünkü gönder butonu (seçeneği) çıkmadı. paylaştım , ama yine yok.
Bu nedenle cevap yaz seçeneği ile Reha beye iletiyorum. Üzgünüm. ( bu da olmadı zira beklenmedik bir hata oluştu mesajı ekranımda belirdi.

merhaba atagunduz bey, hosgeldiniz.
umarım emekliliğiniz hayallerinizdeki gibi olur.
çekme veya motokaravan bölümlerinden dilediginiz bilgilere, arama kısmını veya ilgili sohbetleri takip ederek ulaşabilirsiniz
saygılar

Selamlar,

Foruma daha önceleri Grand Cheeroke, şimdilerde ise Freelander araştırmaları için dahil oldum. Birçok konuyu okumuş incelemişliğim var lakin şimdi üye oldum :smiley:

Freelander alma arefesindeyim, konu da açtım bu konuda inşallah sizlerinde yardımları ile aranızda daha çok bulunabileceğim.

Teşekkürler.

herkese selam çiçeği burnun da 96 zj ciyim sizin engin bilgi ve birikimlerinizden yararlanmak isterim, öncelikle direksyon boşluğu ve arabanın g-yolda gezme sıkıntısıyla karşı karşıyayım .birde menavra yaparken araba hantallaşıyor ve gaza fazla basmam gerekiyor ve direksyon hemen toplamıyor ilk fırsatda iyi bir rot balanscıya gitmeyi düşünüyorum sanırsam yağ damlatmada var kontrol ettim yağda azalma yok.

Selamlar. Ben Mustafa izmirdeyim bisiklet teknisyeniyim uzun süredir 4x4 araç alma planı icerisindeyim ve araştırmalarımda hep sizlerin fikir ve bilgi paylasimlarinizi takip ediyorum çok çok yararlı ve saygılı bir forum gerçekten çok iyisiniz. Umarım en kısa zaman da bir araç alarak aranıza katilacağim ve bunun için sizlerin de fikirlerine ihtiyaç duyacağım kazasız belasız sürüşler dilerim.

Merhabalar. Adim yunus.kars 'ta çalışıyorum.memurum.su anda mercedes c 200 classic kullanıyorum fakat en kısa zamanda satıp bir 4x4 alicam.herkese iyi forumlar.

Merhabalar. Adim yunus.kars 'ta çalışıyorum.memurum.su anda mercedes c 200 classic kullanıyorum fakat en kısa zamanda satıp bir 4x4 alicam.herkese iyi forumlar.

Merhaba Gezenbilir Dostları,
Ben İbrahim, İzmir'de oturuyorum. Bir süredir karavan konularını okuyarak biraz bilgi sahibi oldum. Öncelikle bu bilgiler için teşekkür ederim.

Bugün aldığım çekme karavanla aranızda olmak istedim. Şehirden uzak doğa içinde bir yaşam tarzını tercih ederim. Hobi amaçlı tarla yaşamıyla beraber karavan yaşamına adım attım.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Geri